Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luccas albo Paulinio
1
@Remi70 Zostanie trenerem bramkarzy w Espaniolu.
3
@Mroziu wrzuć sobie filmik Ćwiąkały jak ocenia parametry Garciji.
0
Kuźwa nie wierzę, żeby nie przytulić tyle hajsu.
0
Pewnie siodełka z żylety opyli arabom i kupi Alvareza.
0
CZy Jamal grał z kontuzją stopy od początku po tym stemplu ?
1
@Kapitan hawk Teraz, to nie zagadasz, bo nie wiadomo jaką płeć wybrało.
0
Stegen o mały włos, a sparowałby piłkę poza bramkę przy strzale żołwika.
1
Trudno, jeszcze Araujo niech zabierze ze sobą.
1
@Metempsychosis jak masz dobrobyt w domu, to nie chce sie stawiac sobie wyzwań w życiu skoro jest tak dobrze, dlatego jest sporo bankrutów wśród sportowców na emeryturze, bo nie potrafili ruszyć dupska z kanapy i coś zmienic w spwim życiu.
1
@NeroTFP1 Pewnie wyzwania sportowe przyćmiły te w życiu prywatnym, albo zmęczenie ciągłymi wyzwaniami i wygrywaniem, związana z tym presja o wynik, samo życie.
45
Pomachali ręką na treningu i z tego powstał artykuł. Oddajcie mi te stracone 3 minuty.
0
@addept i cyk premia dla Ciebie 30 tys euro za ten pomysł.
0
@Patry10 Wynik wiadomy, więc po co ma tam sie tarmosić z obrońcami, niech sobie odpocznie, bo to mecze o pietruszkę i nic z tego nie ugramy.
0
Niemożemy mieć 1-1 ,bo wtedy Tebas przestałby być naszym księgowym, tzn. królewskich w naszym klubie.
1
DEmbuś jest przereklamowany, miał okazję pokazać, ze jest wybitnym grajkiem przez ostatnie kilkanaście lat, a nie potrafił tego dokonać, jeden sezon udało mu się. Lamine od początku jest magik i wykreca coraz lepsze liczby od pozostałych piłakrzy.
3
@Patry10 Dokładnie, sporo jest taki "kibiców" jak ty, co źle życzą naszemu najlepszemu piłkarzowi.
1
Drugi kotlet z niego sie zrobił.
8
Vivian i Pedro Poro out z repry Hiszpani.
3
Ten widok, jak fani w koszulkach śmietankowych zachwycają sie drugą bramką Yamala.
0
Czemu Kounde nie gra ?
1
@DAM1ANOo Rusza się jak wóz z węglem.
0
Vitinia to teraz za Pedrim albo nawet przed.
2
Ile można wyciągnąc za Pene i Marka ?
1
Te rankingi można sobie wsadzić ..... bo to zależy od danego momentu i formy zawodnika, a także od tego jakiego ma trenera, kóry potrafi zrobić ranking swoją filozofią futbolu.
1
Ta mafia bierze kasę, żeby odpowiednio manipulować rozgrywkami i generować haki na poszczególne kluby i miec je potem w garści.
2
Słynne "here we go" będzie, jak Tebas sie na transfer zgodzi.
5
Niedługo wprowadzą limity szkolenia młodych piłkarzy w La Masii i ograniczenia wychowanków w pierwszym zespole.
0
@Veysel taka oficialna wersja, żeby nie robic dymów, równie dobrze mógłby Inzagi tam pójść po następnym sezonie.
0
Tak coś czułem, że po takim łomocie w finale i kolejnym przegranym, klub może podziękować Inzagiemu.