Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
CZemu Valdek nie może złapac kontuzji dop końca sezonu :(
3
A może to wszystko rzucić i pojechać w Bieszczady :(
0
@Jordi65 to trzeba pociągnąć regułę i zatrudnić trenera młokosa, wiadomo kogo, bo legendę klubu i przewietrzyć szatnię.
0
@ElmaXeen brak Xaviego i Iniesty robi swoje, wtedy środek pola był nasz prawie w każdym meczu.
1
Valdek za długo był w Grecji i teraz udaje Greka .
2
Po co łysemu nasz trener w składzie ? ;) w sumie mógłby sobie go wziąć :)
0
@kamyk_23 zespół, zapytaj Pique :)
0
Jeszcze pokażcie asysty Leo z CR7 :)
0
CZas na zmiany, puki jeszcze można ułożyć drużynę pod ligę mistrzów, a sezon lepiej odpuścić i wywalic Valdka, bo on ciągle udaje Greka.
0
@Borneo nieźle Cię naciągneli i dalej nie wiesz, co to jest artroskopia, podpowiem coś podobnego, jak kolonskopia i gastroskopia, problem jest w tym, że przerabiałeś lekarzy, bo nie miałeś jesdnego wybitnego specjalisty od kolan, czy od czego innego. Ja od takich lekarzy uciekam szerokim łukiem, bo mi zalezy na zdrowiu i sporcie, który moge uprawiać dzięki ich wiedzy i umiejętnością stawiania sportowców na nogi i nie wierze w bajki pseudo lekarzy. Jeżeli chodzi o piłkarzy, to mają złe metody treningowe, może to kwestia brak proporcji obciązeń treningowych, odpoczynku, czy odpowiedniej diety, każdy organizm reaguje inaczej, jednak powtarzalność urazów tych samych grup mięsniowych jest zbyt duża (dwujki u Debusia, Big Sama).
0
@ForcaMilosz rozumiem, w takim układzie większa strata wizerunkowa i finansowa dla naszego klubu, tylko co to za wyrok, który nie zabezpiecza roszczenia wnoszącego sprawę ?
8
Cos mi się wierzyć nie chce w te bajki, 200mln a 120 mln to róznica 80 mln, a tutaj taki ochłap ze strony Barcy rzucony dla Atletico, że zgodzili sie na taki układ z nami, aż 5 zawodników mamy zarezerwowanych za te marne 15 baniek, hmm ?
0
@Borneo widzę, że swoja wiedzę medyczną czerpiesz z poradników o zdrowiu, he he, to wszystko tłumaczy, dziękuję, tyle w temacie :)
1
@Borneo wiesz w ogóle, co to jest artroskopia ? czym skutkuje nieoczyszczony w porę staw kolanowy ? Wyjaśnij, czemu glukozamina nie dziala po artroskopii ? co to chondromalacja ?
1
@Borneo co ty wiesz w nogach śpisz :)
0
@Patry10 Przyczyna takich wahań drużyny na początku sezonu jest to, że Valdek eksperymentuje z poszczególnymi formacjami, czasami robi to celowo, a czasami przez kontuzje graczy, jak sobie ustawi poszczeóglnych graczy, to potem będzie łatwiej dobrac optymalny skład pod przeciwnika, ale poczekajmy jeszcze, zobaczymy, co z tego wyniknie.
0
Tak, jak Andres tęsknił wtedy za rodziną, tak my teraz tęsknimy za nim :)
0
Jak widać na mapie z gry w Barcelonie, Griezmann przebywa blisko narożnika boiska i lini końcowej, jak wróci Alba i dostanie całą lewą stronę, to Griz wyleci poza boisko, bo zabraknie mu miejsca ;)
0
@ADAM1910 jak bez reklam, przecież łyżwa jest na koszulce ;)
0
Sędzia jest bardzo wrażliwy i uczciwy, chciał wspomóc chłopców do bicia w końcówce meczu :)
0
@wojti13bar jest, ale ma dopiero 16 lat :)
0
@asdator Luis kłopoty z kolanem, ławka realna w tym meczu.
0
@LionelM95 i bardzo dobrze,zarzad tez trzeba pogonic, niech idą z Valdkiem udawać Greka :)
2
@michal13988 A Valdek, poza mistrzostwem Grecji, co zdobył wcześniej, jak przechodził do Barcelony ?
0
Kuna, no szczery chłop, już go lubię ;)
1
Marc zajmij się bronieniem,a nie takimi plotkami, bo na razie mamy najgorszy bilans w lidze, jeśli chodzi o wpuszczone gole.
0
Nie szkoda mi tych przegranych meczów, ale żal tych fajnych chłopaków, że tak się marnuja pod batutą Valdka, a kasa z transferów idzie w błoto.
0
@Rambo3 złóż aplikacje na trenera, może Cię przyjmą i posłuchają :)
12
Kiedy Valdek bedzie miał kontuzję albo będzie poza skladem ?
0
Pozdrawiam wszystkich znawców futbolu :)