2

@Barca1922 nie sądzę żeby Real kupił od City mistrzostwo La Ligi, nasi za bardzo reagowali nerwowo jak mecz sie nie układał, Real prędzej wynegocjowałby wygraną w LM, chodź wszystko jest jeszcze możliwe.

0

@kamapl85 a Valdkowi pogorszył się zoom w aparacie na ławce trenerskiej :)

0

@QuiqueSoltys tak, wykupia Ronniego z pudła i dadzą mu wolność :D :D :D

0

@monsterrize lepiej jest wymienić nasz zarząd na Ney'a :D :D :D

2

@slayer teraz jest właściwa pora,żeby Messi odpoczął przed LM i żeby zobaczyć, jak uwolniony zespół gra bez niego, bo i tak Real zgarnie puchar ligowy.

0

@xavi890 dziecku też tak odpowiadasz,a może jeszcze nie dorosłeś, żeby pójśc między ludzi ?

0

CZy Pjanić bedzie mógł zagrać w LM z Barceloną ?

0

Może będzie w tym roku inaczej dla Barcy, skoro wczesniej była silna i odpadała wcześniej , to teraz jest słabsza, brak szans na tytuły na krajowym podwórku zmobilizuje chłopaków do wygrania LM, choć z taką padoką mogą nie przejsć nawet Napoli. Może lepiej dla nas, żeby rozjechał nas Bayern, wtedy coś się zmieni w tym klubie.

1

Zwycięzcą tegorocznego turnieju LM zostanie drużyna najbardziej odporna na koronowirusa. Z drugej strony łatwo w dzisiejszych czasach wyeliminować niewygodnych rywali.

0

@xavi890 skoro jest zmęczony po 3 miesięcznej przerwie to niech idzie na ławę odpocząć. Koszykarze graja co drugi dzień, albo codziennie plus przeloty i dają radę. W City wszyscy zapierdzielają żeby 5 bramek strzelić do samego końca, a u nas pod koniec klepanie piłki, kuźwa za co ono kasę biorą. Za rok to krowy na pastwisku u Setiena będą szybciej biegać.

4

Messi 5 meczy bez gola z gry, do tego jego podania są mało celne, a dryblingi mało skuteczne, czy Setien będzie miał jaja, żeby posadzic go na ławie.

1

Fajnie, jakby na początku rozliczył obecny zarząd i zorganizował Barkowi zgodnie z tradycją wycieczkę do pierdla.

0

Życzę mu jak najwięcej wygranych LM i zwycięstw w LL oraz najwięcej bramek i asyst w historii.

0

Sergi z PSG, pamiętamy :)

0

Messi od 5 spotkań bez bramki z gry, oby odpalił przed LM.

4

Może Sevilla chce za darmo naszego Bartka, on lubi takie transfery nawet minusowe.

4

Ja bym nie reklamował koszulek, nasi zawodnicy nie pocą się na boisku, więc nie będzie problemu :D :D :D poza tym mają druga wersję koszulek dla tych biegających szybciej :D :D :D
A na poważnie, ta cała sytuacja najlepiej wpisuje się w sposób jaki zarzadza klubem Bartek i jego kompania. Bartek zachowuje sie jak kret, narobi nam długów przed odejściem i stoczy klub na dno. Będziemy coraz większym pośmiewiskiem na świecie.

9

Stawiam na Semedo od początku i potem w ok. 60 minucie Roberto. Suarez za słabą forme powinien dostac po nosie i w ataku Grizz, Leo i Fati.

3

Następny transfer będzie z grobu, tylko zobaczą, czy płyta się rusza.

3

Spokojnie Sergio, Messi nie strzelil od 4 meczów,poza rzutami karnymi.

0

@Ramon wypożyczenie i emerytura

14

Zamiast rezygnacji z sekcji i innych przywilejów Barca niech zrobi porządek ze starą gwardią i sprzeda ich, żeby załatać budżet, bo reforma i tak czeka za rok, więc można już teraz sprzedawać i wciągac młodzież.

0

Nic nowego w tym klubie, szkoda, że zarząd nie łapie.

1

@polo508 odwrotnie postawić na Xaviego, jak się nie sprawdzi, to wtedy Pepa.

1

Jak trener ma wprowadzać Griza na początku meczu ,jeśli zarząd każe dawać mu mniej minut piłkarzom, których zamierza sprzedać albo wymienić, a zarząd robi to celowo, zeby zawodnik potem łatwo zgodził się na transfer do innego klubu i nie robił problemów, do tego dochodzą gierki w drużynie, tu potrzebny jest trener manager, który dostanie zielone światło od zarządu,ale nie tego zarządu, co stanie się dopiero za rok po wyborach i kolejny rok będzie zmarnowany. Na ten moment Barca jest źle zarządzana, bo marnuje się tam sprowadzone za duże pieniądze talenty piłkarskie.

0

Z Barcelony która szokowała świat piłkarsko zrobiła sie spółka handlująca zawodnikami, trenera specjalnie bym sie nie czepiał, bo widać, że Grizowi chca obrzydzić pobyt w klubie,zeby łatwo sie zgodził na transfer. Nie zdziwiłbym się jakby Pianicia chcieli opylić za Ney'a albo Martineza, wtedy zrozumiałbym ten kuriozalny transfer.

0

@Tomek54321 są pewne klazule w kontraktach zawodników i do tego stosowne premie albo ich brak, co do czasu gry i osiągnięć drużyny, przykład: drewno-Gomez.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@zdrastfujcie według nowych przepisów bramkarz w momencie oddania strzału przy karnym musi mieć kontakt przynajmniej jednej nogi z linią bramkową, na powtórce było widąc, że obie nogi były w polu bramkowym.

10

To teraz czas na zatrudnienie 40 latka za 80 baniek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?