0

@Flyingbetoniarka Co sie tak grzejesz, muche złapałeś w pokoju, załóż sobie moskitierę, to bedzie po problemie.

1

Dzisiaj wszyscy grają dla Lewego, hatrick minimum.

0

Myslałem ze strzelił 119 goli

5

To Pedro juz nie dla nas.

1

Czekamy na wpis do Roberta od Yamala.

1

Robert wybrał kasę i granie zamiast grzanie ławy w Barcelonie, ale ma do tego prawo, bo swoje juz zrobił.

0

Smutna ta sobota jakoś tak, pewnie dzieciaki płaczą.

5

Ciekawe, czy zawodnicy w meczu będa grali na niego, żeby wykręcił bramki do 10 najlepszych w historii strzelców Barcy, no i cały stadion będzie skandował jego nazwisko.

0

@Cules69 piłka klubowa a reprezentacyjna to co innego

3

Z tym Mou, to bardziej dolewanie oliwy do ognia niż gaszenie pożaru u białych.

2

Maciek bez brody sztos he he.

1

Perezowi projekt SL upadł, Barca się odwróciła od niego, wcześniej inne kluby, vini nie dostał złotego balona, to Fifa też sie odwróciła, nie ugrał nic na swoim podwórku, robi sobie i swojemu klubowi pod górkę, czas odejść dziadziu na emeryturę.

0

@PerroHerro Pedro i Alvarez po prostu placki ziemniaczane

0

Tebasa trzeba usunąć ze stanowiska, bo nigdy nie wrócimy do zasady 1-1.

1

@clyde Ja wolę, żeby Polska wygrała ten mundial, a Lewy został królem strzelców tego turnieju i odebrał złota piłkę.

0

W tym czasie real zdobywał najwięcej tytułów w LM.

1

Czego oczekiwaliście, ze zawodnicy dadzą sobie połamać nogi przed mundialem o jakieś 100 pkt.

14

Czyli stolik był składany, a podłoga jednak twardsza.

0

@draxidox Takie mamy społeczeństwo, że potrzebna odpowiedź w pytaniu.

9

Czekamy na oświadczenie stołu jak było naprawdę.

1

Jednak to jest prawda, że viniego zamkneli w szafce, a jak się wkurzył, to rozwalił drzwiczki, a na nie nadział się Valduś.

0

Barca najpierw musi ruszyć do naszego księgowego Tebasa i zapytać, czy pozwoli przeprowadzić jakis transfer, a jak zdobędziemy 100 pkt w LL, to sie na nas obrazi i nie da zgody.

25

Oni walczą o remont szatni i całego stadionu.

1

Oni robią grunt pod zatrudnienie Mou, dla zachęty podpisania przez niego kontraktu z nimi, bedzie pasował do tego klubiku.

1

A Rudiger zamówił chłodnię z lodem ;)

7

O Vinim coś cicho, pewnie zamkneli go w szafce.

2

Flick może się uczyć od Lucho, jak grać po wypracowanej przewadze w meczu, tak sie zdobywa tytuły.

8

Oby swojej frustracji nie wyładowali na nogach naszych zawodników.

8

PSG z rezerwą grali, bo 2 gole zapasu mieli, kapitalnie bronili, jednak akcja, jak nie biegasz, to grzejesz ławę robi robotę, pięknie w presingu i w rozegraniu, najbardziej poukładana drużyna na świecie.

0

Ciekawe, czy ten drugi mecz będzie bardziej ostrożny w wykonaniu obu drużyn, czy równiez pójda na całego. Oby nie było takiego badziewia jak wczoraj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?