0

Tak Sane zgadza się, tego zawdonika maiłem na myśli :)

2

Po co brać starego dziada Grizmana, ja bym brał Zijecha na prawą flankę, wyleczył Dembele na lewą go wstawił i byłoby git, a Suarez jak Iniesta w ostatnim sezonie 50-60 min. Na lewy atak jeszcze Sane z Manchesteru City. Alba mógłby iść na lewą pomoc do rozegrania piłki zamiast Cou, a na obrone jakiegoś dobrego wysokiego lsilnego ewego obrońce.

1

Teraz według prawidłowości w LM jeśli chodzi o odrabianie strat Valencja powinna strzelić 2 bramki i wysłać Arsenal do domu. Za dużo angoli w tych wszystkich rozgrywkach.

0

Myślę, że to kwestia mentalna całego zespołu, a na to może mieć wpływ trener i cały jego sztab. Już za czasów Lucio Barca w pierwszych meczach dostawała 3-0 albo nawet 4-0 i goniła wynik, teraz jest odwrotnie. W pierwszych meczach wygrywa 3-0 albo 4-1 i w drugich nie istniała. Brak równego poziomu rozgrywania mecz i rewanż. Analogia do Juve, który nie pozwolił odrobić strat Barcelonie na Camp Nou parę lat temu. Z tego nasza drużyna powinna brać przykład do rewanżu z the reds. Potrzebujemy conajmniej 2 młodych i kreatywnych zawodników do środka pola, którzy nie boją się grać do przodu piłek, jak było widac wczoraj w meczu Ajaxu z Tottenhamem, swoboda i płynność gry oraz kreatywność, u nas na trzęsących nogach nie było pomysłu na grę i brak wiary w cokolwiek, słaby pressing, brak waleczności. Niedopuszczalne jest przegranie w takim stylu na tak wysokim poziomie rozgrywek.

0

Mamy Dembele, tylko ma ciągle pecha z tymi kontuzjami, pewnie dlatego, że ciągle siedzi i gra w gierki, więc monotonne napięcie mięśni powoduje ich osłabienie i częste kontuzje, podczas obciążeń do których na codzień nie sa przyzwyczajone plus zbyt mało snu i efekt jaki mamy jest murowany.

2

Nie widze powodu, żeby zaraz wariować i wszystkich zwalniać dookoła, Barca strzeliła bramkę mniej, dlatego przegrała, kazda drużyna zaprezentowała się dobrze na swoim boisku, tylko styl Barcy na wyjeździe był gorszy od the reds na Camp Nou. Potrzeba młodych zawodników i szerokiej ławki. Czasami dyspozycja dnia decyduje, albo kto kogo przechytrzy i zaskoczy.

1

Busi słaba forma w tym dwumeczu, ale najbardziej zaskoczyła mnie postawa Alby, nie pamiętam, żeby takie błędy popełniał w defensywie, 2 bramki sprezentował the reds. Widać, że bez Iniesty i Xaviego Barca nie potrafi sięgnąć po puchar LM, sam Messi nie da rady, a latka lecą.

15

Ja nie życzę Barcelonie awansu do finału LM, tylko zwycięstwa w dzisiejszym meczu ;) niech boisko zweryfikuje te wszystkie głupie zachowania kibiców the reds.

0

Klopp widać zna swoją wartość i zawodników, nie wrzuca im ciężkiego plecaka na plecy, próbuje rozładowywać atmosferę i unikać presji na piłkarzach. Powiedział, że chciałby wygrać, a jak się uda awansować. Widać, że jest realistą i ma dystans do tej sytuacji jego zespołu w LM.

5

Xavi kiedyś powiedział, że Iniesta by sobie poradził z 3 obrońcami dryblując w butce telefonicznej, szkoda, że ta magia się skończyła, dzięki nim w każdym meczu rządziliśmy w głębi pola. Teraz też jest nieźle ale wtedy było inne magiczne show.

0

Liverpool ma wielkiego pecha, teraz te kontuzje, wcześniej kontuzja Salaha z Realem, Klopp już 4 rok i bez żadnego tytułu z The Reds w Anglii. Ciekaw jestem jak będzie wyglądała jego przyszłość w klubie i jakie transfery zostaną przeprowadzone. Oczywiście zawsze Visca el Barca :)

0

Zły jestem, ze Liverpool nie zagra w optymalnym składzie, bo jak dostaną w bęcki, to będa psioczyć, że Barcelonie się udało, bo niegrali Firmino i Salah. Jak wygrywać to z najlepszymi, a nie prześlizgiwac się jak wcześniej Real.

2

Jak Dembele będzie siedzial ciągle dupskiem i grał w gierki, to jego mięśnie nigdy nie będą w pełni sprawne ani jego umysł do tego, żeby być profesjonalnym piłkarzem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?