2

@Remi70 światem rządzi kasa i tyle w temacie, nie ma się co dziwić tym cyrkom, bo jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi .

0

@adaskooow normalny człowiek idzie przez życie za kasą i nie ma znaczenia na jakim gruncie, sportowym, zawodowym, czy rodzinnym.

0

Trzymam kciuki za socios, im szybciej odetniemy tego raka od klubu, tym będzie więcej świeżości i jak najwięcej młodej krwi do zespołu w sensie rotacji i wymienności na pozycjach.

0

Z rozpaczy jeszcze kogoś pogryzie :)

0

I dobrze, my za to mamy swoich z La Massi :)

0

@Jacento a gdzie Dembuś ? pewnie na playstation :D

5

A jutro znowu w druga stronę, jednak się zastanawia zawodnik nad przejściem, pojutrze, że bardzo chce, potem znowu mu sie odwidzi.

0

@tomFCB fuj, co to za zestawienie, aż w oczy, razi taki Mount Everest z Holandią ;)

1

Fati za młody i nie zdążyli go zepsuć w Barcelonie, tak, jak innych utalentowanych piłkarzy.

1

Chelini boi się Gryzonia, chodź ten jest dobrze wykarmiony :)

0

@Vito9 tys prawda :)

1

@Vito9 no właśnie po pandemii taki interes nie jeden by chciał zrobić, Messi, to już nie piłkarz, tylko przesiębiorstwo zarabiające krocie, każdy klub pomnożyłby zyski mając w drużynie tego zawodnika, nawet jakby grzał ławę.

0

@KoSSa124 sorry pokielbasiło mi sie z Rafinią :)

0

@catalanian09 dlatego będzie Fati grał w srodku ataku a nie tam gdzie ostatnio go wystawiano, proste :)

0

Wijnaldum będzie wymieniony za Thiago, czy jeszcze musimy dopłacić 20 baniek ?

0

Wedłlug mnie najlepsze dla klubu i zawodnika byłoby odejśćie za 150-200 baniek, kązdy by na tym zyskał.

0

@otum Messi to nie ten typ człowieka co Mj, nie krzyknie i nie postawi do pionu opierdalaczy, bo sam lubi podreptać. Ważniejsze jest dla niego zasiedzenie i wygoda z rodziną, brak mu jaj, niestety.

1

Teraz Messi jeszcze jeden krok, tzn. przedłużę umowę jeśli Bartek i jego zarząd ustąpią ze stanowiska.

0

@kamyk34 z tej samej strony co Messi, bo o tym samym wczoraj wspomniał w swoim oświadczeniu, po prostu taki logiczny tok myślenia :D

0

Ku...wa, tylko nie w kratkę please :(

1

@Uukasz_93 to ściema, nic nie mówił wczesniej przez rok, bo rodzina teraz była zaskoczona jego decyzją.

17

Wkurza mnie to, że Messi nie mówi, to co myśli, tylko to, co ludzie chcą usłyszeć, piedzieli, że od roku marudził o odejściu, a jak do tego doszło teraz, to nagle rodzina zaskoczona i zapłakana, kupy sie to nie trzyma, prawnicy doradzili mu, żeby odpuścil, bo w sądzie nie ma szans na odejście bez tej klauzuli, to teraz ściemnia, że kocha klub i nie chce iśc do sądu.

0

Leo oświadczy tylko, że będzie biegał o 2 km więcej na mecz :)

0

@normasubiektywna "The Telegraph": Potężna obniżka ceny za Messiego. Już nie 700 mln euro a 100mln.

0

Skoro widział umowę, to czemu nie poda jasno co zapisane, chce zaistnieć w mediach przed wyobrami, a kwoty 700 mln już nie ma podobno, bo obniżona została do 100 mln.

0

@kamyk34 to taki scenariusz, Messi odchodzi 30.06 i wtedy zaczyna się płacz, jak to w trakcie sezonu ? Tutaj w interesie obu stron było aneksowa tę umowę, więc według mnie decyzja sądu będzie 50/50 na dwoje babcia wróżyła, wazny zapis w umowie, bo tego nie znamy, jezęli jest mowa o koncu sezonu i data 30.06, to jest to sporne w tym sezonie.

0

@kamyk34 pytanie, jakie były intencje obu stron wpisując tę datę w umowie między klubem i zawodnikiem i co dokładnie zawiera zapis, czy oprócz daty jest zakończenie sezonu, dalej sąd zdecyduje.

1

Coś w tym jest, Messi nie pasuje na lidera drużyny i na kapitana, wcześniej był Xavi potem Iniesta i z wisienką grało się dobrze, a obecnie ten tort ledwo toczy się po boisku.

0

Słysząłem że Bartomeu jest zakażony, tylko nie może odkleić się od stołka.

0

@a1a dlatego odszedł, bo nie musi być kapitanem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?