Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Beniainek pokazał nam jak się gra jeden na jednego i wychodzi z kontrą do przodu.
0
Xavinieta zawitała na stadion beniaminka.
2
To Casa gra do dupy mecz, nie potrafi się ustawić ani podać piłki.
4
@Terroriser Załóż własną strone i rób po swojemu, skoro tak uważasz, zobaczymy jak Ci pójdzie
3
A czy on wie, że jest taki dobry, może lepiej tego nie mówić, bo sodówa uderzy mu do głowy, jak bratu.
1
Po takich urazach jest możliwy powrót do sportu, pytanie, czy do zawodowego, to sie okaże w drugiej części sezonu.
0
A nie był to przypadkiem samobój ?
2
Podobna ilośc goli w ostatnim sezonie w PSG, jak przez wszsytkie lata w Barcelonie.
2
Zapraszamy do Barcelony na nablizszy mecz LM.
0
@Greenalley może miec 2 nagrody
0
Im mniej naszych w czołówce tym lepiej, bo inaczej głosy sie rozłożą na kilku naszych i nikt nie wygra.
0
Pedri - De Jong miejsca 3-71 he he ale odklejka
0
@addept To jak gra piłkarz zależy od wielu czynników, a przede wszystkim od trenera, napewno Alvarez jesst wybitnym piłkarzem, ale nie pod skrzydłami Cholo, który powinien juz odejść, bo w Atletico jest spalona ziemia dla niego po tylu latach pracy trenerskiej.
0
Bordelas do rzeźni, won z boiska.
0
@Sapos93 He he, dałeś sie wkrecić łosiu jeden.
0
11 lat bez gola, u tego zawodnika mnie to specjalnie nie dziwi.
0
A co z umoczonymi sędziami ?
0
Te 100 baniek ma być na Hallanda za rok.
0
To teraz prosze na nowo sąde zrobic, jak wypadło letnie okienko transferowe.
0
@LjakRoberciik sygnalizacja spalonego ktorego nie było zaiast zająć sie zawodnikiem strzelajacym bramkę.
0
Minus za machanie rękami Araujo i przy golu srok przez Kounde.
2
Rashford wrócił do ojczyzny i pokazał, że nie bedzie tiki taki tylko strzelanie i główkowanie. Kounde zagrał dobry mecz, ale przy bramce machał łapkami zamiast blokować przeciwnika. Fermin najgorszy zawodnik.
0
Dobrze, że są wysocy, będzie komu siatki zakładać.
3
Dlatego śietankowi są najbardziej utytułowanem klubem, bo sędziowie mylą się na ich niekorzyść.
0
@Lordzi wejdź sobie na sport.pl to zrozumiesz, czemu tak się pisze tytuły artykułów.
0
Jedyny artysta jaki pasuje na przód tej koszulki to Team grubego.
0
Żabojady dają balona swojemu, a młody Lamine może sobie poczekać kolejne lata.
0
Czyli wniosek taki, żeby Roberta wpuszczać na ostatnie 9 minut, to wtedy strzeli 5 goli.
0
Co wy chcecie od Ferrana, przecież absorbował uwage bramkarza przy 2 golu Fermina.
0
@szymek029 W Twoim systemie nie ma bramkarza (w nawiasie), więc musisz poprawić, albo go wykreślić.