0

@ElGuerrero jak Cupra nie jak porsche

1

I żelazny system 4-4-2 na całe eliminacje, witaj Polska myśl szkoleniowa.

3

Virgil niech sie ogrywa na lewej flance, a takiej wymiany nam nie potrzeba, bo mamy bardzo dobrege Fermina jako zmiennika i niech tak zostanie.

0

Jeszcze Laporta zmieni numer, jak go będzie ścigać Jebas.

15

Zamiast Leao za 60 baniek wolę tego młodego kota.

0

To wracamy do zasady 1-1, tak.

2

CZyli Yamal z nr 10 na koszulce i na kasku, tak.

0

@Lisek Garciji będzie na rękę, bo nikt nie zarzuci mu zdrady, dalej będzie w bramce Espaniolu :)

0

Jeden kołek za drugiego, Lewemu pewnie recę opadają.

0

@Patry10 Ten interwał, to "co 15-20 minut" a nie przez :)

2

@michal26 Spokojnie, on wcale nie wierzy w to co mówi, tylko przy tym jest spektakularny i medialny, to mu daje coraz większe poparcie, a jak inni ludzie i politycy będa go hejtowali, to tym więcej na tym ugra politycznie, na tym polega socjotechnika, żeby nabrać, jak najwięcej ludzi, takich jak was, zwolenników tego fałszu i obłudy.

8

Pwodzenia chłopaku, obyś nie był szklanką, jak Olmo.

0

CR7 junior mówił o sobie, że nic nie wygrał, bo Yamal już tak. Swoja drogą, może ich rywalizacja będzie w przysżłości, tak elektryzująca, jak jego ojca z Messim.

30

Było ostre starcie z Flikiem, czego efektem jest kontuzja pleców Stegena.

0

@Deathwing112 Dobrze, że Yamal promuje się w ten sposób i przy tym jest trochę kontrowersji, tak buduje sie medialnie swoją markę w świecie, szczególnie, jak chce się wygrać złotą piłkę, czego np. Dembele nie robi i gaśnie, jak stary kapeć o zachodzie słońca.

4

@BobbyD No właśnie, stali tylko ich nie widać.

1

0

@Danny Gaucho A czy w tym roku będzie puchar Interkontynetalny, skoro były KMŚ ?

1

@4Fabregas4 Takie jest prawo możesz sie z tym zgodzić albo nie, reszta to Twój problem.

4

Lucho nie popychał, tylko zawodnikowi sie pomyliło, że jeszcze trwa mecz i położył sie na boisku.

1

Będąc sprawiedliwym należy podkreślić, że w finale LN Jamal też nic nie pokazał. Dzięki przegranej PSG robi sie ciekawie, bo gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta, może żabojady będą chcieli wcisnąć żółwika do wyścigu o balona.

11

A jak facet robi za babę na zawodach rangi mistrzowskiej, to jest wszystko ok. Jeżeli Ci ludzie z karłowatością wyrazili zgodę na uczestniczenie w tej imprezie za opłata, to co w tym dziwnego, że jedni ludzie próbuja się asimilować z "innymi" osobami.

2

@4Fabregas4 Wysoki sądzie wbiłem mu nóż w plecy i go zabiłem, bo mnie sprowokował. Co to za durne tłumaczenie, Neves mógł mu oddać z biodra z barku w nastepnej akcji, a nie ciągnąc za włosy.

1

@michal26 szykuje się mecz o puchar króla wielkiego siema

0

@bartekvisca a co za problem kupić maszynkę i dobre nożyczki, żeby zostać samozwańczym rabarbarem, czy innym barbi.

0

Myślę, że turecki kebab zrobi różnicę.

0

@Fanas7 Nie bedzie Messiego na otwarciu CN.

0

Dobrze dla klubu, duża konkurencyjność na bramce, tylko nam wyjdzie na dobre, a i cena może pójść w górę, jak się odpowiednio wypromuje bramkarza.

0

@snupson To uhonorować swój stadion brzmi bardziej realnie i poprawnie.

0

@LinekMichal Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że Ter za 40 baniek, po drugie ci bramkarze nie sa na sprzedaż co podałeś. Po trzecie nie bronię bramkarza tylko interesów klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?