5

Takiego przebiegu gry można było sie spodziewac zanim mecz sie zaczął, żadnej bramki z gry, cały czas walka zamiast gry do przodu, oczy krwawiły, nawet tego nie dało się komentować, bo nasi komentatorzy zrobili sobie przerwę do 88 minuty. W rewanżu proponuje zrobić od razu karne bez rozgrywania meczu.

3

Przereklamowany grajek, lepiej za ten hajs kupić 2 innych zawodników po 60 baniek.

7

Karny przy czymś takim, chyba nie widzieli jak Olmo popychali we dwóch.

3

@NeroTFP1 jedź do Tebasa

2

Z punktu finansowego powinni pożegnać Wojtka, ale nie mają tak doświadczonego zmiennika, więc klub ma zagwostkę. Chyba że Iniakiego zatrzymają i znowu będzie marnował się na ławce.

0

Jeszcze mu się odbije czkawką ten przepis, bo pokrzyczeć i machać łapkami, to lubi.

2

Lubie go, swietny gość, dzięki niemu LL jest wyrównana i kluby się nie zadłużają, tzn. nasz klub się nie zadłuża, a reszta może.

0

@Cules69 dobrze, bo sa 2 mecze

2

@rumilas nie, bo siedział na nocniku i bawił sie kupą.

0

@wakawaka bo ma Diaza na drugiej stronie, a Olise zgasł w połowie meczu.

0

Neuer jest eletryczny przy wybijaniu piłek gra na rywala, dobrze broni, ale nie w tym meczu.

0

A na koncu jeszcze pojawi sie Auba, tym wszystkim piłkarzą, co otwierają drzwi dla Barcy, to klub powinien dać telefon do Jebasa, bo to nasz księgowy.

4

Producenci szamponów juz zacieraja ręcę.

0

I w mocniejszej lidze te staty wykręcił.

1

@Remi70 a Maciek wygryzie razem ze swoja żyrafą Deco ze stołka.

0

Fajnie, a co z naszymi starszymi gwiazdami ?

0

@BORO_12 zluzuj, to tylko otoczka do sądowania rynku, żeby ustalic opcje wykupu zawodników, a dziennikarze i agenci robia robotę.

1

Kane lepszy, za mniejszy hajs i jeszcze pogra na najwyższym poziomie przez 4-5 lat.

0

Odbieraja teraz nagrody za sędziowanie jak w artykule wskazano.

0

@Metalowy14 dokładnie tak jest wypowioedzenie i out albo bez, jak sie zjandzie powód

0

@Metalowy14 na zwolnieniu 80% zarobków a po 3 miesiącach absencji out z firmy, tak jest w normalnych zakładach pracy.

0

Czy się stoi, czy się leży 5 baniek miesięcznie się należy, te przepisy są chore, bo jednocześnie kub jest zadłużany i niemoże wejść na 1-1, a z drugiej nie można nic z tym zrobić, dlatego uważam, że władze futbolu i kluby piłkarskie powinny coś z tym zrobić.

1

Coraz wiecej meczów zalezy od decyzji sędziów i jest coraz wiecej kontrowersji, nawen na zapleczu LL, ale, że żaden sedzia jeszcze nie oberwał.

0

Serial z cyklu, jak wyleczyć kompleksy po przegranej, życie bez tytułów, szkodzi dziadkowi Perezowi.

0

@Koriolan "Madrycki rogaczu pokłoń się mistrzowi" coś w tym stylu.

0

Dziwnie by to wyglądało, jak zawodowcy warci setki milionów euro robiliby szpaler przed dzieciakami z La Masii i przed piłkarzami na wypożyczeniu po przegranym sezonie i na ich boisku.

2

Pojechał w zeszłym roku do Izraela, rzucił klątwę na Iran, no i mamy teraz konflikt zbrojny.

2

Kolejni zawodnicy powinni sobie wyczyścić konta kartkowe po tym jak zdobędziemy majstra.

1

Bordelas zaniemówił podobnie jak publiczność, kiedy zobaczył, jak gra Barca i Pedri, że aż mu głos odebrało.

0

Musieli przegrać z nami, żeby nauczyć się pokory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?