1

Wsiadaj do ferarri, sam byłeś niedawno jej silnikiem :)

0

Skoro się wacha, to znaczy, że na dniach ma wpłynąć oferta z innego klubu, inaczej podpisałby teraz.

0

Uff ,na otarcie łez, po nietrafionych i pechowych transferach chociaz tyle mamy, przypomina mi trochę Paulinio, ten jego entuzjazm i radość z gry.

1

Ney za dużo bawił się z piłką i robił teatrzyk, przez to Barca traciła cenne minuty, czasami mu coś wyszło z tego, Alba lepiej współpracuje z zawodnikami niż Ney.

0

Opinię szatni znamy, a co mówią prysznice i toalety ? :)

0

Średnia około jednego piłkarza z Barcy na rok 26 zaw./25 lat :) Ciekawe jak to wygląda w innych klubach ?

2

Niech go trzymają w Katalonii, żeby nie uciekł gdzieś indziej, ma 3 następców, może któryś odpali, tak jak on :)

2

Dembele stracił ostatnio w nocy 3 życia, więc nie jest gotowy do gry ........ tej na murawie ;)

0

Powinni obniżyć cenę, bo zawodnik jest o rok starszy. Do tego przechodzi z drużyny, która strzela mało bramek i nie potrafi grać z kontrataku.

4

Te transfery znowu namieszają, jak było poprzednio, kupy się to wszystko nie trzyma, szukają zmiennika dla Alby, a chcą się pozbyć szybkiego zawodnika - Semedo i zostawić tylko Roberto, który jest uniwersalnym zawodnikiem do łatania dziur w składzie. Semedo i Dembele po tej samej stronie gwarancja szybkości i dryblingu.

0

Na gorąco nie ma co robić zarzutów, tylko ocenić całkowity dorobek i zasługi piłkarza. Z drugiej strony zasługi nie grają, trzeba realnie patrzec na formę i umiejętności piłkarza w danym momencie. Jeżeli będzie jego poizom piłkarski schodził w dół to zarząd Barcy w końcu mu podziękuje jak Mascherano.

1

Jeżeli władze Barcy nie miałyby zaufania do Valverde, to nie przedłużyliby z nim kontraktu, tylko poczekali do końca rozgrywek, więc nie liczę, że trener zostanie zwolniony. Od początku zatrudnienia byłem przez prawie 2 sezony, za jego zwolnieniem, bo zabił ducha Barcelony, ale teraz po tym półfinale LM uważam jednak, że puki co niech zostanie, chyba, że trafiłby się fajny trener do wzięcia.

0

..... a jak to możliwe,że przez tyle lat i kapitalnych występów ani Xavi ani Iniesta nie zdobyli złotej piłki, a taki Modrić ją ma.

0

Gracze powinni być nagradzani za systematyczność i długofalowość, a nie rozegeranie kilka meczy w LM, parę fuksów i mylnych decyzji sędziów do tego i trofeum gotowe na wyciągnięcie ręki. W lidze trzeba się więcej napracować przez cały rok i to powinno byc brane przede wszystkim pod uwagę.

0

Ajax podobno podpisał umowę o wzajemnej współpracy i przepływie zawodników z Barcą, mają się tam ogrywać i przechodzić do naszego klubu, to ten sam styl i filozofia guru Cruyiff',a więc nie widze nic w tym dziwnego, żeby cała młodziez miała przejść do nas :)

7

Ja bym brał młodego Ziyech'a.

0

Chłopaki mają się odegrać za ostanią dotkliwą porażkę, dlatego taki skład .

0

Powiedzmy uczuciwie zarząd Barcy chce mieć zmiennika, kiedy Alba da dupy, jak w meczu z Liverpool'em.

0

Taka jest Barca i jej taktyka, schemat zdobycia bramki nieraz prowadzi przez 30-40 podań, chciałbym, żeby mimo tego mieli w repertuarze strzał z daleka, tak było jeszcze za Daniego Alves'a i tego drugiego Brazylijczyka, który wchodził z ławki. Teraz czasami odpalił Rakitić, ale już go nie będzie, może Vidal, obrońcy tez strzelali ostatnio, nie ma reguły, takie decyzje to ułamek sekundy nieraz, a jak się jest niewyspanym, to się chodzi jak śnięte rybki.

1

Jeszcze powinni zamieścić staystyki, kto, ile czasu spędza przed komputerem w domu ;)

2

Dawać tych młodych jak najszybciej, tylko nie wpuszczać do domu Dembele, bo się uzależnią od gierek :)

1

Bardza powinna mieć "walczaków" w drużynie, takich jak Ramos, Pepe, Casemiro, twardych i dobrych technicznie, a nie takie popierdułki co leją w gacie i się marzą ze strachu jak Cou.

0

W ostatnim sezonie 5-1 z Realem bez Messiego, wcześniej 4-0 tutaj wszedł po kontuzji w trakcie drugiej połowy. Myślę, że nie ma takiego problemu.

1

Dobra, stawiam taką teze odnośnie tej porażki. Ponieważ kibole the reds nie dali im spać w środku nocy, więc snuli się nie wyspani po boisku i nie reagowali odpowiednio na to co działo się wokół nich, przykład 4 bramka po dekoncentracji. Swoją drogą jak można w środku nocy tak rozrabiać i nie ponieść żadnych konsekwencji, przez prawie 2 godziny walić fajerwerkami w środku miasta, żadnych służb, nikt tego nie przerwał w zarodku ? Nikt nie wyciągnął konsekwencji ? Przeciwnik wiedział, że Barca odpoczywała a oni nie, więc zostało to specjalnie wymyślone. Klopp i Sp-ka nauczyli się z poprzednich finałów LM z Realem, że trzeba przechytrzyć rywala, nie tylko dobrym przygotowaniem zespołu i tak sie stało. Głupio tłumaczyć zespół w ten sposób, ale w dzisiejszej piłce liczą się detale, których nam zabrakło do zywcięstwa.

0

Cierpliwości, jak skończy sie sezon, rozegrają wszystkie mecze, to pewnie będą jakieś podsumowujące komentarze i wystąpienia.

1

Artroskopia to nie rekonstrukcja kolana, po 2-3 tygodniach będzie stał na nogach, a po 6 ćwiczył na siłowni.

0

Agent ma umowę z zawodnikiem w której jest zawarta klauzula wynagrodzeń dla niego, więc nie powinien jej zmieniać i utrudniac przejście jego kilenta do innego klubu, utrudniać jego rozwój piłkarski, ale działać w jego interesie, czyli również swoim, a nie tylko swoim.

1

Bóg futboolu nigdy nie ponosi winy, bo ma mega zasługi i wcale źle nie grał, sam wskakiwał na 4-5 obrońców i nie miał wsparcia od nikogo.

2

Niech piłkarz wypowie umowę temu agentowi, który rząda takiej gigantycznej prowizji i hamuje jego przejście do klubu w którym chce grać. Może dostaje jeszcze pieniądze z innego źródła, żeby ten transfer nie doszedł do skutku.

0

Vidal przypomina mi trochę Paulinio, obaj ciesą się grą pełni energii i wiedzą gdzie jest ich miejsce na boisku, mimo, że grają trochę na innych pozycjach, bo Vidal bardziej z tyłu. Fajnie by było miec ich obu w drużynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?