Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A realik szykuje kolejny transfer 140-180 mln euro za Olise, a my wciąż do przodu z kasa i bez 1-1, gdzie tu sprawiedliwość.
6
Neuer nie wybronił.
0
Obiektywnie patrząc, ten chwyt, dzwignia na ręce mendiego, to akcja powinna być przerwana.
1
Belerin sie zrehabiliował za straconą bramkę, bo nie upilnował viniego, a w polu karnym był faulowany mendy, więc ta bramka nie powinna być uznana dla Betisu.
0
A to real musiałby poisadzić Ardę na ławcę, bo to ta sama pozycja ?
0
@liberoFCB zobaczysz go na boisku jak zespół będzie grał w domu z realem, wtedy Yamal odbierze tę nagrodę przy licznych brawach ze strony zawodników przyjezdnych.
1
Obstawiam, że jeszcze co najmniej 2 zawodników nam sie wysypie przed koncem sezonu z powodu naderwania dwójek, a może kreta mamy w sztabie szkoleniowym, bo juz nie wiem co myśleć o tym, nikt nie potrafi tego załatwic, może po sezonie wywalą tych od przygotowania drużyny.
0
Chciał pewnie lodu ale Rudigier mu zabrał.
2
Ja widziałem mecz, tę sytuację i spalonego tam nie było, a do klatki powinni schować tego czuba na varze. Klika sędziowska cały czas idzie w zaparte. Może wyniki meczów powinny być podawane po 2-3 dniach, żeby ktoś lub cos mogło przeanalizowac każdy ruch zawodnika i piłki w meczu przed wydaniem werdyktu.
0
@RivaldoVitorBorba w tym kraju mają wywalone na wszystko podobnie jak u nas, pewnie dlatego wołają na katalończyków :polakko:
0
@Bogan Celna uwaga, w takiej sytuacji trzymam kciuki za postęp w nauce, bo im szybciej wprowadzą nanoroboty do zwalczania raka to tym lepiej dla nas wszystkich.
1
@Meskalina obecnie zawodnicy tacy jak Platini, Maradona, Van Basten nie mieliby nic do powiedzenia na boisku ze swoja technika użytkowa, bo by ich dopadła zgraja boiskowych rzeźników i wylądowaliby w szpitalu, kiedyś tacy zawodnicy, to był skarb, bo nikt nie mógł ich zatrzymać, a teraz wiadomo, jak jest, tylko machanie łapkami do sedziego, że zawodnik został staranowany bez piłki i rzucony o glebe jak przedmiot.
7
Zamiast zawodników, to w pierwszej kolejności zwolniłbym sztab od przygotowania fizycznego, bo tymi dwójkami, to załatwili absencje ponad połowe drużyny w tym sezonie.
0
@clyde a po co Ci cukier, chcesz karmić raka ? jedź owoce ewentualnie miód do herbaty do mleka, albo czekolady zamiast cukru.
1
Od czasu powstania var jest coraz więcej sytuacji spornych i krzywdzących dla tego wspaniałego widowiska, coraz większy wpływ na wyniki meczów mają sedziowie a nie zawodnicy grających w piłkę, coraz więcej jest brutalności na boisku, ucieka nam przez to piękno futbolu.
4
W takim klubie, to metro powinno podjeżdżać pod stadion i rozwozić kibiców do domów, a sędziego na taczkach.
2
Gołym okiem było widać, że nie było spalonego, a Grade się nie popisał, rzeźbił przez ok. 10 minut te linie i mu się nie udało.
1
Szkoda nieuznanej bramki Ferrana i pięknego podania do niego od Pedriego.
0
@RumbleDelivery myślę, że największe wałki będa w El Clasico
0
@fotohobby widać, że nasi środkowi odważniej wchodzą bliżej pola karnego, Pedrii też, nawet strzelał na bramkę, czego raczej nie robił wcześniej.
0
@fotohobby FdJ też znikł, bo poszedł za wysoko.
2
Sędzia nie uznał pięknej i prawidłowo strzelonej bramki, bo mu sie nie chciało.
1
A także dobrze szło sedziemu w pierwszej połowie.
1
Dlaczego ten zjeb zabrał nam prawidłowo strzelonego gola, nawer ten drugi Grande źle narysował linie przez te 10 minut po akcji bramkowej.
0
Przy zakupie karnetów powinni rządac książeczki zdrowia i aktualnych badań lekarskich kibiców Blaugrany, a na powąznie sędzia mógłby zakończyć pierwsza połowę meczu.
0
Chcieliście żeby Yamal odpoczął, to prosze bardzo.
0
@nikemercurial LL
0
Nikt tym sie nie przejmuje, bo są rezerwy do zastąpienia tych piłkarzy. Gramy o zwycięstwo i wygranie LM, a kartki są w tym przypadku drugorzędne.
1
Niech powie jaką emeryturę pobiera i wtedy wyjdzie jak on się szanuje.
0
Myślę, że zespoły takie jak Metalica, Depech Mode, U2 nie muszą się reklamować, raczej wschodzące gwiazdy wspóczesnej muzyki.