Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A to ja też z basenu wracałem. Alonzo utopiony ;)
1
@HiBro Lapek miał nosa jak przestrzegał przed tym transferem białych.
0
@SZYCHA0005 i prawie 3 sezony wytrzymał
4
W trakcie sezonu zrobić taki ruch w takim momencie, musiało być tam bardzo źle.
5
Nowymi trenerami zostali Mbappe i Vini.
0
Może jak odciąży naszych obrońców, to zaczną lepiej grać, ale najpierw sam musi wrócić do formy. Ciekawe, czy dostanie szansę z Racingiem, czy to zależy od formalności ?
1
Celta, jak pies ogrodnika, sama nie zarobi i innemu nie da.
0
@erwimkloss Niech wraca jak najszybciej do zdrowia, bo w marcu gramy Finalissimę z Argentyną a potem mundial.
0
Lapek od tych toastów ma zjechany głos.
1
Ocenia wszysrkich według siebie. Ten błazen pownien występować w cyrku, a nie na boisku.
0
Jeżeli ten rating jest z gry, to powinien sie utrzymać na wysokim poziomie, bo te czerwo zakłamuje obraz meczu zawodnika, tym bardziej, że to był juz koniec meczu.
0
Po co gdybać, mogliście przegrać półfinał, jakby Atletico miało lepsze celowniki. Ciężko pogratulować przeciwnikowi wygranej i przyznać sie, że się dało dupy.
1
@szymonekk Lody to miał Rudgier
0
Nad stadionem unosi sie szary dym, wiadomo, Barca z Wojtkiem wygrała puchar.
2
Szczerze, nie dziwi mnie to, oni są obrażeniu na wszystkich, jak im coś nie idzie i nie potrafią sie godnie zachować.
1
Brawo, nasz kapitan przez duże P.
0
@Filipem to dlaczego w rankingach jest tak nisko ?
0
@Filipem Właśnie za pyskówki z sędziami, czerwone kartki i awantury przy lini boiska w kierunku sędziów spowodowały, że nie jest postrzegany w czołówce top piłkarzy.
0
@aiven trener wyciągnął
3
Rash gra podobnie jak Balde, tylko nie potrafi podać, bo piłka wyjeżdża mu poza boisko, a celownik ma do dupy.
0
@MagdJanko dostałeś 2 zgodnie z zamówieniem
3
Kounde, to nie jest typ obrońcy na viniego, a Cuba kołek w obronie przy strzale viniego.
2
Lapek musi uważać, bo mu świnię mogą biali podłożyć.
8
Życzę nam kibicom Barcy, żeby nasi zawodnicy dzisiaj strzelili chociaż połowę bramek z wczorajszego meczu dziewczyn.
2
@LinekMichal jaki Alvarez, kasa jest potrzebna na Rashforda.
5
Życzę mu, żeby jutro takie okno wsadził i się odbudował w takim spotkaniu.
1
Wszystko sie zgadza w jego wypowiedzi, dlatego grzeje ławę w klubie.
0
Mogli zostawić trochę lodu dla śmietankowych ;)
0
Perez dał d..py z transferami, bo nie załatwił klasowych zmienników za Modricia i Krossa, dlatego przywołuje ducha Negreiry, podobnie jak zespół, który gra padokę i nie potrafi się przyznać do tego.
0
@Mateonvious Im większy chaos (Lahoz - hiszp.) wśród sędziów, tym łatwiej mecz wydrukować.