2

CZemu Valdek nie może złapac kontuzji dop końca sezonu :(

3

A może to wszystko rzucić i pojechać w Bieszczady :(

0

@Jordi65 to trzeba pociągnąć regułę i zatrudnić trenera młokosa, wiadomo kogo, bo legendę klubu i przewietrzyć szatnię.

0

@ElmaXeen brak Xaviego i Iniesty robi swoje, wtedy środek pola był nasz prawie w każdym meczu.

1

Valdek za długo był w Grecji i teraz udaje Greka .

2

Po co łysemu nasz trener w składzie ? ;) w sumie mógłby sobie go wziąć :)

0

@kamyk_23 zespół, zapytaj Pique :)

0

Jeszcze pokażcie asysty Leo z CR7 :)

0

CZas na zmiany, puki jeszcze można ułożyć drużynę pod ligę mistrzów, a sezon lepiej odpuścić i wywalic Valdka, bo on ciągle udaje Greka.

0

@Borneo nieźle Cię naciągneli i dalej nie wiesz, co to jest artroskopia, podpowiem coś podobnego, jak kolonskopia i gastroskopia, problem jest w tym, że przerabiałeś lekarzy, bo nie miałeś jesdnego wybitnego specjalisty od kolan, czy od czego innego. Ja od takich lekarzy uciekam szerokim łukiem, bo mi zalezy na zdrowiu i sporcie, który moge uprawiać dzięki ich wiedzy i umiejętnością stawiania sportowców na nogi i nie wierze w bajki pseudo lekarzy. Jeżeli chodzi o piłkarzy, to mają złe metody treningowe, może to kwestia brak proporcji obciązeń treningowych, odpoczynku, czy odpowiedniej diety, każdy organizm reaguje inaczej, jednak powtarzalność urazów tych samych grup mięsniowych jest zbyt duża (dwujki u Debusia, Big Sama).

0

@ForcaMilosz rozumiem, w takim układzie większa strata wizerunkowa i finansowa dla naszego klubu, tylko co to za wyrok, który nie zabezpiecza roszczenia wnoszącego sprawę ?

8

Cos mi się wierzyć nie chce w te bajki, 200mln a 120 mln to róznica 80 mln, a tutaj taki ochłap ze strony Barcy rzucony dla Atletico, że zgodzili sie na taki układ z nami, aż 5 zawodników mamy zarezerwowanych za te marne 15 baniek, hmm ?

0

@Borneo widzę, że swoja wiedzę medyczną czerpiesz z poradników o zdrowiu, he he, to wszystko tłumaczy, dziękuję, tyle w temacie :)

1

@Borneo wiesz w ogóle, co to jest artroskopia ? czym skutkuje nieoczyszczony w porę staw kolanowy ? Wyjaśnij, czemu glukozamina nie dziala po artroskopii ? co to chondromalacja ?

1

@Borneo co ty wiesz w nogach śpisz :)

0

@Patry10 Przyczyna takich wahań drużyny na początku sezonu jest to, że Valdek eksperymentuje z poszczególnymi formacjami, czasami robi to celowo, a czasami przez kontuzje graczy, jak sobie ustawi poszczeóglnych graczy, to potem będzie łatwiej dobrac optymalny skład pod przeciwnika, ale poczekajmy jeszcze, zobaczymy, co z tego wyniknie.

0

Tak, jak Andres tęsknił wtedy za rodziną, tak my teraz tęsknimy za nim :)

0

Jak widać na mapie z gry w Barcelonie, Griezmann przebywa blisko narożnika boiska i lini końcowej, jak wróci Alba i dostanie całą lewą stronę, to Griz wyleci poza boisko, bo zabraknie mu miejsca ;)

0

@ADAM1910 jak bez reklam, przecież łyżwa jest na koszulce ;)

0

Sędzia jest bardzo wrażliwy i uczciwy, chciał wspomóc chłopców do bicia w końcówce meczu :)

0

@wojti13bar jest, ale ma dopiero 16 lat :)

0

@asdator Luis kłopoty z kolanem, ławka realna w tym meczu.

0

@LionelM95 i bardzo dobrze,zarzad tez trzeba pogonic, niech idą z Valdkiem udawać Greka :)

2

@michal13988 A Valdek, poza mistrzostwem Grecji, co zdobył wcześniej, jak przechodził do Barcelony ?

0

Kuna, no szczery chłop, już go lubię ;)

1

Marc zajmij się bronieniem,a nie takimi plotkami, bo na razie mamy najgorszy bilans w lidze, jeśli chodzi o wpuszczone gole.

0

Nie szkoda mi tych przegranych meczów, ale żal tych fajnych chłopaków, że tak się marnuja pod batutą Valdka, a kasa z transferów idzie w błoto.

0

@Rambo3 złóż aplikacje na trenera, może Cię przyjmą i posłuchają :)

12

Kiedy Valdek bedzie miał kontuzję albo będzie poza skladem ?

0

Pozdrawiam wszystkich znawców futbolu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?