1

Nie ma co narzekać, te pierwsze mecze grupowe tak kunktatorsko wyglądają, nikt się przemęczać nie chce, ani łapać niepotrzebnych kontuzji, tylko nam się z tym ostatnim nieudało :(

1

Od czasu, kiedy Valdek i jego sztab szkoleniowy prowadzą Barce, to zawodnicy ciągle mają problemy z kontuzjami, a szczególnie z "dwójkami" najpierw Umtiti, Dembuś, teraz Alba, ponadto inne konuzje łapią, trzeba zmienić sposób prowadzenia treningów i obciązania poszczególnych mięsni, żeby zachować równowagę w ich rozwoju i stymulacji.

0

@Bykunn Ancelloti po przegranym sparingu, Barca ma wszystko do wygrania LM jeśli chodzi o zawodników oraz Louis Van Gaal w jednym z ostatnich wywiadów, a piłkarze od dawna mówią o wygraniu LM w tym Messi, że mają skład na mistrzostwo, więc to nie powinno dziwić takich starych wyjadaczy jak Ty :)

0

@Bykunn poza tym, to nie jest tylko moje zdanie, takie głosy płyneły z szatni od zawodników i topowych trenerów.

0

@Bykunn fantazjuj dalej niedowartościowany kibicu :)

0

@Bykunn porównaj jaki mamy skład do osiąganych wyników,to nie będziesz sie temu dziwił.

0

Pressing był i były akcje, jedyne co, to obrona szwankuje, tam słabo z pressingiem, za dużo swobody zostawiali na rozegranie Valencji, za mało poświęcenia w obronie, trochę Pique zawalił w doliczonym czasie, ale odkupił wcześniej bramką, więc nie jest tak źle, na ligowych średniaków wystarczy. Borussia zweryfikuje niedługo naszą grę.

6

Wywalić ten zarząd, co dziala na szkodę Socios i klubu, zadłuża klub źle inwestując kapitał i podejmując niewłaściwe decyzje w sprawie kontraktów zawodników, brak rozwoju piłkarzy w I drużynie i w La Massi, dno jakiego dawno nie było. Przede wszystkim brak sukcesów I drużyny, a także słabe osoiągnięcia na jej zapleczu. Dodatkowo sprzedaż perpektywicznych zawodników tj. Ney,Paulinio, Malcolm. Brak pomysłu na rozwój klubu i jego styl gry. Ręce opadają, oby przegrali w sadzie i niech nowe wybory rozpiszą, wtedy jest szansa, że wyjdziemy z tego bagna.

22

Wspaniały człowiek, cieszy się grą w piłkę, podobnie jak Vidal. Dużo dał drużynie, praktycznie grając od obrony po atak.

0

"Będzie walczył o miejsce w skladzie" chyba na konsoli :) :) :) :)

0

Te wasze komentarze są zbędne, teraz, może właśnie dojdzie do ugody,po tej akcji z wykupem, zostawcie komentarze po sprawie, zobaczymy jak to się potoczy i jakie stanowisko przyjmą obie strony. Tyle w temacie.

0

Cisza przed ogłoszeniem ostatecznej decyzji i wojna informacyjna, nie ma stanowczego nie, więc wszystko jest jeszcze możliwe.

1

Jedyny plus tych straconych punktów, że może Valdka zwolnią, niech idzie udawać Greka skąd przyszedł. Tylko kto na jego miejsce, hmm ?

1

Nie wiem, czy dobrze interpretuję rozstawienie w grupach, jeżdli zajmiemy 2 miejsce to trafimy na The Reds w 1/8.

39

Zmarła 9 letnia córka Luisa Enrique, to dla niej zostawił reprezentację, miała raka kości, nie dało jej się uratować, świeć Panie nad jej duszą, wyrazy współczucia dla całej rodziny :( niech się już skończy te okno trasferowe, dość tej telenoweli z Ney'em.

