Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BISHBASHBOSH bramkarz dał bo go nabił piłką
0
Real nie wygrywa co 4 mecz, a my co 6.
0
@mati15d przecież grali w 10 to bardziej zmęczeni
6
Podziekować Rashowi i wystawić tam Cancelo, a Lewego do interu za Bastioniego i będzie hajs na napadziora,
8
Lewy lewym cycem strzelił brameczkę
3
Ale że Kotlet nie dostał żótka za złapanie Pedriego, to kosmos, cała linia ofensywna leciała na bramkę, śedzia wie ci robi.
0
Mógł przy podpisywaniu kontraktu to powiedzieć, to klub by się zastanowił.
1
Jak tak bedzie do końca, to możemy na luzie pograć z Atletico.
0
Niech idzie do Interu za Bastoniego.
0
@Ilka dobrze, że nie zaszłaś :)
1
@lucca87 Włochom, tak od ponad dekady :D :D :D
0
A czy przypadkiem pierwszy mecz w Mardycie nie był na Di Stefano zamiast na Bernabeu ?
0
@19xavi93 ze 40 tys więc nie wszystkie
1
@MagdJanko dzięki
1
@Slawek1999 https://www.fcbarcelona.com/en/tickets/womens-football?utm_source=FC%20Barcelona%20Ticketing&utm_medium=Email&utm_term=&utm_content=1257817&utm_campaign=FUTFEM-Singlegametickets_EN_TKT_FEM_WW&hemparam=86fb9f178cfcd1aa406bb02014d269ad795576b4ff15f29d547ac9807f9ed65c&dmp_barcaid=&SubscriberKey=003P8000056abxWIAQ
0
A co sie dziej z Bonmati, jakaś długa kontuzja ?
0
@alone49 to łap wąsko jak sie podciągasz i będziesz łatwiej mógł pociągnąc przeciwnika na ziemię
7
@Ciuus Albo niech sie idzie leczyć do psychiatry, jak mu to przeszkadza.
0
W innych klubach nie mają tyle kontuzji dwójek, chyba, że sa błędy w treningach zaniedbujące tę tylnią taśmę i powodujące dysbalans pomiędzy przednia a tylnią taśmą mięsniową. U biegaczy, piłakrzy, biegaczy norweskich itp. dyscyplin duży nacisk kładzie sie na wzmacnianie mięśni tylniej taśmy w szczególności dwójek. U nas jak widać to nie działa, bo większość kontuzji dotyczy tej części ciała, dlatego trzeba coś zrobic z tym sztabem przygotowania fizycznego, bo nam zniszcza sezon tymi kontuzjami u piłkarzy.
0
Szybkie wznowienie gry przez Grabarę i wrzucenie naszego obrońce na minę poGrabało nasze szanse na mundial.
0
@Pustelnik To jest protest przeciw zalewaniu Europy przez kolorowych i innowierców, a za zdradę klubu ponosi si ę dożywotnio konsekwencję, przykład: Figo.
1
No i co dalej, jaki wynik, coś o meczu ?
0
@mariuszxc Przecież Szwedzi byli poza grą i zrobili 3-4 akcje bramkowe w naszej dziurawej obronie i debilnego bramkarza.
0
Łysy widac nie ma kogo ogrywać na pozycji Yamala.
0
Rozumiem, że z jakiegos powodu nie mozna zagrać dzisiaj na CN, tylko w tym kurniku.
1
@vincentPL Nasze kontuzje są wynikiem naszego sztabu szkoleniowego, jakby Silva przyszedł do nas, to też dwójki by mu sie posypały, jak u większości naszych zawodników.
0
@RC28 Tak, jak brak opaski kapitańskiej Lewego w reprezentacji, he he
1
Co łysy pie...doli o krótkiej karierze Yamala, prędzej on będzie miał krótką karierę w reprezentacji.
4
Sprzedać Balde i wziać Marca.
0
@PerroHerro bekę sobie robie z rana.