Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hugo76 Przebłysk to potrzebują naszw 9 tki.
3
Psychol robi wszystko żeby nie pojechać na mundial.
1
Czemu nie sprawdzili spalonego ?
6
Pamiętam jak w finale LM ten psychol rozwalił twarz De Bruyne.
0
Czy ten francuski sędzia, który puszcza grę (ma mały wskaźnik przewinień na mecz) jest dobry dla nas pod kątem prowadzenia gry ?
2
Podobno Barca oferuje mu dodatkowe 5 mln za każe pozostawanie w łóżku ponad 30 dni, a on nie chce już sie leczyć i chce wróciź do gry.
0
Sprzedać Balde i w jego miejsce wsadzić Cancelo i 40 baniek do przodu.
0
Czyli fizycznie nas zjedzą angole w tym meczu i nie pozwolą grac piłką, szykuje się brudna gra, tak jak w poprzednim meczu do czasu, jak Tonali dostał żółta kartkę.
0
@Derpowsky zanim zrobili wybory to powinni ocenić rentowność klubu, żeby nie musieli ich anulować, a władze bierze ten co ma hajs, a nie długofalowy projekt.
1
Dla mnie to idiotyczne, mogli przed wyborami ocenić rentownośc klubu, żeby nie musieli ich w razie czego anulować, poza tym, wygląda tak, że kto ma kasę ten będzie rządzić klubem, nie liczy się program, tylko hajs.
0
Ania wyjdzie przywali z karata i sytuacja się uspokoi.
0
A o 4 w znanym klubie go go zrobił taniec na rurze ze striptizem.
0
@grzechu1999 ale to jego hasło wyborcze, tylko to samo co kolejne wybory.
1
@Masp Widać, że Lewy nie ma czucia gry, nawet źle sie ustawia i pali wyjścia do piłki, powininien zagrać więcej w podstawie, ze 2-3 mecze. Ciekawe jak Gavi dzisiaj wypadnie.
3
@Jonyx Panie Boże spraw, żeby to Kargulowe plemie wygineło.
4
Oby wrócił na stałe i odzyskał swoją najlepszą wersję, bo limit kontuzji został już wyczerpany.
5
Mamy juz 2 nowe dziewiątki.
3
Oshimen, pokazał ostatnio jak sie gra z Angolami.
0
@Trupi21 pokazał ostatnio jak sie gra z Angolami
1
Posumowując, Sroki grając w połowie z wymienionym składem wygrali Chelsea na wyjeździe.
0
Lahoz versja 2.0
5
Jeszcze można go zatrzasnąć w kiblu na lotnisku, żeby nie doleciał do Barcelony.
1
Widok na Bernabeu Messiego rozwieszającego pranie po strzelonej bramce w barwach Argentyny, to byłby sztos. Dawać tę drukarkę.
0
@masik86 Drużyma była zajechana już w pierwszym przegranym meczu, bo nie potrafiła zareagować na to, co działo się na boisku.
4
To przykre, ale ten facet ma rację.
3
A w statystykach powinni dać mu z 8.0 albo wiecej, bo robi robotę, pewnie dobre zioło pali.
1
@BareL a ten komentarz usunął FdJ :D
0
@RC28 chodzi o działalnośc charytatywną jego sprzedaży do Barcy i wywieranie presji na MU :)
0
Dobrze, że grubemu się chciało wpuścić więcej ludzi na stadion.
0
Araujo podobno słabo gotuje, bo trzeba się pomodlić przed jedzeniem i wziąć węgiel ze sobą.