Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze zrobili, że wrzucili te piłki, większe szanse na zdobycie bramek, mieliby piłkarze ;)
0
Skoro pozwolili wnieść, to nie mają prawa karać, to jakiś absurd, hmm.
0
Myślałem, że Busqets dostał sraczki, a może on celowo gadał w tunelu z białymi, bo chciał im wirusa sprzedać, tajna broń biologiczna Valdusia ;)
3
Dodam jeszcze, że dzieki Vidalowi po jego powrocie i wślizgu w naszym polu karnym piłka się od niego odbiła, a mogła wpaść do bramki po strzale bodajże Valverde, który nieźle nas ostrzeliwał, po tym jak zaspana Barca grała na stojąco.
0
Busqets powinien leżeć w łóżku, a nie ucinać sobie wesołe pogawędki z piłkarzami Realu w tunelu przed druga połową meczu, żenada takie tłumaczenie i zachowanie trenera, a o poziomie gry Barcy to juz szkoda pisać, bo ręce opadają jak się ogląda grę na stojąco bez pressingu.
1
Jakoś nie było widać Valdek, że twoja druzyna chciała wygrać za wszelką cenę, taki mecz na stojąco bez pressingu, Real powinien to wygrać, bo ładnie rozprowadzali piłkę i płynnie przechodzili szybko pod pole karne Ter Stegena. Jak chcesz tak ustawiać taktycznie drużynę, to idź do Altletico, nie dla takiego football'u.
0
Ramos już grozi, że zrobi komuś krzywdę, bo mu sędzia nie zagwizdał 2 karnych, ja pie.....ole, co za matoł.
0
@Dillu a oglądałeś nasz mecz na Anoeta ?
2
@Pyziol Alba za krótki, to go nie widać ;)
4
Fajny gość z niego :)
4
Do boju, Visca El Barca :)
0
Sędziuje Hernandez, Ramos pakuj się i zabieraj dupsko z boiska :D
0
Szkoda tych męczarni, naprawdę, jak Barca przegra El Clasico, to może wtedy ruszą przyspawanego Valdka, nie moge patrzeć na tego dziada.
0
@TiKiTakA2018 nie qwiem co bierzesz ale nie występuję w dwóch osobach i nie jestem przemądrzały i nie mam zamiaru dalej z Toba pisać.
0
Barca zawodników Realu przewiezie własnym autokarem z kuluodpornymi szybami.
0
@stone80 widzę, że nawet wyniku nie znasz, bo nie ogladałeś do końca tego meczu, jeśli w ogóle ogladałeś, to byś wiedział, że MC grało doskonały mecz na stadionie LFC, troche frajersko stracili te 2 pierwsze bramki, ale mieli kontrolę nad meczem i wyprowadzali groźne akcje, tylko nie mieli wykończenia, zabrakło tej wisienki na torcie, a raczej pecha. MC mogli ten mecz wygrać. Podobnie grał Salzburg i omało nie wyeliminoiwał LFC z LM. Salah już nie gra takiego sezonu jak rok wcześniej, a sam Mane niewiele może.
0
Dwóch obrońców doszło, więc podziękują pewnie jednemu z nich, a Alba i Semedo nie mają rytmu meczowego, to pewnie na końcówkę wejdą na 20-30 min., bo więcej pewnie nie dostaną po tak długiej przerwie.
2
A co ma stadion i klub, do tego, co dzieje się na ulicy ? to teraz kibic Realu wybiegnie podczas meczu na murawę w koszulce Barcelony i nam stadion zamkną na 2 lata, kogoś nieźle poje...ało :(
0
@Undertaker87 tak, akurat, widać to w LM i PL, ledwo co w końcówkach wyciągają, a bramki często gubią, większość klubów im strzela, mało nie odpadli z Salzburgiem :)
0
@Lea raczej kasa, bo za tym ida umiejętności, daltego mają teraz tak silne zespoły w Anglii.
1
@stone80 nie idą jak walec, mają dużo szczęścia, ale jest to drużyna "kompaktowa" ładnie grają wszystkie formacje, jednak wygrywają ledwo co, w końcówkach, pytanie, czy grają ekonomicznie, tak jak u nas, czy dopisuje szczęście ?
3
Szkoda, że nie ma teraz LFC, im szybciej tym lepiej, rewanż za ostanią edycję LM :)
0
@Dulo23 zgłoś się do Tsunami, oni wszystko mogą, jak wiadomo ;)
2
Złote maliny Valdek dostanie w tym roku za całokształt 3 latek :)
2
@Stricker lenglet wyciągał kluczowe piłki jak profesor przy strzałach przeciwników, więc pozostałe błędy można pominąć w ocenie.
0
Po tsunami, kserokopiarki w Madrycie zaczną rzygać papierem ;)
0
Nie dostali tyle ile za niego chcieli, to teraz wrócił do łask.
2
@Freshstone oboje sa z tego samego kraju i grają razem w reprezentacji :)
0
Baty dostaniemy z tymi naszymi rezerwami, bo Inter jest pod ścianą, a my jedziemy na wycieczkę.
0
@4drian0 oczy trzech sędziów, dlatego wyleciał ;)