0

To Pedri będzie klepał z Rodrim, czy się zmienią ?

2

Atletico - Barca z 2-0 na 2-4 w dwadzieścia parę minut i to samo z Realem ostatni klasyk.

0

Kupmy go i wypożyczmy na wyspy, przynajmniej za rok, czy 2 fani go nie zjedzą, bo sprawa przejścia do Barcy sie uspokoji.

1

@Croocers Dlatego woli uciekać do Angli, u nas nie miałby po co się pokazywać na ulicy, bo fani Espaniolu zgotowaliby mu piekło.

1

@Marusek Tak niestety jest nie tylko w LL ale w całej Europie.

1

Tak źle grającej Barcy F nie widziałem, od kiedy ich oglądam, nawet przegrana w grupie z MC lepiej ta gra wyglądała niż we wczorajszym meczu, zero pomysłu na wyprowadzenie piłki, brak wymienności pozycji, wejść na obiegnięcie, błędy techniczne i niedokładność, tak doświadczona drużyna, a wyglądały, jakby miały spętane nogi cięzarem tego meczu. Widac, że zmiana trenera nie wyszła im na dobre.

0

Chyba to ostatni trening ..... Lewgo w Barcelonie po tym nokaucie od Szczeny.

0

@Smok91 we francuskiej może będzie miał łatwiej

3

Niech idzie na wypożyczenie, może się odbuduje.

2

@MOLESTA Valdek akurat grał bardzo dobrze przez cały sezon, jeszcze nim Karol łatał dziury w obronie i tam spisywał sie też bardzo dobrze.

0

@Hasszz czyli pod dobrym trenerem Nicko zostanie gwiazdą na lewej flance

0

@AndreSantos Dlaczego ?

1

Niech dorzuca bramkarza i 30 baniek.

0

@Barcafan2020 Biżuteria jest dla dziewczynek, a wojny sa dla wojowników.

0

To po co się odwoływali skoro by i tak nie grał po operacji ?

2

Kończy się pewna epoka starej gwardii, jak wcześniej z Krosem i Benzemą.

1

@blakkudium bo potem zostanie prezydentem klubu jak skończy się 2 kadencja grubego

4

@Marcelinho132 jest kolegą Deco można brać

0

Jeżeli chodzi o liczby na boisku to Dembele, Rapha, Salah, Mbappe, a jeśli chodzi o piękno gry dla oka to Yamal, Pedri.

1

Dać następna prezydenturę Lapkowi a potem kolejną Flickowi.

0

@Barceloniarz987 Przed poprzednim sezonem Perez zamiast łatać dziurę po Krossie, zakochał się w Mbappe i dał zwyczajnie dupy, choć wcześniej robił mega robotę.

0

A Pena za ile sprzedaż ?

0

Sprzedać szklanke Olmo do MC, Rapha na środek i Nico na lewą flankę.

7

To nowym bramkarzem od przyszłego sezonu będzie ojciec Pedriego.

0

@Kismeth Dlaczego ?

0

3-0 do przerwy i potem zmiennicy.

1

Można ją na 9 do męskiej zabrać do rotacji z Lewym.

0

Myśłałem, że Pep odejdzie po poprzednim sezonie, nie wiem, dlaczego przełuzył kontrakt z MC, tam ziemia jest spalona dla niego i tych piłkarzy, którzy nic nie grają i nie ma trener pomysłu na grę.

0

Nawiększy sabotażysta LM w zespole.

3

Te wasze miliony ogywały w tym sezonie dzieciaki z La Masii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?