Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie dla was, lepiej wprowadzić Pedriego na mecz z żótymi, czy dać mu odpocząć kosztem ryzyka utraty 3 pkt. ?
0
Kiedy zostaną przeprowadzone wybory, po sezonie, czy już na wiosnę ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@daniel32778 po wigili wrócił do swojej wagi
0
Ciekawe, że gazety madryckie nie cytowały wypowiedzi Lapka.
0
Przy wigili takie rzeczy gadać, mógłby przy innej okazji to zrobić.
0
Wszystkie koty w Barcelonie sprzedają się w kilka minut, to może kot Stegen sprzeda sie w zimie.
1
Widać, że miała po tym wszystkim kontakt z psychologiem i dobrze jej doradził, bo trzeba opowiedzieć prawdę i oczyścić się z tego gówna. Swoja drogą może nasz Urus by odwiedził tego lekarza zamiast jeździć po całym świecie i szukać natchnienia wiary, bo bliźej mu do księdza niż piłkarza.
0
A to Polka, czy Chinka, bo ma skośne oczy ?
1
@Ronin47 pewnie Negreira.
1
@sylweste.r u Araujo to jest choroba przewlekła, bo trwa od kiedy gramy w LM.
0
@gohan77 Bzdura, z punktu businessowego lepiej promować swoją markę i zgarniać podwójny hajs z kontraktu, więcej Lewy zyska w USA niz we Włoszech.
0
Myślę, że łysy da odpocząć w końcu Yamalowi ;)
2
Niech najpierw Deco spotka się z naszym księgowym Tebasem i uzyska pozwolenie na jakis transfer.
0
Wsadzmy tego rzeźnika do naczepy z wieprzami, bo tam jest jego miejsce i wilczy bilet tylko w jedną stronę.
0
Jak tak dalej pójdzie, to Wojtuś zostanie trenerem Barcy, będzie palone zioło przed każdym meczem, a w całym klubie zapanuje wieczny optymizm.
0
@Ronad10 Powyżej pisał o tym wszystkim taki błyskotliwy Ronad :D
2
Carreras miał swoją rękę pod ręka tego obrońcy, a i tak była przy ciele. Podsumowując: ręka, błąd bramkarza i samobój, czyli real nic nie strzelił z gry.
0
@Ronad10 czyli Tebas ma rację mówiąc o zaciskaniu pasa przez kluby i niezadłużaniu się.
0
@Esteban_ a co jest na wyspachm, tam to jest zadłużenie np. MC.
1
A my będziemy mieli dodatkowo mniejsze wpływy z wyprzedaży miejsc na CN, długi za dżwignie i dług za stadion. Dodatkowo dojdzie pewnie jeszcze odroczona spłata wynagrodzeń dla piłkarzy.
1
Zajarali sobie w trójke z Wojtusiem przed meczem, wszystko ustalili i jest w porządku.
1
/@MessiForeverTheBest bo nie rozmawia, tylko ich atakuje.
1
Wczoraj pisałem o tym w podkaście po 20.00, że pewnie Perez nie może przeboleć SL, więc się teraz mści na Lapku i Barcelonie.
2
Skoro sędziowie czują sie niewinni, to powinni pójść z dziadem do sądu.
0
W jakiej roli występuja prawnicy z realu w tym sporze i dlaczego nie ma z innych klubów, tylko akurat z tego, kto im pozwolił uczestniczyć w tym przesłuchaniu ?
3
Suarez zostaje w Miami, oświadczenie klubu było komu nie przedłużą kontaktów i wypożyczeń, zostać ma De Paul, mają zapłacić Atletico około 25-30 baniek. Kilku zaodników ma sie pożegnać z klubem, a wśród nich Busi i Alba.
1
@Kinginiesta tutaj zawodnik kopnięty nie mógł kontynuować akcji, a Vini mógł, ale zostawił nogi, więc nie było co sprawdzać na varze.
1
Przypomnijcie, czy jak przegrali z City, to też wołali, że to przez Negreirę ?
1
Barca tnie koszty zakwaterowania i dojazd autokarem, więc teraz każdy piłkarz musi myśleć o własnej wygodzie spania i podróżowania.