Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robert mógłby pomachać chorągiewką w LL dla naszych grajków.
1
Cos, co wyróżniało grę PSG z pewnością były dość często posyłane długie piłki między liniami Interu, szybcy zawodnicy wiedzieli co mają robic i jak się ustawić, już w sytuacji, kiedy piłka zmierzała do jednego zawodnika. My też tak gramy, ale bardzo rzadko. Natomiast podobnie do nas PSG pressowało Inter i nie pozwolili im przez cały mecz przejąć kontroli. Co ciekawe, takie momenty PSG mialo już z Arsenalem, ale nie przez cały mecz.
0
@BISHBASHBOSH Przeciez ciagle rzucają nam kłody pod nogi, najpierw była umowa z nike, potem dzwignie, potem krzesełka i tak w kółko, Jebas zrobi wszystko żebyśmy nie mogli kupować i to akurat wychodzi nam na dobre, bo mamy perełki z naszej szkółki, a to jest inwestycja w przyszłość małym kosztem finansowym rozłożonym na lata.
0
@Herbert weź tabletke i połóż się spać
1
@DonAndres*8 Vitinia go pożarł.
9
I co z tego, że dostaną kasę, jak będą musieli ją wydać w kolejnym sezonie na łatanie dziur po kontuzjowanych zawodnikach I składu. Dobrze, że nas tam nie ma, będzie czas na regeneracje piłkarzy i dłuższy odpoczynek.
5
Hitlerowskie podejście do futbolu.
0
Francuz wybrał Francuza.
6
@CarlesLegend5 tak, tę edycję LM sperdolił Varciniak najpierw wyrzucił Atletico a potem nas.
13
Barcelona 2.0 Gratulacje dla Lucio. Inzagi przegrał taktycznie ten mecz. Słabe widowisko bo jednostronne, swoją droga Varciniak spierd,,,olił te rozgywki najpierw wyrzucając Atletico a potem Barcę.
0
Inter za głęboko i mało agresywnie się broni, za dużo przestrzeni zostawiają PSG przed swoim polem karnym. Lucio bardzo dobrze przygotował swoja drużynę. Dziadki z Interu będą musieli wypluć płuca żeby coś ugrać. PSG nie może cały mecz grać na takiej intensywności, bo jak grali z Arsenalem to tak właśnie było.
0
@Lionel_Messi10 Strzelczyk kojarzy mi sie z gotowaniem a nie z piłką nożną.
1
5 Yamal
3 Rapha
1 Pedri
0
Zawsze istnieje ryzyko, że za rogiem na ulicy może dostać w pie..dol od swoich byłych kibiców i fanów.
0
Pytanie kto opłaci Stegenowi jego wysoką pensję, podobnie, jak w przypadku Kotleta.
1
@zibiku Źeby wygrać LM trzeba mieć bramkarza kota, jak Garcia.
0
Lepiej sprzedać za 20-30 baniek i opłacać mu połowe pensji, wtedy nam się koszty rozłożą a będziemy mieli kasę na transfer za niego.
4
Pedri jak strzelał w okienko, to wcześniej podawał z głębi pola do Yamala, a potem jeszcze wbiegł w wolną przestrzeń, drobił te kroczki, przymierzył w okienko, petarda. Jeszcze ten przechwyt piłki przez Cube.
0
@BISHBASHBOSH Rapha też strzelił z główki śmietankowym i to po długim podaniu.
4
Bramka Brauna top - zgaszenie jednym strzałem świec Chanukowych.
0
Ja bym dołożył bramkę Jamala z półfinału mistrzostw Europy.
3
Najpierw trzeba pogadać z głównym księgowym Barcy, Tebasem, jak da zielone światło to możemy kupować Rashforda Diaza Garcie.
4
Nie interesuje mnie to, taka Polska wojenka, wolę futbol.
1
W takiej sytuacji Olmo powinien zostać już koszykarzem.
0
@BISHBASHBOSH stands adbloker i adbloker plus
0
@Jaan11 adblock'a sobie ściągnij
0
Mendez to powinien zamieszkać w Barcelonie, zeby nie musił ciągle tu przyjeżdżać.
0
@Coveta w finale z nami nie wróży to nic dobrego
0
@BISHBASHBOSH załóż sobie adblocka i problem z głowy
0
To Pedri będzie klepał z Rodrim, czy się zmienią ?