Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Undertaker87 masz rację, tu nic dobrego do tej pory się nie stało, żadnych pozytywnych efektów pracy z piłkarzami, nie wykreował żadnego zawodnika, tylko wszyscy dołuja w dół, a Leo ratuje dupę Valdkowi, facet, który poza mistrzostwem Grecji nic w piłce nie osiągnął, dla mnie nie istnieje w tym klubie. Błąd, że nie odszedł, bo nie ma pomysłu na grę, ciągła kopanina po obwodzie przed polem karnym broniącej drużyny, to juz historia i powinno się z niej zrezygnować, nieważne jacy gracze przyjdą u Valdka będą dołować. Niech się zajmmie fotografią a nie trenerką.
0
Co ty wiesz, w nogach śpisz.
0
On nie może się doczekać,że w ogóle zagra na boisku :) :) :)
0
@PawelBarcaVeB w sumie nie widziałem, żeby Valdek wykreował jakiegoś zawodnika, raczej dołują u niego niż się wznoszą, może powinien miec białe zęby, jak lew z Anglii.
1
Ja też w tej sprawie jestem podzielony wewnętrznie, bo część argumentów przemawia za i część przeciw, czas pokaże i zweryfikuje nasze wątpliwośći i argumenty za i przeciw.
0
@Pablos99 raczej na Albę, bo to on zastępował Ney'a w ataku, i potem w LM zdechł jak wracał do obrony i podał do zawodnika The Reds i zaczeło sie wtedy źle dla nas. Dobrze, że dla niego mamy zmiennika. to już takich błędów nie będzie, mam nadzieję.
0
@PawelBarcaVeB i dobrze, niech przegrają ligę i wygrają w końcu LM.
0
Przestańcie sie spuszczać, to tylko jeden przegrany mecz. lepiej, żeby był na początku niz na końcu. Visca El Barca.
0
@exeqtor a to pewnie masz na myśli tego niemieckiego lwa z białymi zębami :)
0
@bercik Hazard go tam zje, Barca też nie jest do końca za sprowadzeniem Ney'a, tylko chcą za niego zawodników oddać. Tylko w takim meczu jak dzisiaj bez La Pulgi, mógłby wziąśc cięzar gry na siebie jak z PSG 3 lata temu. Jak widac Barca bez Messiego nie istnieje, ten problem był wcześniej. Podobnie jak Real bez CR7 .
0
@noblet88 http://www.maniak.tv
0
@ArcziArtt http://www.maniak.tv
1
Myślę, że PSG robi sobie jaja z Barcy, stawiając takie warunki z Dembikiem i Cou, tylko potrzebują naszego klubu, żeby podbić cenę za Ney'a, na miejscu naszych władz bym olał ten transfer, wtedy moze doszłoby do jakiegoś zwrotu tej opery mydlanej.
0
Niestety, miał pecha, jak przechodził do Atletico, to akurat po sezonie, w którym klub zdobył mistrzostwo w lidze.
0
@slayer trudno grymasić jak dostają ofertę 3-4 zawodników światowego topu, więc z obsadą nie ma problemu, tylko jakieś sttare urazy między klubami, zachowują się, jak dzieici w piaskownicy.
0
@RybsonSdz fajnie będzie, bo będzie szeroka ławka z wielkimi nazwiskami i będzie można rotowac składem, np. Antek z gryzoniem w ataku na skrzydłach Dembuś i Ney, a Messi na ławie odpoczywa ;) może taki eksperyment z De Jongiem w środku pomocy :) a Artur wejdzie na 3 obrońców :)
1
Biedne te PSG ostatnio, bo wołają, że chcą tylko kasę, a nie wezmą zawodników :)
2
Podobno Messi tak bardzo chce Neymara w Barcelonie, że sam odda się w ręce szejków z PSG ;)
0
Mam wrażenie, że Ney jest na szczycie drabinki transferowej, dużu ruchów na rynku zawodników zależy od jego sprzedaży.
0
@Tomek54321 Messi na ławę na odpoczynek, a Dembuś i Ney na skrzydłach, jak ofensywni obrońcy, a Antek i Gryzoń w ataku.
0
Pewnie Barca się włczyła w negocjacje, bo jak się nie uda wypożyczyć Ney'a, to moga windować cenę Realowi.
0
Fajnie, niech idzie zdrajca na Bernabeu, przynajmniej znowu będzie rywalizacja jak CR7 z Messim, a może narobi im w szatni, tak jak u ciapatych :)
0
Wygra jak zwykle Rozenek-Majdan :)
0
Lepiej pogonić Rakitica, a precz z łapami od Vidala, chłopak zostawia serducho na boisku, walczak z bananem na ustach, taki skarbuś musi zostać u nas :)
0
@Gall wcześniej było w artykułach, że Ney wycofał pozew przeciwko naszemu klubowi, jak chciał wracać pod spudnicę Messiego ;)
1
Co najwyżej Ney'a możemy wziąść na wypożyczenie do nas za połowę pensji :)
0
W tym sezonie Cou pokaże klasę i będzie przy lini bocznej przykucał z Valdkiem.
0
@Midast Messi ma hajsu, żeby opłacić sobie tę nieobecność i pobyć dłużej z rodziną, jak jest okazja :)
0
Gada pod publiczkę, taki z niego dyplomata, a za niego na boisku strzela armata :)
1
Ney powinien złapać się jeszcze za głowę :)