0

@Luccas albo Paulinio

1

@Remi70 Zostanie trenerem bramkarzy w Espaniolu.

3

@Mroziu wrzuć sobie filmik Ćwiąkały jak ocenia parametry Garciji.

0

Kuźwa nie wierzę, żeby nie przytulić tyle hajsu.

0

Pewnie siodełka z żylety opyli arabom i kupi Alvareza.

0

CZy Jamal grał z kontuzją stopy od początku po tym stemplu ?

1

@Kapitan hawk Teraz, to nie zagadasz, bo nie wiadomo jaką płeć wybrało.

0

Stegen o mały włos, a sparowałby piłkę poza bramkę przy strzale żołwika.

1

Trudno, jeszcze Araujo niech zabierze ze sobą.

1

@Metempsychosis jak masz dobrobyt w domu, to nie chce sie stawiac sobie wyzwań w życiu skoro jest tak dobrze, dlatego jest sporo bankrutów wśród sportowców na emeryturze, bo nie potrafili ruszyć dupska z kanapy i coś zmienic w spwim życiu.

1

@NeroTFP1 Pewnie wyzwania sportowe przyćmiły te w życiu prywatnym, albo zmęczenie ciągłymi wyzwaniami i wygrywaniem, związana z tym presja o wynik, samo życie.

45

Pomachali ręką na treningu i z tego powstał artykuł. Oddajcie mi te stracone 3 minuty.

0

@addept i cyk premia dla Ciebie 30 tys euro za ten pomysł.

0

@Patry10 Wynik wiadomy, więc po co ma tam sie tarmosić z obrońcami, niech sobie odpocznie, bo to mecze o pietruszkę i nic z tego nie ugramy.

0

Niemożemy mieć 1-1 ,bo wtedy Tebas przestałby być naszym księgowym, tzn. królewskich w naszym klubie.

1

DEmbuś jest przereklamowany, miał okazję pokazać, ze jest wybitnym grajkiem przez ostatnie kilkanaście lat, a nie potrafił tego dokonać, jeden sezon udało mu się. Lamine od początku jest magik i wykreca coraz lepsze liczby od pozostałych piłakrzy.

3

@Patry10 Dokładnie, sporo jest taki "kibiców" jak ty, co źle życzą naszemu najlepszemu piłkarzowi.

1

Drugi kotlet z niego sie zrobił.

8

Vivian i Pedro Poro out z repry Hiszpani.

3

Ten widok, jak fani w koszulkach śmietankowych zachwycają sie drugą bramką Yamala.

0

Czemu Kounde nie gra ?

1

@DAM1ANOo Rusza się jak wóz z węglem.

0

Vitinia to teraz za Pedrim albo nawet przed.

2

Ile można wyciągnąc za Pene i Marka ?

1

Te rankingi można sobie wsadzić ..... bo to zależy od danego momentu i formy zawodnika, a także od tego jakiego ma trenera, kóry potrafi zrobić ranking swoją filozofią futbolu.

1

Ta mafia bierze kasę, żeby odpowiednio manipulować rozgrywkami i generować haki na poszczególne kluby i miec je potem w garści.

2

Słynne "here we go" będzie, jak Tebas sie na transfer zgodzi.

5

Niedługo wprowadzą limity szkolenia młodych piłkarzy w La Masii i ograniczenia wychowanków w pierwszym zespole.

0

@Veysel taka oficialna wersja, żeby nie robic dymów, równie dobrze mógłby Inzagi tam pójść po następnym sezonie.

0

Tak coś czułem, że po takim łomocie w finale i kolejnym przegranym, klub może podziękować Inzagiemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?