1

@Hugo76 Przebłysk to potrzebują naszw 9 tki.

3

Psychol robi wszystko żeby nie pojechać na mundial.

1

Czemu nie sprawdzili spalonego ?

6

Pamiętam jak w finale LM ten psychol rozwalił twarz De Bruyne.

0

Czy ten francuski sędzia, który puszcza grę (ma mały wskaźnik przewinień na mecz) jest dobry dla nas pod kątem prowadzenia gry ?

2

Podobno Barca oferuje mu dodatkowe 5 mln za każe pozostawanie w łóżku ponad 30 dni, a on nie chce już sie leczyć i chce wróciź do gry.

0

Sprzedać Balde i w jego miejsce wsadzić Cancelo i 40 baniek do przodu.

0

Czyli fizycznie nas zjedzą angole w tym meczu i nie pozwolą grac piłką, szykuje się brudna gra, tak jak w poprzednim meczu do czasu, jak Tonali dostał żółta kartkę.

0

@Derpowsky zanim zrobili wybory to powinni ocenić rentowność klubu, żeby nie musieli ich anulować, a władze bierze ten co ma hajs, a nie długofalowy projekt.

1

Dla mnie to idiotyczne, mogli przed wyborami ocenić rentownośc klubu, żeby nie musieli ich w razie czego anulować, poza tym, wygląda tak, że kto ma kasę ten będzie rządzić klubem, nie liczy się program, tylko hajs.

0

Ania wyjdzie przywali z karata i sytuacja się uspokoi.

0

A o 4 w znanym klubie go go zrobił taniec na rurze ze striptizem.

0

@grzechu1999 ale to jego hasło wyborcze, tylko to samo co kolejne wybory.

1

@Masp Widać, że Lewy nie ma czucia gry, nawet źle sie ustawia i pali wyjścia do piłki, powininien zagrać więcej w podstawie, ze 2-3 mecze. Ciekawe jak Gavi dzisiaj wypadnie.

3

@Jonyx Panie Boże spraw, żeby to Kargulowe plemie wygineło.

4

Oby wrócił na stałe i odzyskał swoją najlepszą wersję, bo limit kontuzji został już wyczerpany.

5

Mamy juz 2 nowe dziewiątki.

3

Oshimen, pokazał ostatnio jak sie gra z Angolami.

0

@Trupi21 pokazał ostatnio jak sie gra z Angolami

1

Posumowując, Sroki grając w połowie z wymienionym składem wygrali Chelsea na wyjeździe.

0

Lahoz versja 2.0

5

Jeszcze można go zatrzasnąć w kiblu na lotnisku, żeby nie doleciał do Barcelony.

1

Widok na Bernabeu Messiego rozwieszającego pranie po strzelonej bramce w barwach Argentyny, to byłby sztos. Dawać tę drukarkę.

0

@masik86 Drużyma była zajechana już w pierwszym przegranym meczu, bo nie potrafiła zareagować na to, co działo się na boisku.

4

To przykre, ale ten facet ma rację.

3

A w statystykach powinni dać mu z 8.0 albo wiecej, bo robi robotę, pewnie dobre zioło pali.

1

@BareL a ten komentarz usunął FdJ :D

0

@RC28 chodzi o działalnośc charytatywną jego sprzedaży do Barcy i wywieranie presji na MU :)

0

Dobrze, że grubemu się chciało wpuścić więcej ludzi na stadion.

0

Araujo podobno słabo gotuje, bo trzeba się pomodlić przed jedzeniem i wziąć węgiel ze sobą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?