2

Kapłan będzie mial więcej czasu na dojście do siebie.

0

Lewy podobno dopina transfer do wicemistrza Turcji na własn rękę, a tu cisza w tym temacie.

0

Messi nie pozwoli, żeby Julian poszedł do kur...wskich

0

Niech idzie z Lewym do Chicago Fire.

1

3 mln za gościa który bronił w najważniejszych meczach zeszłego sezonu i w LM w Barcy, trochę mało.

1

@jackoFR Lepiej nie, bo Yamal nie bedzie mial szans na złota piłkę.

0

Z jednej storny fajny grajek i jak przyjdzie do nas, to życze mu sezonu, jak Rapha rok temu, a z drugiej strony lepiej poczekać co mundial przyniesie, bo może jakis talent sie pojawi za 60-80 baniek.

6

Jak tak dalej pójdzie to Yamal nie zgarnie złotej piłki w tym roku.

3

No cóż, kolor klubu się zgadza.

1

W skałdzie Arabii to większości gra sztuczna inteligencja AI.

0

@Pustelnik Przeczytaj wywiad z łysym, który zadeklarował, że Lamina potem zdejmie w razie czego.

0

Niemcy zawsze grają do końca.

0

Rapha w półfinale nabawia sie kolejnej kontuzji, adios, po co męczyć go i robic mu nadzieję, chłop jest zajechany niech jedze z rodziną na wakacje.

1

Hamulcowy Oranje na ławce i bardzo dobrze, Koeman wie co robi.

0

Ten przepis dotyczy samego zasłania ust, czy zasłaniania podczas mówienia ?

2

Efekt pracy tego głomba od przygotowania fizycznego z naszego klubu, oby sie go udało wymienić jak najszybciej.

0

@jedrek7000 RL9 jest po słowie z Xavim, ma wejść w jego projekt czekania w nieskończoność na klub.

0

Czerwo dla Varciniaka i wypad z tego turnieju.

8

Ładuje te bramki kopnięciem spod kolana, nie wiadomo kiedy uderzy.

0

Kupmy za 30 a sprzedajmy za 46 mln.

0

@BISHBASHBOSH a USA-Paragwaj ?

4

Jeszcze rodzice dostaną premię za poczęcie zawodnika w tak długich włosach, bo zasłania wolne przestrzenie na boisku rywalom.

2

Odreagowałem na ten badziewny mecz Hiszpani i obejżałem sobie Egipt-Belgia.

0

@michal1899 na takiego przeciwnika skład jest szyty jak garnitur na poprawiny ;)

0

Brakuje z prawej strony jednego zawodnika, bo jest tylko Liorente i Ferran, powinnien ktoś ze środka tam schodzić i wyciągać obrońców, taktyka z dupy.

2

Takiej ławy to nikt nie ma.

0

@Mavcin1980 mają rozgrywającego Silvę ale moga jeszcze wyciągnąć Rodriego i Alvareza.

2

Zacząłem kibicować takim druźynom jak Japonia i Maroko.

1

biali już porzeciwko nam ze 4 albo 5 obronę montuja

0

@slayer tacy piłkarze nie nadaj się do gry skoro nie potrafia się komunikować z otoczeniem po angielsku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?