Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Flyingbetoniarka Co sie tak grzejesz, muche złapałeś w pokoju, załóż sobie moskitierę, to bedzie po problemie.
1
Dzisiaj wszyscy grają dla Lewego, hatrick minimum.
0
Myslałem ze strzelił 119 goli
5
To Pedro juz nie dla nas.
1
Czekamy na wpis do Roberta od Yamala.
1
Robert wybrał kasę i granie zamiast grzanie ławy w Barcelonie, ale ma do tego prawo, bo swoje juz zrobił.
0
Smutna ta sobota jakoś tak, pewnie dzieciaki płaczą.
5
Ciekawe, czy zawodnicy w meczu będa grali na niego, żeby wykręcił bramki do 10 najlepszych w historii strzelców Barcy, no i cały stadion będzie skandował jego nazwisko.
0
@Cules69 piłka klubowa a reprezentacyjna to co innego
3
Z tym Mou, to bardziej dolewanie oliwy do ognia niż gaszenie pożaru u białych.
2
Maciek bez brody sztos he he.
1
Perezowi projekt SL upadł, Barca się odwróciła od niego, wcześniej inne kluby, vini nie dostał złotego balona, to Fifa też sie odwróciła, nie ugrał nic na swoim podwórku, robi sobie i swojemu klubowi pod górkę, czas odejść dziadziu na emeryturę.
0
@PerroHerro Pedro i Alvarez po prostu placki ziemniaczane
0
Tebasa trzeba usunąć ze stanowiska, bo nigdy nie wrócimy do zasady 1-1.
1
@clyde Ja wolę, żeby Polska wygrała ten mundial, a Lewy został królem strzelców tego turnieju i odebrał złota piłkę.
0
W tym czasie real zdobywał najwięcej tytułów w LM.
1
Czego oczekiwaliście, ze zawodnicy dadzą sobie połamać nogi przed mundialem o jakieś 100 pkt.
14
Czyli stolik był składany, a podłoga jednak twardsza.
0
@draxidox Takie mamy społeczeństwo, że potrzebna odpowiedź w pytaniu.
9
Czekamy na oświadczenie stołu jak było naprawdę.
1
Jednak to jest prawda, że viniego zamkneli w szafce, a jak się wkurzył, to rozwalił drzwiczki, a na nie nadział się Valduś.
0
Barca najpierw musi ruszyć do naszego księgowego Tebasa i zapytać, czy pozwoli przeprowadzić jakis transfer, a jak zdobędziemy 100 pkt w LL, to sie na nas obrazi i nie da zgody.
25
Oni walczą o remont szatni i całego stadionu.
1
Oni robią grunt pod zatrudnienie Mou, dla zachęty podpisania przez niego kontraktu z nimi, bedzie pasował do tego klubiku.
1
A Rudiger zamówił chłodnię z lodem ;)
7
O Vinim coś cicho, pewnie zamkneli go w szafce.
2
Flick może się uczyć od Lucho, jak grać po wypracowanej przewadze w meczu, tak sie zdobywa tytuły.
8
Oby swojej frustracji nie wyładowali na nogach naszych zawodników.
8
PSG z rezerwą grali, bo 2 gole zapasu mieli, kapitalnie bronili, jednak akcja, jak nie biegasz, to grzejesz ławę robi robotę, pięknie w presingu i w rozegraniu, najbardziej poukładana drużyna na świecie.
0
Ciekawe, czy ten drugi mecz będzie bardziej ostrożny w wykonaniu obu drużyn, czy równiez pójda na całego. Oby nie było takiego badziewia jak wczoraj.