Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ElGuerrero jak Cupra nie jak porsche
1
I żelazny system 4-4-2 na całe eliminacje, witaj Polska myśl szkoleniowa.
3
Virgil niech sie ogrywa na lewej flance, a takiej wymiany nam nie potrzeba, bo mamy bardzo dobrege Fermina jako zmiennika i niech tak zostanie.
0
Jeszcze Laporta zmieni numer, jak go będzie ścigać Jebas.
15
Zamiast Leao za 60 baniek wolę tego młodego kota.
0
To wracamy do zasady 1-1, tak.
2
CZyli Yamal z nr 10 na koszulce i na kasku, tak.
0
@Lisek Garciji będzie na rękę, bo nikt nie zarzuci mu zdrady, dalej będzie w bramce Espaniolu :)
0
Jeden kołek za drugiego, Lewemu pewnie recę opadają.
0
@Patry10 Ten interwał, to "co 15-20 minut" a nie przez :)
2
@michal26 Spokojnie, on wcale nie wierzy w to co mówi, tylko przy tym jest spektakularny i medialny, to mu daje coraz większe poparcie, a jak inni ludzie i politycy będa go hejtowali, to tym więcej na tym ugra politycznie, na tym polega socjotechnika, żeby nabrać, jak najwięcej ludzi, takich jak was, zwolenników tego fałszu i obłudy.
8
Pwodzenia chłopaku, obyś nie był szklanką, jak Olmo.
0
CR7 junior mówił o sobie, że nic nie wygrał, bo Yamal już tak. Swoja drogą, może ich rywalizacja będzie w przysżłości, tak elektryzująca, jak jego ojca z Messim.
30
Było ostre starcie z Flikiem, czego efektem jest kontuzja pleców Stegena.
0
@Deathwing112 Dobrze, że Yamal promuje się w ten sposób i przy tym jest trochę kontrowersji, tak buduje sie medialnie swoją markę w świecie, szczególnie, jak chce się wygrać złotą piłkę, czego np. Dembele nie robi i gaśnie, jak stary kapeć o zachodzie słońca.
4
@BobbyD No właśnie, stali tylko ich nie widać.
1
@Danny Gaucho thx
0
@Danny Gaucho A czy w tym roku będzie puchar Interkontynetalny, skoro były KMŚ ?
1
@4Fabregas4 Takie jest prawo możesz sie z tym zgodzić albo nie, reszta to Twój problem.
4
Lucho nie popychał, tylko zawodnikowi sie pomyliło, że jeszcze trwa mecz i położył sie na boisku.
1
Będąc sprawiedliwym należy podkreślić, że w finale LN Jamal też nic nie pokazał. Dzięki przegranej PSG robi sie ciekawie, bo gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta, może żabojady będą chcieli wcisnąć żółwika do wyścigu o balona.
11
A jak facet robi za babę na zawodach rangi mistrzowskiej, to jest wszystko ok. Jeżeli Ci ludzie z karłowatością wyrazili zgodę na uczestniczenie w tej imprezie za opłata, to co w tym dziwnego, że jedni ludzie próbuja się asimilować z "innymi" osobami.
2
@4Fabregas4 Wysoki sądzie wbiłem mu nóż w plecy i go zabiłem, bo mnie sprowokował. Co to za durne tłumaczenie, Neves mógł mu oddać z biodra z barku w nastepnej akcji, a nie ciągnąc za włosy.
1
@michal26 szykuje się mecz o puchar króla wielkiego siema
0
@bartekvisca a co za problem kupić maszynkę i dobre nożyczki, żeby zostać samozwańczym rabarbarem, czy innym barbi.
0
Myślę, że turecki kebab zrobi różnicę.
0
@Fanas7 Nie bedzie Messiego na otwarciu CN.
0
Dobrze dla klubu, duża konkurencyjność na bramce, tylko nam wyjdzie na dobre, a i cena może pójść w górę, jak się odpowiednio wypromuje bramkarza.
0
@snupson To uhonorować swój stadion brzmi bardziej realnie i poprawnie.
0
@LinekMichal Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że Ter za 40 baniek, po drugie ci bramkarze nie sa na sprzedaż co podałeś. Po trzecie nie bronię bramkarza tylko interesów klubu.