Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kapłan będzie mial więcej czasu na dojście do siebie.
0
Lewy podobno dopina transfer do wicemistrza Turcji na własn rękę, a tu cisza w tym temacie.
0
Messi nie pozwoli, żeby Julian poszedł do kur...wskich
0
Niech idzie z Lewym do Chicago Fire.
1
3 mln za gościa który bronił w najważniejszych meczach zeszłego sezonu i w LM w Barcy, trochę mało.
1
@jackoFR Lepiej nie, bo Yamal nie bedzie mial szans na złota piłkę.
0
Z jednej storny fajny grajek i jak przyjdzie do nas, to życze mu sezonu, jak Rapha rok temu, a z drugiej strony lepiej poczekać co mundial przyniesie, bo może jakis talent sie pojawi za 60-80 baniek.
6
Jak tak dalej pójdzie to Yamal nie zgarnie złotej piłki w tym roku.
3
No cóż, kolor klubu się zgadza.
1
W skałdzie Arabii to większości gra sztuczna inteligencja AI.
0
@Pustelnik Przeczytaj wywiad z łysym, który zadeklarował, że Lamina potem zdejmie w razie czego.
0
Niemcy zawsze grają do końca.
0
Rapha w półfinale nabawia sie kolejnej kontuzji, adios, po co męczyć go i robic mu nadzieję, chłop jest zajechany niech jedze z rodziną na wakacje.
1
Hamulcowy Oranje na ławce i bardzo dobrze, Koeman wie co robi.
0
Ten przepis dotyczy samego zasłania ust, czy zasłaniania podczas mówienia ?
2
Efekt pracy tego głomba od przygotowania fizycznego z naszego klubu, oby sie go udało wymienić jak najszybciej.
0
@jedrek7000 RL9 jest po słowie z Xavim, ma wejść w jego projekt czekania w nieskończoność na klub.
0
Czerwo dla Varciniaka i wypad z tego turnieju.
8
Ładuje te bramki kopnięciem spod kolana, nie wiadomo kiedy uderzy.
0
Kupmy za 30 a sprzedajmy za 46 mln.
0
@BISHBASHBOSH a USA-Paragwaj ?
4
Jeszcze rodzice dostaną premię za poczęcie zawodnika w tak długich włosach, bo zasłania wolne przestrzenie na boisku rywalom.
2
Odreagowałem na ten badziewny mecz Hiszpani i obejżałem sobie Egipt-Belgia.
0
@michal1899 na takiego przeciwnika skład jest szyty jak garnitur na poprawiny ;)
0
Brakuje z prawej strony jednego zawodnika, bo jest tylko Liorente i Ferran, powinnien ktoś ze środka tam schodzić i wyciągać obrońców, taktyka z dupy.
2
Takiej ławy to nikt nie ma.
0
@Mavcin1980 mają rozgrywającego Silvę ale moga jeszcze wyciągnąć Rodriego i Alvareza.
2
Zacząłem kibicować takim druźynom jak Japonia i Maroko.
1
biali już porzeciwko nam ze 4 albo 5 obronę montuja
0
@slayer tacy piłkarze nie nadaj się do gry skoro nie potrafia się komunikować z otoczeniem po angielsku