Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Takiego przebiegu gry można było sie spodziewac zanim mecz sie zaczął, żadnej bramki z gry, cały czas walka zamiast gry do przodu, oczy krwawiły, nawet tego nie dało się komentować, bo nasi komentatorzy zrobili sobie przerwę do 88 minuty. W rewanżu proponuje zrobić od razu karne bez rozgrywania meczu.
3
Przereklamowany grajek, lepiej za ten hajs kupić 2 innych zawodników po 60 baniek.
7
Karny przy czymś takim, chyba nie widzieli jak Olmo popychali we dwóch.
3
@NeroTFP1 jedź do Tebasa
2
Z punktu finansowego powinni pożegnać Wojtka, ale nie mają tak doświadczonego zmiennika, więc klub ma zagwostkę. Chyba że Iniakiego zatrzymają i znowu będzie marnował się na ławce.
0
Jeszcze mu się odbije czkawką ten przepis, bo pokrzyczeć i machać łapkami, to lubi.
2
Lubie go, swietny gość, dzięki niemu LL jest wyrównana i kluby się nie zadłużają, tzn. nasz klub się nie zadłuża, a reszta może.
0
@Cules69 dobrze, bo sa 2 mecze
2
@rumilas nie, bo siedział na nocniku i bawił sie kupą.
0
@wakawaka bo ma Diaza na drugiej stronie, a Olise zgasł w połowie meczu.
0
Neuer jest eletryczny przy wybijaniu piłek gra na rywala, dobrze broni, ale nie w tym meczu.
0
A na koncu jeszcze pojawi sie Auba, tym wszystkim piłkarzą, co otwierają drzwi dla Barcy, to klub powinien dać telefon do Jebasa, bo to nasz księgowy.
4
Producenci szamponów juz zacieraja ręcę.
0
I w mocniejszej lidze te staty wykręcił.
1
@Remi70 a Maciek wygryzie razem ze swoja żyrafą Deco ze stołka.
0
Fajnie, a co z naszymi starszymi gwiazdami ?
0
@BORO_12 zluzuj, to tylko otoczka do sądowania rynku, żeby ustalic opcje wykupu zawodników, a dziennikarze i agenci robia robotę.
1
Kane lepszy, za mniejszy hajs i jeszcze pogra na najwyższym poziomie przez 4-5 lat.
0
Odbieraja teraz nagrody za sędziowanie jak w artykule wskazano.
0
@Metalowy14 dokładnie tak jest wypowioedzenie i out albo bez, jak sie zjandzie powód
0
@Metalowy14 na zwolnieniu 80% zarobków a po 3 miesiącach absencji out z firmy, tak jest w normalnych zakładach pracy.
0
Czy się stoi, czy się leży 5 baniek miesięcznie się należy, te przepisy są chore, bo jednocześnie kub jest zadłużany i niemoże wejść na 1-1, a z drugiej nie można nic z tym zrobić, dlatego uważam, że władze futbolu i kluby piłkarskie powinny coś z tym zrobić.
1
Coraz wiecej meczów zalezy od decyzji sędziów i jest coraz wiecej kontrowersji, nawen na zapleczu LL, ale, że żaden sedzia jeszcze nie oberwał.
0
Serial z cyklu, jak wyleczyć kompleksy po przegranej, życie bez tytułów, szkodzi dziadkowi Perezowi.
0
@Koriolan "Madrycki rogaczu pokłoń się mistrzowi" coś w tym stylu.
0
Dziwnie by to wyglądało, jak zawodowcy warci setki milionów euro robiliby szpaler przed dzieciakami z La Masii i przed piłkarzami na wypożyczeniu po przegranym sezonie i na ich boisku.
2
Pojechał w zeszłym roku do Izraela, rzucił klątwę na Iran, no i mamy teraz konflikt zbrojny.
2
Kolejni zawodnicy powinni sobie wyczyścić konta kartkowe po tym jak zdobędziemy majstra.
1
Bordelas zaniemówił podobnie jak publiczność, kiedy zobaczył, jak gra Barca i Pedri, że aż mu głos odebrało.
0
Musieli przegrać z nami, żeby nauczyć się pokory.