Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peciak u Messiego ręka była, bo zrobił ruch barkiem do przodu kierując piłkę do przodu, natomiast u Vidala powinien zaliczyć bramkę, nie może decydowac "włos na nosie" przy spalonym.
0
@Mati90fcb a jak było z Guardiolą, pamiętasz ? Młody powinnien wykopać starego dziada z posady.
0
@BARCELONISTAnr1 a siedź sobie w tych trudnych chwilach jak najdłużej jak Ci tam dobrze, piłkarzom nie zalez na zwycięstwach, bo są nasyceni tytułami, im bardziej zależy na wygodzie dobrych kontraktach i poklepywanie Valdka po plecach, na kazdej pozycji powinna być konkurencja w klubie i nie gra się dla nazwiska.
5
Wspaniały trener 12 zawodnik na boisku dlatego mamy taki wynik. Cieszę się, że przegrywamy, im więcej porażek, tym gorzej dla tego dziada.
0
Jak byście grali w Chinach to nikt by was wysoko nie zaskoczył stary dziadu :D :D :D :D
0
Włos na nosie Vidala przesądził o odpadnięciu Barcelony z super pucharu Hiszpani :(
0
Remis powinien być szczęśliwy a nie sprawiedliwy dla was.
0
Z takiego kąta dostał bramkę i nie wyłapał piłki, co to ku...wa za kołek :(
0
@betonito idź do sztabu trenerskiego Valdka, bo się tam nadajesz ze swoimi pomysłami sprzedaży Fatiego he he
0
4 najbardziej bramkostrzelny zawodnik drużyny ze skutecznością 100%, który wchodzi sporadycznie z ławki i zostawia serce na boisku, łapy precz od sprzedaży Vidala, wywalcie Valverde.
0
@CZAJUN_119 Suarez przyaktorzył, a sędzia udał że tego aktorstwa nie widział i dał karnego z kapelusza i to nie jest tylko moja opinia.
0
Żabojady mają nam za złe ten wynik 6-1 3 lata temu, wiadomo, że były w tym meczu wałki i teraz się chcą zemścić i Ney'a nam nie sprzedadzą.
2
CZym tu się podniecać, skoro głosowanie było w Barcelonie.
4
Piątka mogli wsadzić jeszcze, bo też rozegrał jeden dobry sezon, jak ten Van Wilk, czy jak mu tam ;)
0
@Midast lewa kasa u buka, skoro Barca jest zamieszana w ostatnich latach w spektakularne porażki w dwumeczach oraz wygrane w LM, dlatego często przegrywa, albo wygrywa przy dyskusyjnym sedziowaniu. W większości meczów jest faworytem, więc za przegraną ktoś ładną kase bierze.
0
@Rzetafi dlatego potrzebny "na już" trener, który nie będzie czekał na talenty z La Massi, bo Messi się starzeje, tylko trzeba dobrać trenera pod styl tych zawodników, których mamy.
0
@slayer Pep jest wypalony musi zrobić sobie przerwę, chyba, że celowo przegrywa, żeby wrócić do nas w next sezon ;) a Klopp jak wygra PL to osiągnie wszystko z The Reds.
3
@th@les po pierwsze zmiana jakiego stylu ? Barca nie ma stylu, a tiki taka już dawno wyszła z mody i nie jest skuteczna, teraz gra się inny football, a raczej to nie jest już gra tylko odbijanie piłki i współpraca wszystkich zawodników, a nie jak u nas, 8 zawodników z pola, a 2-óch sobie truchta, albo sie wykłuca z sędziami i przeciwnikami, Klopp w tej chwili numer jeden na świecie, a zarabia jedną trzecią, co topowi trenerzy, więc to dla naszego zespołu powinien być priorytet., bo piłkarzy podobno mamy wybitnych.
3
Eriksen ma pójść w zimowym okienku do królewskich w zamian za Bale'a, bardzo Mou naciska na tę wymianę, to jedyny moment, kiedy Real może na tym jeszcze skorzystać, bo potem już za darmo, chociaż nie wiadomo, czy Totenham stać na taką gażę dla Bale'a.
0
Nie stać go na telefon w barwach Blaugrany ? ;)
0
Niech Barca wychowa 3 małych Messich, żeby taki Valdek nie mógł tego spieprzyć, takie mam życzenie nie tylko na najlbiższy rok :)
10
Super, niech gra i dalej się rozwija, niech pokaże klasę na boisku i za pół roku wróci do nas do pierwszego składu :)
0
Posiedzi jeszcze 3 mecze na ławce w Juventusie i cena jego wzrośnie do 200 baniek, a Barca go kupi, żeby potem go sprzedać za połowę ceny, podobnie jak robią z Cou :)
2
Jak można życzyć na święta, żeby Bartomeu sie zawinął raz na zawsze, masakra :(
0
Skoro jest plan sprowadzenia Ney'a na Camp Nou, to teraz jest czas, żeby śledxić jego grę, czy nie złapie kontuzji i jak zakończa się sprawy sądowe, chyba najtrudniej będzie pozbyć się kilku zawodników za dobrą cenę, może odejśc kilku, Vidal, Rakitić, fajnie jakby ktoś sie znalazł i wyłożył dobra kasę za Cou.
0
@dafik85 Alba by sobie nie pograł z Messim, a Ney za dużo cudował z piłką, te jego popisy nie zawsze skuteczne, przez co Barca traciła sporo czasu i niewykorzystanych sytuacji, ten gość nie potrafił się skupic na grze zespołowej, bardziej się promował i pajacował. Parę meczy pociągnął i się ulotnił, bo tatuś mial inny pomysł na jego karierę sportową.
3
@Fake69 Nie będzie musiał odwiedzać dzieci w szpitalu, bo sam za często tam siedzi :D :D :D :D :D
0
A ten strzał przewrotką Vidala, to była z tego bramka, czy coś mnie omineło, więc jak to jest z jego skutecznością 100% ?
1
@Patryk0325 oddanie Paulinio i teraz prawdopodobnie Vidala to są/będą największe błędy Barcy niestety.
0
Niech podadzą statystyki z Bernabeu, jak tam Barca niestrzela goli ;)