0

Robert mógłby pomachać chorągiewką w LL dla naszych grajków.

1

Cos, co wyróżniało grę PSG z pewnością były dość często posyłane długie piłki między liniami Interu, szybcy zawodnicy wiedzieli co mają robic i jak się ustawić, już w sytuacji, kiedy piłka zmierzała do jednego zawodnika. My też tak gramy, ale bardzo rzadko. Natomiast podobnie do nas PSG pressowało Inter i nie pozwolili im przez cały mecz przejąć kontroli. Co ciekawe, takie momenty PSG mialo już z Arsenalem, ale nie przez cały mecz.

0

@BISHBASHBOSH Przeciez ciagle rzucają nam kłody pod nogi, najpierw była umowa z nike, potem dzwignie, potem krzesełka i tak w kółko, Jebas zrobi wszystko żebyśmy nie mogli kupować i to akurat wychodzi nam na dobre, bo mamy perełki z naszej szkółki, a to jest inwestycja w przyszłość małym kosztem finansowym rozłożonym na lata.

0

@Herbert weź tabletke i połóż się spać

1

@DonAndres*8 Vitinia go pożarł.

9

I co z tego, że dostaną kasę, jak będą musieli ją wydać w kolejnym sezonie na łatanie dziur po kontuzjowanych zawodnikach I składu. Dobrze, że nas tam nie ma, będzie czas na regeneracje piłkarzy i dłuższy odpoczynek.

5

Hitlerowskie podejście do futbolu.

0

Francuz wybrał Francuza.

6

@CarlesLegend5 tak, tę edycję LM sperdolił Varciniak najpierw wyrzucił Atletico a potem nas.

13

Barcelona 2.0 Gratulacje dla Lucio. Inzagi przegrał taktycznie ten mecz. Słabe widowisko bo jednostronne, swoją droga Varciniak spierd,,,olił te rozgywki najpierw wyrzucając Atletico a potem Barcę.

0

Inter za głęboko i mało agresywnie się broni, za dużo przestrzeni zostawiają PSG przed swoim polem karnym. Lucio bardzo dobrze przygotował swoja drużynę. Dziadki z Interu będą musieli wypluć płuca żeby coś ugrać. PSG nie może cały mecz grać na takiej intensywności, bo jak grali z Arsenalem to tak właśnie było.

0

@Lionel_Messi10 Strzelczyk kojarzy mi sie z gotowaniem a nie z piłką nożną.

1

5 Yamal
3 Rapha
1 Pedri

0

Zawsze istnieje ryzyko, że za rogiem na ulicy może dostać w pie..dol od swoich byłych kibiców i fanów.

0

Pytanie kto opłaci Stegenowi jego wysoką pensję, podobnie, jak w przypadku Kotleta.

1

@zibiku Źeby wygrać LM trzeba mieć bramkarza kota, jak Garcia.

0

Lepiej sprzedać za 20-30 baniek i opłacać mu połowe pensji, wtedy nam się koszty rozłożą a będziemy mieli kasę na transfer za niego.

4

Pedri jak strzelał w okienko, to wcześniej podawał z głębi pola do Yamala, a potem jeszcze wbiegł w wolną przestrzeń, drobił te kroczki, przymierzył w okienko, petarda. Jeszcze ten przechwyt piłki przez Cube.

0

@BISHBASHBOSH Rapha też strzelił z główki śmietankowym i to po długim podaniu.

4

Bramka Brauna top - zgaszenie jednym strzałem świec Chanukowych.

0

Ja bym dołożył bramkę Jamala z półfinału mistrzostw Europy.

3

Najpierw trzeba pogadać z głównym księgowym Barcy, Tebasem, jak da zielone światło to możemy kupować Rashforda Diaza Garcie.

4

Nie interesuje mnie to, taka Polska wojenka, wolę futbol.

1

W takiej sytuacji Olmo powinien zostać już koszykarzem.

0

@BISHBASHBOSH stands adbloker i adbloker plus

0

@Jaan11 adblock'a sobie ściągnij

0

Mendez to powinien zamieszkać w Barcelonie, zeby nie musił ciągle tu przyjeżdżać.

0

@Coveta w finale z nami nie wróży to nic dobrego

0

@BISHBASHBOSH załóż sobie adblocka i problem z głowy

0

To Pedri będzie klepał z Rodrim, czy się zmienią ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?