0

@Eto'o9 R10 gdyby Casa grał chociaz w rotacji to mógby pójśc spokojnie za ponad 30 baniek, a może Angole by go wzieli nawet za 40.

0

Casado za Alvareza, to bedzie 20 baniek mniej ze 150 czy 120.

1

Zagadka: ile trofeów ma Putelasowa 30, czy 38 ?

3

Dobrze, że Louis de Funes powołał Gaviego.

0

@Raphinha11 Zapytaj jeszcze AI i wygogluj co masz robić, a było wychowanie seksualne w szkole, masz rodziców, to pogadaj z nimi.

0

@Pustelnik i bardzo dobrze, taki przystanek w LL dla gwiazdeczek i jak sie ograją i wszystko przegraja, to potem przejda do nas juz zaaklimatyzowani.

3

Wszyscy ich leją, tylko nie my.

0

No to po wszystkim, wiadomo, że Putelasowa odchodzi z Barcy i to ostatni sezon, więc ona odbierze balona, a Payor obejdzie sie smakieml

4

Młodzi zawodnicy z Polski powinni korzystać z tego, że Polacy w męskiej i żeńskiej piłce przetarli im droge do Barcy, żeby ta spuścizna nie została zmarnowana.

3

W lidze Negreiry takiej kartki by nie było.

2

Jego wypowiedź, to dobry prognostyk w sprawie transferu Kane'a do Barcy.

7

Z pewnością dużym minusem działającym na niekorzyść Ewy jest to, że jest z Polski.

1

Femini brak pressingu, posiadania piłki i pomysłu na grę, a Ewcia setkę zmarnowała, bo na pusta bramke nie trafiła.

0

Zdenerwował sie, bo pewnie wrzutki na Messiego mu nie wyszły ;)

0

@Pustelnik a Pina nie ma więcej od Pajorowej ?

15

Kvara nie został wybrany, szok.

2

I cyk kolejny sezon w szpitalu po podpisaniu nowej umowy.

0

@dzefrej234 nie, wszedł zgodnie z przepisami

2

Wojtej jeszcze sobie za długie gacie zafundował, moze wziąl po Stegenie.

1

To jak wygląda ta rozbierzność finansowa ile za ile itd. ?

1

@jacobFCB załatw mu druga mamusie wtedy będzie mniej takich przemyśleń i mniej pytań, była załatwiła moej córce drugiego tatusia i mają się dobrze.

1

@Roobo biedni hejterzy , co teraz zrobicie bez Lewego, został już tylko Ferran

0

@Criss18Barca nie jem tego czego nie rozumiem, więc niczego nie wymienię

1

@PuszkinFan Iniesta predzej

0

@gohan77 dobrze piszesz depeszu.

0

@Flyingbetoniarka Co sie tak grzejesz, muche złapałeś w pokoju, załóż sobie moskitierę, to bedzie po problemie.

1

Dzisiaj wszyscy grają dla Lewego, hatrick minimum.

0

Myslałem ze strzelił 119 goli

5

To Pedro juz nie dla nas.

1

Czekamy na wpis do Roberta od Yamala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?