Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Musimy grać jedną połowe przed meczem, żeby dobrze potem zacząć, jak w drugiej.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale ta 1min. doliczona, to żart sędziego.
0
Spokojnie, Rekin przybywaj.
2
Inni graja dla nas a my dla nich.
3
@vangoor to są białe myszki, a świnia siedzi u nich na vipach
2
I dlatego zarząd chce Gaviego wymienic na Alvareza.
1
Uszaty ławka, tylko na ogony. Cubarsi i Kounde też, ławka, a tam do dupy ta obrona.
0
@Pustelnik I połowa z Oviedo to była wersja turystyczna Barcy. Spodziewam się raczej takiego meczu, jak z Sociedad, tylko z większą skutecznością.
6
Bład jest mozliwy w przypadku, jak gra Barca.
4
Negreira nie podskoczy Mu, bo dostanie palec w oko.
6
W takiej sytuacji trzeba podziękować Tebasowi za utrącenie tego transferu.
1
Garcia bez krótkiego rękawka na okładce gazety, szok.
0
Rapha się nie nadaje, bo jest zbyt impulsywny jeśli chodzi o sędziów.
0
@Lisek Bo do naszego urzędu przybyła korupcja od naszych walecznych sąsiadów i trzeba dać koperte żeby coś załatwić. Poniżej skecz który oddaje tę sytuację:
3
Prędzej Wojtka wyślą na emeryturę, a Marc zostanie rezerwowym.
2
Flick na prezydenta Barcy.
0
Jeszcze dorzucimy Lewego i bedzie akurat.
0
Font, jak wygra wybory, to znajdzie telefon do Messiego i co dalej .....................
0
Sędziam miedzynarodowy, a taki kartofel.
3
A ten Tanizarys to nie przypadkiem pseudonim spoconego Janka.
0
Ale odklejka, spocony Janek sie zagotował.
0
@aldewir i dlatego wiadomo, dlaczego są nazywani śmietankowi ;)
0
@Tomek54321 Lapek zawiesi swój plakat wyborczy przy Bernabeu w Madrycie.
0
Jak wygra wybory Font, to Xavi zostanie trenerem Barcy, a nie czekaj .....
1
Spokojnie wróci Gavi wyrzuci ze składu Pedriego, a latem wypożyczenie do Girony :D
0
@Ignareks zamiast kręcić kułeczka w obronie powinnien to robic w ataku
0
@Sesto tak przed przyjazdem, siedział w zamrażarce przez 10 dni.
0
@BonusKiller Pozostali też grali piach na tym zmrozonym kartoflisku, więc swoje kompleksy schowaj do kieszeni.