Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Podobno ta pani nie jest w typie Lapka, więc będzie miłośc nieodwzajemniona.
2
Ma swoje 5 minut to kłapie dziobem co mu ptak na język nasra.
1
Zamiast przedłużać kontrakt z City, to powinien wtedy odejść i poszukac nowych wyzwań gdzie indziej.
4
Na początku mieli kilka sytuacji, tylko źle sie ustawiali, bo jak Doku wrzucał piłke , to nie było po drugiej stronie nikogo, kto by oddał strzał.
2
Widać, że LM jest skrojone pod Real, to sa ich rozgrywki, tam czuja się dobrze.
1
@novy1899 Problem w tym, że nie mamy jakościowych zmienników na LM, dobrze, że jest Cancelo, bo może łatać dziury na bokach obrony.
0
@Quero20718 Hans ich zajechał, to co mówił po Atletico spocony Janek.
1
Ale meczycho w końcówce rozłożyli Chelsea na łopatki 5-2 i rewanż za KMŚ PSG się udał, a Lucho stworzył potwora. Fajnie, jakby wrócił do Barcy po Flicku.
4
City miało akcje, ale źle sie w polu karnym ustawiali, 3-4 zawodników na środku a piłka leciała w poprzek wystarczyło tylko noge dostawić, mogli mieć też 3 gole.
1
Co tam, tradycji stało się zadość u Araujo to norma.
0
@4Fabregas4 spocony Janek o tym mówił jakis czas temu, po meczu z Atletico.
0
Wynika z tego co powiedział Bartek, że jednak zawyżony dług klubu spotkał sie z krytyką szwagrów, którzy podziękowali dyrektorom w tym Alemanemu, bo gdyby przedstawili rzeczywiste straty z pandemii i rozłożyli na 5 lat, to byśmy nie musieli wychodzić z zasady 1:1, a Messi nie musiałby odchodzić z klubu.
0
I bach szybki numerek w aucie i kolanko ozdrowiało bo zostało dobrze wymasowane i zregenerowane.
1
Jeśłi uda nam sie pokonać Sroki i trafić na Atleti, to jest szansa żeby ich pokonać w dwumeczu, ale dalej, to za wysokie progi dla nas.
0
@reloaded i też gra w masce, można podmiankę zrobić na rewanż z NC.
0
@Ilka Myślałem, że Boniek.
1
Czyli Ronald podtrzymujesz, że zawaliłeś pajacowaniem, jak to zwykle bywa i odwaliłeś nam numer w LM okraszony bramką przeciwnika.
0
Taki Galatasaray wygrał wczoraj z The Reds, fakt, że grali u siebie, a ten Osimen robił robotę w ataku.
1
Rapha, jego stałe fragmenty gry napędzały akcje rywali, za co ta nota, że nie upilnował obrońcy i straciliśmy bramkę.
1
Ale pajac z tego Araujo, mógł kuśtykając wejśc na murawę i dopiero się położyć.
0
@tarantino10 Zgadza sie, łatiej nam się gra na naszym podwórku.
1
Z tak przetrzebioną kadra pełna kontuzji i stylem gry nie ma co się pchać dalej w LM. Angole nas dominują w każdym meczu fizycznie i nie mamy szans, większość zawodników bez formy.
0
Na sport.pl napisali że docisnął kolanem zawodnika Getafe :)
1
Bramkarz kiksował i się slizgał, raczej korki powinni mu wymienić.
0
@Limaker Właśnie Araujo pomaga wysoko do Yamala i omal nie straciliśmy przez to bramki, bo poszła kontra jego stroną.
0
Rapha bez formy, baboli te stałe fragmenty na potęge, dlaczego Yamal nie wrzuca tych piłek/
1
Mieliśmy fatum na środku pola i przeżyliśmy, to teraz w obronie tez damy radę.
1
@BORO_12 Dokładnie, Cancelo jest zbyt ofensywny, a za mało daje swoją grą w obronie, do tego jeszcze trzeba mieć siłę, do fizycznych zawodników NC jaką ma Araujo.
0
@BORO_12 Dokładnie, też miałem o tym pisać, że warunki fizyczne Araujo przemawiają za nim, a na Cancelo przyjdzie jeszcze czas w LM.
2
@pawelpi04 100 poszła, powodzenia, niech serducho cule rośnie w zdrowiu, może FB jeszcze pomoże.