Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dulo23 zgłoś się do Tsunami, oni wszystko mogą, jak wiadomo ;)
2
Złote maliny Valdek dostanie w tym roku za całokształt 3 latek :)
2
@Stricker lenglet wyciągał kluczowe piłki jak profesor przy strzałach przeciwników, więc pozostałe błędy można pominąć w ocenie.
0
Po tsunami, kserokopiarki w Madrycie zaczną rzygać papierem ;)
0
Nie dostali tyle ile za niego chcieli, to teraz wrócił do łask.
2
@Freshstone oboje sa z tego samego kraju i grają razem w reprezentacji :)
0
Baty dostaniemy z tymi naszymi rezerwami, bo Inter jest pod ścianą, a my jedziemy na wycieczkę.
0
@4drian0 oczy trzech sędziów, dlatego wyleciał ;)
0
Powinni grać mocnym składem i klepnąć Inter, tak, żeby Borussia awansowała, bo to dla nas później w razie czego łatwiejszy przeciwnik.
2
Dzięki synom Leo za kilkanaście lat znowu będziemy mieli w Barcelonie : Iniestę, Xaviego i nowego młodego Messiego :)
6
Już lepiej oddać Rakitica, a Vidala zostawić i korzystać z niego ile się da :)
0
Czy Lewy potrafi wykonywać tak rzuty wolne jak Leo ? Czy Lewy potrafi tak rozdawać piłki kolegom jak Leo ? Czy Lewy potrafi sam stworzyć sobie sytuacje i przedryblować kilku zawodników jak Leo ? a na koniec ........ czy Lewy urodził się w Argentynie ? :)
0
@michalch9 tak i potem kupić takiego Dembele za 140 baniek, mistrza regionu na playstaion :)
2
Suarez tylko 200 baniek, to jakiś żart, nie ważne, że ma swoje latka, ale jakie korzyści z gry.
1
Dopuki mamy dziurawą obronę i kontuzjowaną, to w meczach znaczących i nie powinno być eksperymentów przez Valverde, wiadomo, jak wcześniej to sie kończyło, ale na mecze bez znaczenia jak najbardziej.
0
Artykił z dupy, bo nie ma związku z Barceloną. Nie ma żadnych ruchów klubu w jego kierunku.
0
Gada jak profesjonalista :)
0
@TiKiTakA2018 chyba napisałeś do kogo innego, bo odpowiedź nie jest do pojego posta :)
1
Ciężko będzie tylko z jednym rekordem, bo reszta jest w jego zasięgu, to wygranie ze 2 razy LM.
0
@TiKiTakA2018 brak stylu, to jest problem, minimalizm w wygrywaniu nie podoba się rozpieszczonej publice.
0
Dawaj Simeone do nas, to Gryza byś nam uruchomił, bo coś się zacina ostatnio.
0
Oblak, nie musisz zatrzymywać strzałów Gryzia, bo on najczęściej nie strzela, tylko podaje do bramkarza drużyny przeciwnej ;)
1
Luis wcześniej uprzedzał, że Moreno co innego mówi, a co innego robi, więc może w tym tkwi problem u Moreno.
0
@ForcaMilosz trening jest tylko bodźcem pobudząjącym organizm do określonych reakcji, a najważniejsze jest właściwe odżywianie, sen i to co robisz po treningu, dla osób hejtujących siedzących na tyłku na forach to jest czarna magia.
0
@ForcaMilosz i stąd się biora kontuzje, a że nie ma u niego subordynacji, więc jest jak jest :)
0
@fortunate_son to niczego nie zmienia, ważne co robisz po treningu.
0
@sokot "w potrójną koronę" he he optymista :)
0
Znowu będzie miał czas, żeby sobie porządnie pograc na playstation. Ciało, które na codzien normalnie nie funkcjonuje, czyli się nie rusza, tylko wiecznie przesiaduje przed kompem, nigdy nie będzie sprawne, mięśnie zawsze będa funkcjonować nieprawidłowo.
6
Lucio ma rację, skoro temat jego powrotu i obsady zastępstwa w kadrze Hiszpani na czas pożegnania córki był znany stronom, to Moreno nie powinien się ciskać, jak Luis podjął decyzję powrotu, a nie traktować reprezentację jak swoją.
2
Kurs u buka "Paco Alcacer strzeli bramkę" :D :D :D nie będzie grał w tym meczu :)