Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie ma co narzekać, te pierwsze mecze grupowe tak kunktatorsko wyglądają, nikt się przemęczać nie chce, ani łapać niepotrzebnych kontuzji, tylko nam się z tym ostatnim nieudało :(
1
Od czasu, kiedy Valdek i jego sztab szkoleniowy prowadzą Barce, to zawodnicy ciągle mają problemy z kontuzjami, a szczególnie z "dwójkami" najpierw Umtiti, Dembuś, teraz Alba, ponadto inne konuzje łapią, trzeba zmienić sposób prowadzenia treningów i obciązania poszczególnych mięsni, żeby zachować równowagę w ich rozwoju i stymulacji.
0
@Bykunn Ancelloti po przegranym sparingu, Barca ma wszystko do wygrania LM jeśli chodzi o zawodników oraz Louis Van Gaal w jednym z ostatnich wywiadów, a piłkarze od dawna mówią o wygraniu LM w tym Messi, że mają skład na mistrzostwo, więc to nie powinno dziwić takich starych wyjadaczy jak Ty :)
0
@Bykunn poza tym, to nie jest tylko moje zdanie, takie głosy płyneły z szatni od zawodników i topowych trenerów.
0
@Bykunn fantazjuj dalej niedowartościowany kibicu :)
0
@Bykunn porównaj jaki mamy skład do osiąganych wyników,to nie będziesz sie temu dziwił.
0
Pressing był i były akcje, jedyne co, to obrona szwankuje, tam słabo z pressingiem, za dużo swobody zostawiali na rozegranie Valencji, za mało poświęcenia w obronie, trochę Pique zawalił w doliczonym czasie, ale odkupił wcześniej bramką, więc nie jest tak źle, na ligowych średniaków wystarczy. Borussia zweryfikuje niedługo naszą grę.
6
Wywalić ten zarząd, co dziala na szkodę Socios i klubu, zadłuża klub źle inwestując kapitał i podejmując niewłaściwe decyzje w sprawie kontraktów zawodników, brak rozwoju piłkarzy w I drużynie i w La Massi, dno jakiego dawno nie było. Przede wszystkim brak sukcesów I drużyny, a także słabe osoiągnięcia na jej zapleczu. Dodatkowo sprzedaż perpektywicznych zawodników tj. Ney,Paulinio, Malcolm. Brak pomysłu na rozwój klubu i jego styl gry. Ręce opadają, oby przegrali w sadzie i niech nowe wybory rozpiszą, wtedy jest szansa, że wyjdziemy z tego bagna.
22
Wspaniały człowiek, cieszy się grą w piłkę, podobnie jak Vidal. Dużo dał drużynie, praktycznie grając od obrony po atak.
0
"Będzie walczył o miejsce w skladzie" chyba na konsoli :) :) :) :)
0
Te wasze komentarze są zbędne, teraz, może właśnie dojdzie do ugody,po tej akcji z wykupem, zostawcie komentarze po sprawie, zobaczymy jak to się potoczy i jakie stanowisko przyjmą obie strony. Tyle w temacie.
0
Cisza przed ogłoszeniem ostatecznej decyzji i wojna informacyjna, nie ma stanowczego nie, więc wszystko jest jeszcze możliwe.
1
Jedyny plus tych straconych punktów, że może Valdka zwolnią, niech idzie udawać Greka skąd przyszedł. Tylko kto na jego miejsce, hmm ?
1
Nie wiem, czy dobrze interpretuję rozstawienie w grupach, jeżdli zajmiemy 2 miejsce to trafimy na The Reds w 1/8.
39
Zmarła 9 letnia córka Luisa Enrique, to dla niej zostawił reprezentację, miała raka kości, nie dało jej się uratować, świeć Panie nad jej duszą, wyrazy współczucia dla całej rodziny :( niech się już skończy te okno trasferowe, dość tej telenoweli z Ney'em.
0
@Elvisek w dzisiejszym sporcie nie ma żadnych sentymentów, kiedyś mieliśmy piłkarzy z La Massi oddanych klubowi, teraz mamy sponsorów na koszulkach i hajs na kupowanie zawodników z najwyższej półki, świat się zmienia. Co mają powiedziec kibice takiego klubu jak Ajax, piłkarze wybili sie w poprzednim sezonie, a teraz juz część z nich jest w innych topowych klubach, taki mamy klimat, kasa rządzi światem, także w sporcie.
4
Wasze wrażenia, czyh ktoś jest oddany klubowi, czy nie w obecnej dobie nie mają sensu, liczy się kasa i tytuły, a z tymi kojarzony jest Ney. Reszta to sprawy drugoplanowe, a jego sprowadzenie, to priorytet, skoro drużyna go potrzebuje i chcą z nim grać, to nie ma sie czemu przeciwstawiać, wali mnie to co on robi poza boiskiem, jeśli jego gra pozwoli na powtórzenie sukcesów z przed kilku lat.
0
A co za różnica, czy Dembuś będzie grał na kosoli w Hiszpani, czy we Francji.
0
@david89 nie wszystko można przeliczyć na hajs,oddałbyś Dembusia z dopłatą za Ney'a wiedzac,że z nim w składzie zdobędziemy LM ?
0
@Elvisek wreszcie fajnie się oglądało, był pressing, przechwyty, dynamika akcji i nie było tego durnego klepania piłki po obwodzie w pobliżu pola karnego przeciwnika. Nowe schematy pod nowych/starych zawodników (Rafinia) dały dobry rezultat :)
2
Niech dostaną baty u siebie, to może Valdek wreście wyleci, bo tej padoki nie daje się oglądać i niech ściągną Ney'a, wali mnie to, że zrobi zadymę jak odchodził, na boisku jest gość, to on doda widowiskowości temu wyrachowanemu minimalistycznemu stylowi, którym dobija nas Valdek.
0
Koniecznie wymienić sztab trenerski, albo zmienić systemy treningowe, to pokłosie złego przygotowania fizycznego.
0
Do czego to oświadczenie skoro i tak wszędzie chodzi o kasę, a ten temat o szatni Barcy i o kontaktach Ney'a to z d...py, nie ma żadnych nazwisk i konkretów tylko dziennikarskie ploty.
1
Marokańczyk go zdradził, to podwala się do naszego Boskiego Leo ;)
4
Jaki trener tacy zawodnicy :(
0
A jutro żeby odreagować kupi sobie lizaka i będzie dalej zadowolony ze swojego postępowania.
0
Krysia egzekutor żyjący z podań innych, a Messi kreator gry dla drużyny i egzekutor.
40
Bartomeu i Valdek, tym dwóm panom dziękujemy, przez nich są same cyrki w tej drużynie z transferami, jeszcze dorzuciłbym sztab trenerski do wymiany, bo nie potrafią zawodników przygotowac do meczów, w takim klubie jak Barca, to wstyd.
0
@polo508 zdecydowanie tak, powielane sa te same błędy, szczególnie naderwania mięsni ud-dwójek, co było widac na poczatku jak Umttiti i Dembuś te same kontuzje, pewnie zły dobór ćwiczeń, tzn. obciążeń i zaburzeń napięcia mieśniowego. do tego dochodzi, to co zawodnik robi po treningach i meczach, Dembuś siedzi i napierdziela w te swoje gierki, więc cialo prawidłowo się nie regeneruje, zaburzenia mięśni posturalnych, czyli głębokich, właściwie ich zanik, powoduje, to że pozostałe mięśnie biora cieżar na siebie za balans i utrzymanie równowagi, itp.
0
Ney kontuzjogenny, Dembuś tak samo, jeszcze teraz Leo, Najbardziej kontuzjogenne tridente ;)