Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde Fajkiem jest ta informacja, bo czegoś takiego nie powiedział.
0
@LinekMichal Jacy bramkarze są lepsi od Stegena dostępni na rynku ?
7
@partymaker Wyjada grubemu czekoladki jak omawiają strategie klubu.
0
Dobrze, dziadki odchodzą, odmładzamy skład.
0
@LinekMichal A skąd wiesz ile jest ofert na stole, a skąd wiesz w jakiej formie jest Mark, helllow dziś jest 10.07 nie 01.04 masz stare dane.
0
@LinekMichal MC, Milan, Inter.
0
Cieszę się w szczeólności z tego ostatniego zawodnika, oby wrócił do formy jak najszybciej, a może rzeczywiście zastapi Casado i zrobimy deal Kasę za dobrą kasę opylimy.
0
Sprzedać go za zbliżona kwotę rekompensaty i pożegnać bramkarza już teraz.
1
@kinioo Jak widac obecnie, tytuły nie zdobywa sie gwiazdeczkami, tylko zgraną drużyną z dobrym trenerem.
0
Deco spotka się z Markiem i zaproponuje mu posadę skauta, a raczej miotły w klubie do wyrzucania niechcianych grajków, tak jak Stegen pogonił Bravo.
1
Bo ilośc Araujo w klubie musi sie zgadzać.
0
Nie ma się czym jarać, dwie drużyny na innym etapie rozwoju. Real bez okresu przygotowawczego, przebudowany pod presją wyniku. Biedny żółwik dalej bez tytułów drużyny.
0
@pep71 dałem opcję free miałem dostać hasło i nic nie przysżło na maila
0
Gdzie to można zobaczyć ?
14
@pep71 i pamiętny rajd u śmietankowych jak Messi rowiesił pranie.
1
@Guillegavira Wojtek dał radę, to młody też da.
7
Będzie kot z niego i pogonił już innego kota ;)
0
Jakbyście mogli cofnąć czas, to byście odpuścili bramkarza Garcie na rzecz Nico ?
0
@Ronad10 Oni budowali stadion od góry, a nie od dołu.
0
@PatrychoO były też filmiki fakeowe, że niby babcia nie mogła sie dostać do bankomatu, bo siedzieli tam jakies typy, poprosiła pana ktory przechodził obok niej i rozgonił ich bo miał gaz pieprzowy ze sobą.
1
@Messiankaramessi i dobrze, jedź tam i wywal wszystko w oczy byłej, co leży Ci na wątrobie i wróć do domu.
3
Penia zostanie, a Flick zrobi z niego dobrego obrońce ;)
1
@Hasszz Tek też jest lepszy od Peni a wchodził do drużyny przez prawie pół roku.
1
Garcia wdrożeniówka ze 3-4 miesiące, a czy Wojtka przeskoczy, to się okaże.
0
@barceloniak_radom jaby Błaszczu strzelił karnego, to prawdopodobnie zostalibyśmy mistrzami Europy, bo graliśmy z Portugalią, jak równy z równym.
0
@Messiankaramessi Wiązanie sie z osoba na odległośc, to kompletna głupota, ktoś z kimś jest, albo nie jest.
2
Ten kwiatek juz zwiędły za 80 baniek, a w La Masii rosną pięknę talenty.
0
Chyba brakuje "porządnych" sędziów na tych mistrzostwach ? Widać kto rządzi futbolem, nie udało sie Varciniakowi poprowadzic finału LM, to teraz liże dupę śmietankowym. Etatowy ich sedzia klubowy.
0
Dopóki trwają tam prace budowlane, to nawet gracze muszą być w kaskach, sedzia, trenerzy itd.
0
Fajnie, będą na CN mecze futbolu amerykańskiego.