2

Podobno ta pani nie jest w typie Lapka, więc będzie miłośc nieodwzajemniona.

2

Ma swoje 5 minut to kłapie dziobem co mu ptak na język nasra.

1

Zamiast przedłużać kontrakt z City, to powinien wtedy odejść i poszukac nowych wyzwań gdzie indziej.

4

Na początku mieli kilka sytuacji, tylko źle sie ustawiali, bo jak Doku wrzucał piłke , to nie było po drugiej stronie nikogo, kto by oddał strzał.

2

Widać, że LM jest skrojone pod Real, to sa ich rozgrywki, tam czuja się dobrze.

1

@novy1899 Problem w tym, że nie mamy jakościowych zmienników na LM, dobrze, że jest Cancelo, bo może łatać dziury na bokach obrony.

0

@Quero20718 Hans ich zajechał, to co mówił po Atletico spocony Janek.

1

Ale meczycho w końcówce rozłożyli Chelsea na łopatki 5-2 i rewanż za KMŚ PSG się udał, a Lucho stworzył potwora. Fajnie, jakby wrócił do Barcy po Flicku.

4

City miało akcje, ale źle sie w polu karnym ustawiali, 3-4 zawodników na środku a piłka leciała w poprzek wystarczyło tylko noge dostawić, mogli mieć też 3 gole.

1

Co tam, tradycji stało się zadość u Araujo to norma.

0

@4Fabregas4 spocony Janek o tym mówił jakis czas temu, po meczu z Atletico.

0

Wynika z tego co powiedział Bartek, że jednak zawyżony dług klubu spotkał sie z krytyką szwagrów, którzy podziękowali dyrektorom w tym Alemanemu, bo gdyby przedstawili rzeczywiste straty z pandemii i rozłożyli na 5 lat, to byśmy nie musieli wychodzić z zasady 1:1, a Messi nie musiałby odchodzić z klubu.

0

I bach szybki numerek w aucie i kolanko ozdrowiało bo zostało dobrze wymasowane i zregenerowane.

1

Jeśłi uda nam sie pokonać Sroki i trafić na Atleti, to jest szansa żeby ich pokonać w dwumeczu, ale dalej, to za wysokie progi dla nas.

0

@reloaded i też gra w masce, można podmiankę zrobić na rewanż z NC.

0

@Ilka Myślałem, że Boniek.

1

Czyli Ronald podtrzymujesz, że zawaliłeś pajacowaniem, jak to zwykle bywa i odwaliłeś nam numer w LM okraszony bramką przeciwnika.

0

Taki Galatasaray wygrał wczoraj z The Reds, fakt, że grali u siebie, a ten Osimen robił robotę w ataku.

1

Rapha, jego stałe fragmenty gry napędzały akcje rywali, za co ta nota, że nie upilnował obrońcy i straciliśmy bramkę.

1

Ale pajac z tego Araujo, mógł kuśtykając wejśc na murawę i dopiero się położyć.

0

@tarantino10 Zgadza sie, łatiej nam się gra na naszym podwórku.

1

Z tak przetrzebioną kadra pełna kontuzji i stylem gry nie ma co się pchać dalej w LM. Angole nas dominują w każdym meczu fizycznie i nie mamy szans, większość zawodników bez formy.

0

Na sport.pl napisali że docisnął kolanem zawodnika Getafe :)

1

Bramkarz kiksował i się slizgał, raczej korki powinni mu wymienić.

0

@Limaker Właśnie Araujo pomaga wysoko do Yamala i omal nie straciliśmy przez to bramki, bo poszła kontra jego stroną.

0

Rapha bez formy, baboli te stałe fragmenty na potęge, dlaczego Yamal nie wrzuca tych piłek/

1

Mieliśmy fatum na środku pola i przeżyliśmy, to teraz w obronie tez damy radę.

1

@BORO_12 Dokładnie, Cancelo jest zbyt ofensywny, a za mało daje swoją grą w obronie, do tego jeszcze trzeba mieć siłę, do fizycznych zawodników NC jaką ma Araujo.

0

@BORO_12 Dokładnie, też miałem o tym pisać, że warunki fizyczne Araujo przemawiają za nim, a na Cancelo przyjdzie jeszcze czas w LM.

2

@pawelpi04 100 poszła, powodzenia, niech serducho cule rośnie w zdrowiu, może FB jeszcze pomoże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?