0

Przy zakupie karnetów powinni rządac książeczki zdrowia i aktualnych badań lekarskich kibiców Blaugrany, a na powąznie sędzia mógłby zakończyć pierwsza połowę meczu.

0

Chcieliście żeby Yamal odpoczął, to prosze bardzo.

0

0

Nikt tym sie nie przejmuje, bo są rezerwy do zastąpienia tych piłkarzy. Gramy o zwycięstwo i wygranie LM, a kartki są w tym przypadku drugorzędne.

1

Niech powie jaką emeryturę pobiera i wtedy wyjdzie jak on się szanuje.

0

Myślę, że zespoły takie jak Metalica, Depech Mode, U2 nie muszą się reklamować, raczej wschodzące gwiazdy wspóczesnej muzyki.

3

Warto dodać, że w zeszłym roku mieliśmy inną obronę, co moim zdaniem jeszcze bardziej przemawia za Johanem, bo z Martinezem mógłby miec jeszcze lepsze statystyki.

0

Czy jest szansa na powrót do komentowania meczy LL przez T. Ćwiąkałę, czy jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę ?

0

@RC28 no to, jedyne co go czeka, to gra u boku Mbappe ;)

0

Te 25 meczy podzielić na pół i te 9 bramek w 12 meczach robi robotę.

0

@Wojtek84 Jak nie weźmiemy Sorlotha, to znowu przegramy z kotletico.

2

Zaatakołwały go bakterie Negreiry i za ten napad zostaną wykluczone z organizmu na 3 mecze, więc będzie dostepny na El Clasico.

4

Bardzo dobrze, kotletyco ma jeszcze Lm a Real pichar króla, sprawiedliwie.

0

@KamQiX 1 brak dobrego trenera, 2 brak dobrego środkowego, 3 tytułów od 2 lat

1

Flick go wyśle od razu do stomatologa, żeby szufladę naprawił.

0

@Faro JAk w modzie, to moda na sukces odc. 3450.

1

Też o tym pomyślałem, jak sytuacja powtórzyła sie w 2 meczu, ale moim zdaniem brakuje nam na chwilę obecną 9 i porzadnego stopera, wówczas moze to wszystko zadziałać, podobnie jak z Martiznezem i Lewym w formie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@angelus To tak, jak w ekologii, im więcej wiatraków i paneli, tym droższy prąd.

1

Nieformalnie odpowiedzieli Lapkowi, żeby poczekał ze skargami do konca meczu, bo wałki sie jeszcze nie skończyły, to w ramach podziękowania za SL.

0

Stary Florek nie dowidzi, bo szuka trenera od 2 lat i nie może znaleźć.

0

Dembele wygra znowu.

0

A po co ma siedzieć u nas na ławce za psie pieniądze (next sezon), jak moze sobie pograć w USa albo w Juve za lepszą kasę i świata zwiedzić.

0

Lepiej Chrisiansena albo Araujo.

1

Przeciez widać, że ręka odskakuje przy odbicu piłki, wydaje mi sie, że najpierw odbiła się od innej częsci ciała dlatego nie podyktowano karnego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cules69 to martwy przepis. bo w każdym meczu takich sytuacji jest kilka i do tej pory nie wiedziałem i nie pamiętam, żeby za przetrzymywanie ktoś obejżał kartkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Marusek no też mi sie wydawało, że za przetrzymywanie piłki, ale takich fauli sie raczej nie gwiżdże, kolejny mecz, który rozstrzyga sędzia.

0

Za co dostał czerwo Camavinga, bo chyba nie za faul ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?