0

@BISHBASHBOSH bramkarz dał bo go nabił piłką

0

Real nie wygrywa co 4 mecz, a my co 6.

0

@mati15d przecież grali w 10 to bardziej zmęczeni

6

Podziekować Rashowi i wystawić tam Cancelo, a Lewego do interu za Bastioniego i będzie hajs na napadziora,

8

Lewy lewym cycem strzelił brameczkę

3

Ale że Kotlet nie dostał żótka za złapanie Pedriego, to kosmos, cała linia ofensywna leciała na bramkę, śedzia wie ci robi.

0

Mógł przy podpisywaniu kontraktu to powiedzieć, to klub by się zastanowił.

1

Jak tak bedzie do końca, to możemy na luzie pograć z Atletico.

0

Niech idzie do Interu za Bastoniego.

0

@Ilka dobrze, że nie zaszłaś :)

1

@lucca87 Włochom, tak od ponad dekady :D :D :D

0

A czy przypadkiem pierwszy mecz w Mardycie nie był na Di Stefano zamiast na Bernabeu ?

0

@19xavi93 ze 40 tys więc nie wszystkie

1

@MagdJanko dzięki

0

A co sie dziej z Bonmati, jakaś długa kontuzja ?

0

@alone49 to łap wąsko jak sie podciągasz i będziesz łatwiej mógł pociągnąc przeciwnika na ziemię

7

@Ciuus Albo niech sie idzie leczyć do psychiatry, jak mu to przeszkadza.

0

W innych klubach nie mają tyle kontuzji dwójek, chyba, że sa błędy w treningach zaniedbujące tę tylnią taśmę i powodujące dysbalans pomiędzy przednia a tylnią taśmą mięsniową. U biegaczy, piłakrzy, biegaczy norweskich itp. dyscyplin duży nacisk kładzie sie na wzmacnianie mięśni tylniej taśmy w szczególności dwójek. U nas jak widać to nie działa, bo większość kontuzji dotyczy tej części ciała, dlatego trzeba coś zrobic z tym sztabem przygotowania fizycznego, bo nam zniszcza sezon tymi kontuzjami u piłkarzy.

0

Szybkie wznowienie gry przez Grabarę i wrzucenie naszego obrońce na minę poGrabało nasze szanse na mundial.

0

@Pustelnik To jest protest przeciw zalewaniu Europy przez kolorowych i innowierców, a za zdradę klubu ponosi si ę dożywotnio konsekwencję, przykład: Figo.

1

No i co dalej, jaki wynik, coś o meczu ?

0

@mariuszxc Przecież Szwedzi byli poza grą i zrobili 3-4 akcje bramkowe w naszej dziurawej obronie i debilnego bramkarza.

0

Łysy widac nie ma kogo ogrywać na pozycji Yamala.

0

Rozumiem, że z jakiegos powodu nie mozna zagrać dzisiaj na CN, tylko w tym kurniku.

1

@vincentPL Nasze kontuzje są wynikiem naszego sztabu szkoleniowego, jakby Silva przyszedł do nas, to też dwójki by mu sie posypały, jak u większości naszych zawodników.

0

@RC28 Tak, jak brak opaski kapitańskiej Lewego w reprezentacji, he he

1

Co łysy pie...doli o krótkiej karierze Yamala, prędzej on będzie miał krótką karierę w reprezentacji.

4

Sprzedać Balde i wziać Marca.

0

@PerroHerro bekę sobie robie z rana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?