0

A to ja też z basenu wracałem. Alonzo utopiony ;)

1

@HiBro Lapek miał nosa jak przestrzegał przed tym transferem białych.

0

@SZYCHA0005 i prawie 3 sezony wytrzymał

4

W trakcie sezonu zrobić taki ruch w takim momencie, musiało być tam bardzo źle.

5

Nowymi trenerami zostali Mbappe i Vini.

0

Może jak odciąży naszych obrońców, to zaczną lepiej grać, ale najpierw sam musi wrócić do formy. Ciekawe, czy dostanie szansę z Racingiem, czy to zależy od formalności ?

1

Celta, jak pies ogrodnika, sama nie zarobi i innemu nie da.

0

@erwimkloss Niech wraca jak najszybciej do zdrowia, bo w marcu gramy Finalissimę z Argentyną a potem mundial.

0

Lapek od tych toastów ma zjechany głos.

1

Ocenia wszysrkich według siebie. Ten błazen pownien występować w cyrku, a nie na boisku.

0

Jeżeli ten rating jest z gry, to powinien sie utrzymać na wysokim poziomie, bo te czerwo zakłamuje obraz meczu zawodnika, tym bardziej, że to był juz koniec meczu.

0

Po co gdybać, mogliście przegrać półfinał, jakby Atletico miało lepsze celowniki. Ciężko pogratulować przeciwnikowi wygranej i przyznać sie, że się dało dupy.

1

@szymonekk Lody to miał Rudgier

0

Nad stadionem unosi sie szary dym, wiadomo, Barca z Wojtkiem wygrała puchar.

2

Szczerze, nie dziwi mnie to, oni są obrażeniu na wszystkich, jak im coś nie idzie i nie potrafią sie godnie zachować.

1

Brawo, nasz kapitan przez duże P.

0

@Filipem to dlaczego w rankingach jest tak nisko ?

0

@Filipem Właśnie za pyskówki z sędziami, czerwone kartki i awantury przy lini boiska w kierunku sędziów spowodowały, że nie jest postrzegany w czołówce top piłkarzy.

0

@aiven trener wyciągnął

3

Rash gra podobnie jak Balde, tylko nie potrafi podać, bo piłka wyjeżdża mu poza boisko, a celownik ma do dupy.

0

@MagdJanko dostałeś 2 zgodnie z zamówieniem

3

Kounde, to nie jest typ obrońcy na viniego, a Cuba kołek w obronie przy strzale viniego.

2

Lapek musi uważać, bo mu świnię mogą biali podłożyć.

8

Życzę nam kibicom Barcy, żeby nasi zawodnicy dzisiaj strzelili chociaż połowę bramek z wczorajszego meczu dziewczyn.

2

@LinekMichal jaki Alvarez, kasa jest potrzebna na Rashforda.

5

Życzę mu, żeby jutro takie okno wsadził i się odbudował w takim spotkaniu.

1

Wszystko sie zgadza w jego wypowiedzi, dlatego grzeje ławę w klubie.

0

Mogli zostawić trochę lodu dla śmietankowych ;)

0

Perez dał d..py z transferami, bo nie załatwił klasowych zmienników za Modricia i Krossa, dlatego przywołuje ducha Negreiry, podobnie jak zespół, który gra padokę i nie potrafi się przyznać do tego.

0

@Mateonvious Im większy chaos (Lahoz - hiszp.) wśród sędziów, tym łatwiej mecz wydrukować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?