Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dudek89 Pogadają sobie z Messim i Alva zostanie do końca w Barcelonie.
3
A mieliśmy dopinać transfery przed mundialem, u mnie nie ma optymizmu w takiej sytuacj.
0
A Endrick został powołany na mundial ?
0
@Pustelnik a z niewolnika nie ma pracownika, może myślą, żeby go opchnąc po mundialu, jakby jego wartość piłkarsko jeszcze wzrosła.
5
Stary gada o negreirze, a sam kupuje głosy wyborców za aktywa klubu.
1
Kwiczy też się należało uznanie, przydałby się nam na skrzydełko.
3
@Vegeta88 mózgu nie mają ci co gapia sie w ekran i sa urobieni przez socjotechnikę w mediach i powtarzają te durne frazesy po politykach i tylko cały czas "podgrzewają" nienawiśc do wszystkich, trzeba włączyć niezależne myślenie i rozejrzec się wokół siebie, żeby dostrzec jak wiele rzeczy jest naciąganych, żeby ludzi podzielić. Argumenty to życie wokół nas. Kończe ten wątek bo nie ma tu z kim pisać. Twoja nietorelancja jest chora i brak szacunku do innych co mają inne zdanie niż Twoje.
0
@Vegeta88 ty uprawiasz polityke a ja mówie jacy sa ludzie obok nas
0
@BorzyKrzys trzeba trzymac z Ukrainą, bo mają doświadczenie bojowe i dług wobec nas za pomoc, więc powinniśmy budować z nimi sojusz, a nie szukać powodów do nienawiści, polityka, to propaganda do dzielenia ludzi i szerzenia nienawiści wobec blżniego, ważne jest to, co jest wokół nas na codzień.
1
@BISHBASHBOSH bo piłka najpierw odbiła się od tułowia i nie było kontroli nad piłką przeciwnika i szansy jej przejęcia
0
@Arkon pier...olę, ide do roboty na 18
0
@TridenteMSN lepiej Kane'a jak będzie Silva, ale to pewnie zasłona dymna.
0
@WaWrzu Olise, Guardiol i Dumfries Barca ma wydać 250 baniek
0
@TridenteMSN podobno Barca ma wydać 250 baniek, chca Guardiola Dumfrisa i Olise.
0
@TridenteMSN mamy 1-1 więc nie mmusimy ograniczać sie do 100 baniek
4
Ale wizerunkowo kotlety poleca jak Silva przyjdzie do nas, dlatego nas tak szykalują w mediach, widać, że nerwy im puszczają, bo jeszcze im Alvareza podbierzemy.
0
To teraz dalej na zakupy i zadłużymy klub na kolejne 5 lat.
1
Zjesz liona czy marsa, wolę princepolo.
0
1-1 nieoficjalnie, pewnie potwierdzą, jak sie okno transferowe zacznie.
1
@kaamil1910 do tego broni rękami przy słupku ;)
0
@tbas Rapha na prawą stronę Gordon na lewą, a Yamal może nawet wchodzić do środka za Alvarezem, a Silva rotacje z Perdim.
0
@CurryTheGoat30 mamy podobno nieoficlanie 1-1
1
@Lisek nie, raczej wysokim i mocnym presingiem w ataku.
2
Czyli wszystko sie zgadza, po Lewym Alvarez, po Casado Silva, po Rashu Gordon.
0
@kch to jest zawodnik Guardioli, bo na materacu nie zagrzał długo miejsca.
0
Fajnie, bo będzie więcej rotascji w ataku i może Yamal będzie grał bliżej środka, a Ferranek, jak nie chce do Atletico, to ławeczka i adijos repra.
1
Gada tak, bo pewnie pochlali z Neyem przez noc. Dodać trzeba, że ten wywiad był zanim Gordon trafił do Barcy.
0
@czar007 bo gra w defensywnym systemie, a u Flicka może zostać drugim Raphą, jak odpali i tego wszystkim życzę i samemu zadodnikowi.
0
@SmoothCriminal a Flick widać, że szuka bardziej uniwersalnych i wszechstronnych grajków do rotacji i jak Gordon będzie na lewej stronie to Rapha zagra na prawej i wtedy Flick może próbować Yamala na środku za 9. Jakby udało się Alvareza, to byłby sztos w ataku.
0
@SmoothCriminal chodzi głównie o Lamina, bo młody i przeciążony do rotacji z Raphą, a na lewej Gordon.