0

@Tasde Fajkiem jest ta informacja, bo czegoś takiego nie powiedział.

0

@LinekMichal Jacy bramkarze są lepsi od Stegena dostępni na rynku ?

7

@partymaker Wyjada grubemu czekoladki jak omawiają strategie klubu.

0

Dobrze, dziadki odchodzą, odmładzamy skład.

0

@LinekMichal A skąd wiesz ile jest ofert na stole, a skąd wiesz w jakiej formie jest Mark, helllow dziś jest 10.07 nie 01.04 masz stare dane.

0

@LinekMichal MC, Milan, Inter.

0

Cieszę się w szczeólności z tego ostatniego zawodnika, oby wrócił do formy jak najszybciej, a może rzeczywiście zastapi Casado i zrobimy deal Kasę za dobrą kasę opylimy.

0

Sprzedać go za zbliżona kwotę rekompensaty i pożegnać bramkarza już teraz.

1

@kinioo Jak widac obecnie, tytuły nie zdobywa sie gwiazdeczkami, tylko zgraną drużyną z dobrym trenerem.

0

Deco spotka się z Markiem i zaproponuje mu posadę skauta, a raczej miotły w klubie do wyrzucania niechcianych grajków, tak jak Stegen pogonił Bravo.

1

Bo ilośc Araujo w klubie musi sie zgadzać.

0

Nie ma się czym jarać, dwie drużyny na innym etapie rozwoju. Real bez okresu przygotowawczego, przebudowany pod presją wyniku. Biedny żółwik dalej bez tytułów drużyny.

0

@pep71 dałem opcję free miałem dostać hasło i nic nie przysżło na maila

0

Gdzie to można zobaczyć ?

14

@pep71 i pamiętny rajd u śmietankowych jak Messi rowiesił pranie.

1

@Guillegavira Wojtek dał radę, to młody też da.

7

Będzie kot z niego i pogonił już innego kota ;)

0

Jakbyście mogli cofnąć czas, to byście odpuścili bramkarza Garcie na rzecz Nico ?

0

@Ronad10 Oni budowali stadion od góry, a nie od dołu.

0

@PatrychoO były też filmiki fakeowe, że niby babcia nie mogła sie dostać do bankomatu, bo siedzieli tam jakies typy, poprosiła pana ktory przechodził obok niej i rozgonił ich bo miał gaz pieprzowy ze sobą.

1

@Messiankaramessi i dobrze, jedź tam i wywal wszystko w oczy byłej, co leży Ci na wątrobie i wróć do domu.

3

Penia zostanie, a Flick zrobi z niego dobrego obrońce ;)

1

@Hasszz Tek też jest lepszy od Peni a wchodził do drużyny przez prawie pół roku.

1

Garcia wdrożeniówka ze 3-4 miesiące, a czy Wojtka przeskoczy, to się okaże.

0

@barceloniak_radom jaby Błaszczu strzelił karnego, to prawdopodobnie zostalibyśmy mistrzami Europy, bo graliśmy z Portugalią, jak równy z równym.

0

@Messiankaramessi Wiązanie sie z osoba na odległośc, to kompletna głupota, ktoś z kimś jest, albo nie jest.

2

Ten kwiatek juz zwiędły za 80 baniek, a w La Masii rosną pięknę talenty.

0

Chyba brakuje "porządnych" sędziów na tych mistrzostwach ? Widać kto rządzi futbolem, nie udało sie Varciniakowi poprowadzic finału LM, to teraz liże dupę śmietankowym. Etatowy ich sedzia klubowy.

0

Dopóki trwają tam prace budowlane, to nawet gracze muszą być w kaskach, sedzia, trenerzy itd.

0

Fajnie, będą na CN mecze futbolu amerykańskiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?