0

@Elvisek w dzisiejszym sporcie nie ma żadnych sentymentów, kiedyś mieliśmy piłkarzy z La Massi oddanych klubowi, teraz mamy sponsorów na koszulkach i hajs na kupowanie zawodników z najwyższej półki, świat się zmienia. Co mają powiedziec kibice takiego klubu jak Ajax, piłkarze wybili sie w poprzednim sezonie, a teraz juz część z nich jest w innych topowych klubach, taki mamy klimat, kasa rządzi światem, także w sporcie.

4

Wasze wrażenia, czyh ktoś jest oddany klubowi, czy nie w obecnej dobie nie mają sensu, liczy się kasa i tytuły, a z tymi kojarzony jest Ney. Reszta to sprawy drugoplanowe, a jego sprowadzenie, to priorytet, skoro drużyna go potrzebuje i chcą z nim grać, to nie ma sie czemu przeciwstawiać, wali mnie to co on robi poza boiskiem, jeśli jego gra pozwoli na powtórzenie sukcesów z przed kilku lat.

0

A co za różnica, czy Dembuś będzie grał na kosoli w Hiszpani, czy we Francji.

0

@david89 nie wszystko można przeliczyć na hajs,oddałbyś Dembusia z dopłatą za Ney'a wiedzac,że z nim w składzie zdobędziemy LM ?

0

@Elvisek wreszcie fajnie się oglądało, był pressing, przechwyty, dynamika akcji i nie było tego durnego klepania piłki po obwodzie w pobliżu pola karnego przeciwnika. Nowe schematy pod nowych/starych zawodników (Rafinia) dały dobry rezultat :)

2

Niech dostaną baty u siebie, to może Valdek wreście wyleci, bo tej padoki nie daje się oglądać i niech ściągną Ney'a, wali mnie to, że zrobi zadymę jak odchodził, na boisku jest gość, to on doda widowiskowości temu wyrachowanemu minimalistycznemu stylowi, którym dobija nas Valdek.

0

Koniecznie wymienić sztab trenerski, albo zmienić systemy treningowe, to pokłosie złego przygotowania fizycznego.

0

Do czego to oświadczenie skoro i tak wszędzie chodzi o kasę, a ten temat o szatni Barcy i o kontaktach Ney'a to z d...py, nie ma żadnych nazwisk i konkretów tylko dziennikarskie ploty.

1

Marokańczyk go zdradził, to podwala się do naszego Boskiego Leo ;)

4

Jaki trener tacy zawodnicy :(

0

A jutro żeby odreagować kupi sobie lizaka i będzie dalej zadowolony ze swojego postępowania.

0

Krysia egzekutor żyjący z podań innych, a Messi kreator gry dla drużyny i egzekutor.

40

Bartomeu i Valdek, tym dwóm panom dziękujemy, przez nich są same cyrki w tej drużynie z transferami, jeszcze dorzuciłbym sztab trenerski do wymiany, bo nie potrafią zawodników przygotowac do meczów, w takim klubie jak Barca, to wstyd.

0

@polo508 zdecydowanie tak, powielane sa te same błędy, szczególnie naderwania mięsni ud-dwójek, co było widac na poczatku jak Umttiti i Dembuś te same kontuzje, pewnie zły dobór ćwiczeń, tzn. obciążeń i zaburzeń napięcia mieśniowego. do tego dochodzi, to co zawodnik robi po treningach i meczach, Dembuś siedzi i napierdziela w te swoje gierki, więc cialo prawidłowo się nie regeneruje, zaburzenia mięśni posturalnych, czyli głębokich, właściwie ich zanik, powoduje, to że pozostałe mięśnie biora cieżar na siebie za balans i utrzymanie równowagi, itp.

0

Ney kontuzjogenny, Dembuś tak samo, jeszcze teraz Leo, Najbardziej kontuzjogenne tridente ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?