Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eto'o9 R10 gdyby Casa grał chociaz w rotacji to mógby pójśc spokojnie za ponad 30 baniek, a może Angole by go wzieli nawet za 40.
0
Casado za Alvareza, to bedzie 20 baniek mniej ze 150 czy 120.
1
Zagadka: ile trofeów ma Putelasowa 30, czy 38 ?
3
Dobrze, że Louis de Funes powołał Gaviego.
0
@Raphinha11 Zapytaj jeszcze AI i wygogluj co masz robić, a było wychowanie seksualne w szkole, masz rodziców, to pogadaj z nimi.
0
@Pustelnik i bardzo dobrze, taki przystanek w LL dla gwiazdeczek i jak sie ograją i wszystko przegraja, to potem przejda do nas juz zaaklimatyzowani.
3
Wszyscy ich leją, tylko nie my.
0
No to po wszystkim, wiadomo, że Putelasowa odchodzi z Barcy i to ostatni sezon, więc ona odbierze balona, a Payor obejdzie sie smakieml
4
Młodzi zawodnicy z Polski powinni korzystać z tego, że Polacy w męskiej i żeńskiej piłce przetarli im droge do Barcy, żeby ta spuścizna nie została zmarnowana.
3
W lidze Negreiry takiej kartki by nie było.
2
Jego wypowiedź, to dobry prognostyk w sprawie transferu Kane'a do Barcy.
7
Z pewnością dużym minusem działającym na niekorzyść Ewy jest to, że jest z Polski.
1
Femini brak pressingu, posiadania piłki i pomysłu na grę, a Ewcia setkę zmarnowała, bo na pusta bramke nie trafiła.
0
Zdenerwował sie, bo pewnie wrzutki na Messiego mu nie wyszły ;)
0
@Pustelnik a Pina nie ma więcej od Pajorowej ?
15
Kvara nie został wybrany, szok.
2
I cyk kolejny sezon w szpitalu po podpisaniu nowej umowy.
0
@dzefrej234 nie, wszedł zgodnie z przepisami
2
Wojtej jeszcze sobie za długie gacie zafundował, moze wziąl po Stegenie.
1
To jak wygląda ta rozbierzność finansowa ile za ile itd. ?
1
@jacobFCB załatw mu druga mamusie wtedy będzie mniej takich przemyśleń i mniej pytań, była załatwiła moej córce drugiego tatusia i mają się dobrze.
1
@Roobo biedni hejterzy , co teraz zrobicie bez Lewego, został już tylko Ferran
0
@Criss18Barca nie jem tego czego nie rozumiem, więc niczego nie wymienię
1
@PuszkinFan Iniesta predzej
0
@gohan77 dobrze piszesz depeszu.
0
@Flyingbetoniarka Co sie tak grzejesz, muche złapałeś w pokoju, załóż sobie moskitierę, to bedzie po problemie.
1
Dzisiaj wszyscy grają dla Lewego, hatrick minimum.
0
Myslałem ze strzelił 119 goli
5
To Pedro juz nie dla nas.
1
Czekamy na wpis do Roberta od Yamala.