6

"A trzecią żołtą Flick dostał dlatego, że jestem sedzią na boisku"

0

@Dawidfcb1998 wiem, widziałem

5

Kounde chyba nie dojechał z reprezentacji, tragedia. Girona powina mieć ze 4 bramki.

3

Jak go widzę, to mnie nos swędzi.

0

Ci co będa lecieli do Miami zatrzymają sie w powietrzu na tyle samo czasu, żeby nie spaść na ziemię.

0

A mój autograf będzie mógł dostać ?

0

@Guillegavira :D :D :D

0

@MateuszDoniec dziękuję

1

To Flick trenuje dziewczyny, bo wprowadził Hansen Pinę .............. raczej Romeu, POPRAWCIE BŁĄD !!!

0

@VegetaPolska Ale, że co za mąż chce wyjść, bo jak masz być w domu, to raczej wejść, a nie wyjść.

2

Lewy da radę na klasyk, w razie czego będzie z główki strzelał, więc ta lewa noga nie będzie potrzebna.

0

Czekam jeszcze na Flicka.

0

@RumbleDelivery koniec dyskusji, wyczerpałem temat, jak czegoś nie rozumiesz to nie mój problem.

0

@RumbleDelivery Po co, przecięz sam sobie przeczysz w tym co u góry napisałeś i odpowiadając na moje argumenty.

0

@RumbleDelivery to po co piszesz w głownym poście, że Hiszpanai wysxzła na Gruzję na galowo ?

0

Obciąza obie nogi, jak schodzi, więc może to nie będzie zerwanie tylko naderwanie.

2

@RumbleDelivery W pierwszej częsci zdania owszem, ale na końcu już nie.

2

@RumbleDelivery Brak Yamala, Wiliamsa, Gaviego, Fermina, Hujsena, Carvahaja, Rodriego, Ruiza na galowo he he, ale odpłynąłeś kolego.

0

Ferran loser of the match

1

Uważaj FdJ, bo twój pracodawca może cie zwolnić za takie ględzenie. W takim razie zrezygnuj z grania meczy w reprezentacji na wyjeździe.

3

Jak oni dopiero teraz wpadli na to, że granie na Cruyffie im sie nie opłaca.

0

@MaFCB Pedri i Szczena nie

0

CZena i Rashford oraz Pedri na plus

1

@gumaz Podstawowa zasada życiowa, żeby być szczęśliwym w życiu to "nie marnuj czasu" wstawaj wcześnie, zrób coś dobrego w ciągu dnia dla innej osoby, poczytaj coś mądrego - książkę, poucz się itd. ważne są wyzwania i plany do realizacji i umiejętność pokonywania sytuacji kryzysowych i porażek.

0

@Faro Zobaczymy, jak to się potoczy dalej.

0

Pewnie ich ludzie są umoczeniu w sprawie Negreiry i teraz zaczynają robić do nas podchody, żeby szambo nie wybiło.

0

Ciekawe jak podzielą kasę z transmisji meczów ogórków i tych z topu.

0

@Wiktor91 o to może jeszcze będziemy mogli na nim zarobić, albo wejdzie do kadry, jak sie odbuduje.

7

Zwieracz pochwy uciska na nerw odbytu, wiec nawet łysy nie znajdzie, gdzie to jest u Laminka.

0

On jest wypożyczony, czy go sprzedaliśmy ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?