0

Dobrze zrobili, że wrzucili te piłki, większe szanse na zdobycie bramek, mieliby piłkarze ;)

0

Skoro pozwolili wnieść, to nie mają prawa karać, to jakiś absurd, hmm.

0

Myślałem, że Busqets dostał sraczki, a może on celowo gadał w tunelu z białymi, bo chciał im wirusa sprzedać, tajna broń biologiczna Valdusia ;)

3

Dodam jeszcze, że dzieki Vidalowi po jego powrocie i wślizgu w naszym polu karnym piłka się od niego odbiła, a mogła wpaść do bramki po strzale bodajże Valverde, który nieźle nas ostrzeliwał, po tym jak zaspana Barca grała na stojąco.

0

Busqets powinien leżeć w łóżku, a nie ucinać sobie wesołe pogawędki z piłkarzami Realu w tunelu przed druga połową meczu, żenada takie tłumaczenie i zachowanie trenera, a o poziomie gry Barcy to juz szkoda pisać, bo ręce opadają jak się ogląda grę na stojąco bez pressingu.

1

Jakoś nie było widać Valdek, że twoja druzyna chciała wygrać za wszelką cenę, taki mecz na stojąco bez pressingu, Real powinien to wygrać, bo ładnie rozprowadzali piłkę i płynnie przechodzili szybko pod pole karne Ter Stegena. Jak chcesz tak ustawiać taktycznie drużynę, to idź do Altletico, nie dla takiego football'u.

0

Ramos już grozi, że zrobi komuś krzywdę, bo mu sędzia nie zagwizdał 2 karnych, ja pie.....ole, co za matoł.

0

@Dillu a oglądałeś nasz mecz na Anoeta ?

2

@Pyziol Alba za krótki, to go nie widać ;)

4

Fajny gość z niego :)

4

Do boju, Visca El Barca :)

0

Sędziuje Hernandez, Ramos pakuj się i zabieraj dupsko z boiska :D

0

Szkoda tych męczarni, naprawdę, jak Barca przegra El Clasico, to może wtedy ruszą przyspawanego Valdka, nie moge patrzeć na tego dziada.

0

@TiKiTakA2018 nie qwiem co bierzesz ale nie występuję w dwóch osobach i nie jestem przemądrzały i nie mam zamiaru dalej z Toba pisać.

0

Barca zawodników Realu przewiezie własnym autokarem z kuluodpornymi szybami.

0

@stone80 widzę, że nawet wyniku nie znasz, bo nie ogladałeś do końca tego meczu, jeśli w ogóle ogladałeś, to byś wiedział, że MC grało doskonały mecz na stadionie LFC, troche frajersko stracili te 2 pierwsze bramki, ale mieli kontrolę nad meczem i wyprowadzali groźne akcje, tylko nie mieli wykończenia, zabrakło tej wisienki na torcie, a raczej pecha. MC mogli ten mecz wygrać. Podobnie grał Salzburg i omało nie wyeliminoiwał LFC z LM. Salah już nie gra takiego sezonu jak rok wcześniej, a sam Mane niewiele może.

0

Dwóch obrońców doszło, więc podziękują pewnie jednemu z nich, a Alba i Semedo nie mają rytmu meczowego, to pewnie na końcówkę wejdą na 20-30 min., bo więcej pewnie nie dostaną po tak długiej przerwie.

2

A co ma stadion i klub, do tego, co dzieje się na ulicy ? to teraz kibic Realu wybiegnie podczas meczu na murawę w koszulce Barcelony i nam stadion zamkną na 2 lata, kogoś nieźle poje...ało :(

0

@Undertaker87 tak, akurat, widać to w LM i PL, ledwo co w końcówkach wyciągają, a bramki często gubią, większość klubów im strzela, mało nie odpadli z Salzburgiem :)

0

@Lea raczej kasa, bo za tym ida umiejętności, daltego mają teraz tak silne zespoły w Anglii.

1

@stone80 nie idą jak walec, mają dużo szczęścia, ale jest to drużyna "kompaktowa" ładnie grają wszystkie formacje, jednak wygrywają ledwo co, w końcówkach, pytanie, czy grają ekonomicznie, tak jak u nas, czy dopisuje szczęście ?

3

Szkoda, że nie ma teraz LFC, im szybciej tym lepiej, rewanż za ostanią edycję LM :)

0

@Dulo23 zgłoś się do Tsunami, oni wszystko mogą, jak wiadomo ;)

2

Złote maliny Valdek dostanie w tym roku za całokształt 3 latek :)

2

@Stricker lenglet wyciągał kluczowe piłki jak profesor przy strzałach przeciwników, więc pozostałe błędy można pominąć w ocenie.

0

Po tsunami, kserokopiarki w Madrycie zaczną rzygać papierem ;)

0

Nie dostali tyle ile za niego chcieli, to teraz wrócił do łask.

2

@Freshstone oboje sa z tego samego kraju i grają razem w reprezentacji :)

0

Baty dostaniemy z tymi naszymi rezerwami, bo Inter jest pod ścianą, a my jedziemy na wycieczkę.

0

@4drian0 oczy trzech sędziów, dlatego wyleciał ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?