Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@regatta52 nie wiem ale został podobno zwolniony
4
To dlatego Perez boi sie przylecieć do Lapka na obiad, bo madryćwoki zbiora podpisy i wywalą go ze stołka.
3
Niech zostanie razem z trenerem na następny sezon, moża na CN pokrzyczeć, żeby został jeden i drugi.
19
Bardzo dobrze, bo na zasiadanie przy stole z mistrzami, to trzeba zasłużyć.
0
@regatta52 a co ci nie pasuje, to że Valdek może pójść do Villarrealu ?
0
@bartulek98 Athletic Bilbao
0
Jaki czołowy klub chce Wojtka ?
0
A Valdek pewnie pójdzie do Villarreal, a Marcelino do Atleticu.
0
Skoro nie ma zasady 1-1 to te wszystkie transfery mozna traktować z przymrużeniem oka.
0
Takie rozpraszanie sie kierowców przed wyścigiem, Messi mógłby spróbowac pokręcic kułeczka w bolidzie, jeszcze by kilku okiwał po drodze.
4
W nagrodę Gil pojedzie na mundial.
0
@Jakchcesz bzdura
0
Ta druga bramka ze spalonego kilometrowego.
0
Jak ktos ma pecha to i palec w d...pie złamie.
0
Za 150, żeby starczyło na Alvareza i Bastioniego.
1
@lithotripter bo tak to działa, wygoda i dobrobyt namieszała ludziom w głowach. jak przyjdzie wojna, to to wszystko wyprostuje, bo takiej agresji i wrogości ludzi do siebie juz dawno nie było, a jakie sa Twoje wartości skoro wartości Bóg honor ojczyzna to tylko dla Ciebie wydmuszka ?
0
Podobno Martinez ma wrócić do Barcy za free, wówczas linia defensywna może wskoczyć na wyższy poziom.
0
@lithotripter chodzi o wartości i wymagania od których ludzie uciekają do wygodnego życia.
0
@Tasde to po uj idą brać kościelny jak mają się rozwodzić w autobusie, kompletny brak odpowiedzialności, jak Twój post i zacofanie moralne, może na tym polega konserwatyzm, żeby tego uniknąc.
0
@Dari0G którego bramkarza ?
0
...... "po ewentualobyciu mistrzostwa ligi. Co to za klapsus językowy.
0
A taki scenariusz, dostajemy hajs od arabów ze 150 baniek za Raphe, kupujemy Alvareza i dokładamy na Bastioniego, Casado idzie do arabów za Cancelo, który będzie u nas lewym skrzydłowym.
0
@Dari0G Sens ma taki, że Neuer jest elektryczny w meczach i oddaje piłki pod nogi rywali i wypuszcza piłke z rękawic, latka mu juz poleciały wysoko, a ja nie pisałem o Mbappe tylko o prawym skrzydłowym Bayernu.
0
@Dari0G może byc transakcja wiązana, biali oddadzą Łunina w zamian za Olisse z dopłata.
1
@Andrzej_Majonez Mbappe jak przechodził, to też tak płakałeś ?
0
Jeżeli ma zdobyć złota piłkę to tak, powinniśmy go sprzedać, jak Dembele.
0
@Coltrane mam 2 i jest dobrze
0
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
2
@makaveli61 ściągnij blokery reklam i nie będzie żadnych
1
Christi cały sezon na L4, bo szykował się na mundial, a tu taki zonk, bo Danii nie ma na mundialu.