0

Może to celowa robota przed wyborami, żeby uderzyć w Bartka, a potem wezmą Guardiolę, albo Xaviego, jak wygra Laporta z Fontem i ściągną Ney'a. Może Ney ma być jednym z narzędzi do wycięcia tego zarządu Barcy.

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Busi zawodnik meczu he he , ja pierd...lę, podawał do przeciwników i o mało co 2 bramki nie straciliśmy przez niego. Dobrze, że go nie będzie w rewanżu, czas na młodych.

0

Dobrze, że nie będzie Busiego, bo taką padokę gra i podaje do przeciwników, omal nie straciliśmy drugiej bramki dzięki niemu, czas na zmiany, styl gry Barcelony nudny i nie skuteczny, lepiej oddać piłke przeciwnikowi i próbowac przechwytów i skontrować niż takie bezsensowne bicie głową w mur nakręcanie sobie procentów w posiadaniu piłki. Fajną formę prezentuje Bayern, dla mnie faworyt do finału puki co, Lewy gracz meczu 2 asysty i bramka, miło sie oglądało ich akcje na boisku rywala.

0

Na sport.pl obok Messiego dali Rakitica :D :D :D

0

Chciałbym, żeby Barca grała w 1/4 LM najpierw tak jak teraz na wyjeździe, to może nie dojdzie do takich sytuacji jak z Romą i The Reds.

1

Może wyślemy tam naszych górników zrobią zadymę i wyciągną Bartka za uszy :)

0

@El dominatore wcześniej też było mnóstwo kontuzji , co chwila ktoś łapał kontuzje dwójek, widac sztab szkoleniowy źle dobiera ćwiczenia na siłowni, kóre nie współgrają z ćwiczeniami aerobowymi.

0

@El dominatore za mało biegają w meczu, a jak dostają wycisk na treningach to łapią kontuzje :D

0

W Asie jeszcze artykuł o problemach z erekcją po kontuzji Hazarda :D :D :D

0

@sokot będzie gryzł za Gryzia i Gryzonia :D :D :D

0

Pewnie połowa tych rządań Xaviego byla po to, żeby Bartek odrzucił możliwość jego zatrudnienia w trakcie sezonu, nie chciał wspomgać go przed wyborami, bo wiadomo, jakby sie Xaviemu powiodło, to część sukcesu Bartek by wział na siebie i miał mocniejszą pozycję w wyborach. Tak to będzie nowy prezes i nowy trener :)

0

To normalne, przed wyborami takie cyrki sie dzieją wszedzie, bo każdy chce się dorwac do koryta kosztem drugiego.

0

@tristan87 może źle sie wyraziłem, nie skuteczność podań, tylko skuteczność wybić długich piłek.

1

Dałeś dupy Andre, większość twoich wybic było do przeciwnika.

0

@pero1983 gówniany sztab od przygotowania fizycznego piłkarzy ,co chwila ktoś łapie kontuzje i teraz juz nawet na treningu, więc trzeba usunąc ten zarząd i te popierdułki , co nie potrafią właściwych planów treningowych przygotować piłkarzom.

0

@th@les Allegri odmówił objęcia posady w Barcelonie tuż przez zmianą trenera.

0

@WMbarca1899 i tak było słabo bo strasznie zacinało na początku, za to w drugiej połowie było lepiej :)

1

A nie dostał jeszcze schorzenia zespołu cieśni nadgarstka od napierniczania w gierki na konsoli ?

0

@kacperowski20 tu nie chodzi o trenera, tylko styl gry i posiadania piłki, który jest w praktyce bezproduktywny, Barca ma przez to kłopoty, bo drużyny robią mur i nic z tego nie wychodzi, lepiej dać grać piłką przeciwnikowi i samemu grać z kontry, wtedy drużyna ma więcej róznych możliwości, a nie w kółko klepać piłkę non stop w ten sam sposób i liczyć, że sfaulują Messiego blisko bramki, to jest dno, a gdzie ta piękna wirtuozeria footballu?

1

Paradoksalnie styl Barcy nie zmienia się od dekady, chodzi o posiadanie piłki, nawet te 80%, a nic to w dzisiejszych czasach nie daje, bo wystarczy jedna skuteczna kontra i wynik w plecy, przeciwnicy wiedzą jak się skutecznie bronić, piłka w ostatniej dekadzie bardzo się zmieniła, moze warto zmienić styl grania, oddać piłkę rywalą, wtedy będzie więcej przestrzeni na boisku, można będzie grać z kontry, tylko do tego potrzeba szybkich twardo grających zawodników, a tak to pozostaje nam nudny football, takie bicie głową w mur i gra bez pomysłu :(

0

Jaka ksywka na nowego trenera ?

0

Wymienić od razu sztab przygotowania fizycznego, bo tych kontuzji za dużo.

0

Bartomeu nie jest taki błyskotliwy jak my wszyscy, bo wiedzieliśmy co najmniej rok wczęsniej, ze Valdek się nie nadaje, dlatego też powinien wylecieć, również za to jak potraktował Valdka.

0

Barca nie ma wprawy w zwalnianiu trenerów, dlatego taki błąd popełnili teraz ;)

0

Bardzo dobry moment, pół roku na sprawdzenie się w roli trenera oraz sprawdzenie zawdoników, latem transfery i od następnego sezonu zacząć tworzyć własny styl zespołu opartym na wcześniejszych doświadczeniach, powodzenia Xavi, trzymam kciuki, obyś był drugim Guardiolą :)

1

Ale błyskotliwy Valdek, on myślał, że będzie zawalał nam mecze i będzie wszystko ok. niech wraca tam skąd przyszed i niech udaje tak Greka :)

0

@yoli dokladnie tak wygląda ta nasza drużyna jak piszesz, Messi determinuje grę pozostałych zawodników, trzeba uwolnic drużynę od niego, to że robi różnicę na boisku wynika z takiego stylu gry jaki mamy za Valdka, ale na silne zespoły już to nie wystarczy. Grizmann to tytan pracy na całym boisko, bo to robota dobrego trenera w Atletico.

0

@yoli dlatego jest potrzebny, że nie bedzie trenował swojego pokolenia, a tak dużo ich nie ma do wymiany :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?