Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przy zakupie karnetów powinni rządac książeczki zdrowia i aktualnych badań lekarskich kibiców Blaugrany, a na powąznie sędzia mógłby zakończyć pierwsza połowę meczu.
0
Chcieliście żeby Yamal odpoczął, to prosze bardzo.
0
@nikemercurial LL
0
Nikt tym sie nie przejmuje, bo są rezerwy do zastąpienia tych piłkarzy. Gramy o zwycięstwo i wygranie LM, a kartki są w tym przypadku drugorzędne.
1
Niech powie jaką emeryturę pobiera i wtedy wyjdzie jak on się szanuje.
0
Myślę, że zespoły takie jak Metalica, Depech Mode, U2 nie muszą się reklamować, raczej wschodzące gwiazdy wspóczesnej muzyki.
3
Warto dodać, że w zeszłym roku mieliśmy inną obronę, co moim zdaniem jeszcze bardziej przemawia za Johanem, bo z Martinezem mógłby miec jeszcze lepsze statystyki.
0
Czy jest szansa na powrót do komentowania meczy LL przez T. Ćwiąkałę, czy jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę ?
0
@RC28 no to, jedyne co go czeka, to gra u boku Mbappe ;)
0
Te 25 meczy podzielić na pół i te 9 bramek w 12 meczach robi robotę.
0
@Wojtek84 Jak nie weźmiemy Sorlotha, to znowu przegramy z kotletico.
2
Zaatakołwały go bakterie Negreiry i za ten napad zostaną wykluczone z organizmu na 3 mecze, więc będzie dostepny na El Clasico.
4
Bardzo dobrze, kotletyco ma jeszcze Lm a Real pichar króla, sprawiedliwie.
0
@KamQiX 1 brak dobrego trenera, 2 brak dobrego środkowego, 3 tytułów od 2 lat
1
Flick go wyśle od razu do stomatologa, żeby szufladę naprawił.
0
@Faro JAk w modzie, to moda na sukces odc. 3450.
1
Też o tym pomyślałem, jak sytuacja powtórzyła sie w 2 meczu, ale moim zdaniem brakuje nam na chwilę obecną 9 i porzadnego stopera, wówczas moze to wszystko zadziałać, podobnie jak z Martiznezem i Lewym w formie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@angelus To tak, jak w ekologii, im więcej wiatraków i paneli, tym droższy prąd.
1
Nieformalnie odpowiedzieli Lapkowi, żeby poczekał ze skargami do konca meczu, bo wałki sie jeszcze nie skończyły, to w ramach podziękowania za SL.
0
Stary Florek nie dowidzi, bo szuka trenera od 2 lat i nie może znaleźć.
0
Dembele wygra znowu.
0
A po co ma siedzieć u nas na ławce za psie pieniądze (next sezon), jak moze sobie pograć w USa albo w Juve za lepszą kasę i świata zwiedzić.
0
Lepiej Chrisiansena albo Araujo.
1
Przeciez widać, że ręka odskakuje przy odbicu piłki, wydaje mi sie, że najpierw odbiła się od innej częsci ciała dlatego nie podyktowano karnego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cules69 to martwy przepis. bo w każdym meczu takich sytuacji jest kilka i do tej pory nie wiedziałem i nie pamiętam, żeby za przetrzymywanie ktoś obejżał kartkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Marusek no też mi sie wydawało, że za przetrzymywanie piłki, ale takich fauli sie raczej nie gwiżdże, kolejny mecz, który rozstrzyga sędzia.
0
Za co dostał czerwo Camavinga, bo chyba nie za faul ?