0

Pytanie dla was, lepiej wprowadzić Pedriego na mecz z żótymi, czy dać mu odpocząć kosztem ryzyka utraty 3 pkt. ?

0

Kiedy zostaną przeprowadzone wybory, po sezonie, czy już na wiosnę ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@daniel32778 po wigili wrócił do swojej wagi

0

Ciekawe, że gazety madryckie nie cytowały wypowiedzi Lapka.

0

Przy wigili takie rzeczy gadać, mógłby przy innej okazji to zrobić.

0

Wszystkie koty w Barcelonie sprzedają się w kilka minut, to może kot Stegen sprzeda sie w zimie.

1

Widać, że miała po tym wszystkim kontakt z psychologiem i dobrze jej doradził, bo trzeba opowiedzieć prawdę i oczyścić się z tego gówna. Swoja drogą może nasz Urus by odwiedził tego lekarza zamiast jeździć po całym świecie i szukać natchnienia wiary, bo bliźej mu do księdza niż piłkarza.

0

A to Polka, czy Chinka, bo ma skośne oczy ?

1

@Ronin47 pewnie Negreira.

1

@sylweste.r u Araujo to jest choroba przewlekła, bo trwa od kiedy gramy w LM.

0

@gohan77 Bzdura, z punktu businessowego lepiej promować swoją markę i zgarniać podwójny hajs z kontraktu, więcej Lewy zyska w USA niz we Włoszech.

0

Myślę, że łysy da odpocząć w końcu Yamalowi ;)

2

Niech najpierw Deco spotka się z naszym księgowym Tebasem i uzyska pozwolenie na jakis transfer.

0

Wsadzmy tego rzeźnika do naczepy z wieprzami, bo tam jest jego miejsce i wilczy bilet tylko w jedną stronę.

0

Jak tak dalej pójdzie, to Wojtuś zostanie trenerem Barcy, będzie palone zioło przed każdym meczem, a w całym klubie zapanuje wieczny optymizm.

0

@Ronad10 Powyżej pisał o tym wszystkim taki błyskotliwy Ronad :D

2

Carreras miał swoją rękę pod ręka tego obrońcy, a i tak była przy ciele. Podsumowując: ręka, błąd bramkarza i samobój, czyli real nic nie strzelił z gry.

0

@Ronad10 czyli Tebas ma rację mówiąc o zaciskaniu pasa przez kluby i niezadłużaniu się.

0

@Esteban_ a co jest na wyspachm, tam to jest zadłużenie np. MC.

1

A my będziemy mieli dodatkowo mniejsze wpływy z wyprzedaży miejsc na CN, długi za dżwignie i dług za stadion. Dodatkowo dojdzie pewnie jeszcze odroczona spłata wynagrodzeń dla piłkarzy.

1

Zajarali sobie w trójke z Wojtusiem przed meczem, wszystko ustalili i jest w porządku.

1

/@MessiForeverTheBest bo nie rozmawia, tylko ich atakuje.

1

Wczoraj pisałem o tym w podkaście po 20.00, że pewnie Perez nie może przeboleć SL, więc się teraz mści na Lapku i Barcelonie.

2

Skoro sędziowie czują sie niewinni, to powinni pójść z dziadem do sądu.

0

W jakiej roli występuja prawnicy z realu w tym sporze i dlaczego nie ma z innych klubów, tylko akurat z tego, kto im pozwolił uczestniczyć w tym przesłuchaniu ?

3

Suarez zostaje w Miami, oświadczenie klubu było komu nie przedłużą kontaktów i wypożyczeń, zostać ma De Paul, mają zapłacić Atletico około 25-30 baniek. Kilku zaodników ma sie pożegnać z klubem, a wśród nich Busi i Alba.

1

@Kinginiesta tutaj zawodnik kopnięty nie mógł kontynuować akcji, a Vini mógł, ale zostawił nogi, więc nie było co sprawdzać na varze.

1

Przypomnijcie, czy jak przegrali z City, to też wołali, że to przez Negreirę ?

1

Barca tnie koszty zakwaterowania i dojazd autokarem, więc teraz każdy piłkarz musi myśleć o własnej wygodzie spania i podróżowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?