Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
A Puig ma już hemoroidy od ławy, a tu taka kadra przetrzebiona. Skoro De Jong gra w obronie, to jest miejsce dla niego w środku pola.
0
Czas myśleć na obronie pozostania w lidze, a nie o jakiś szczytnych celach, są ambitni zawodnicy, jak Puig, którym nie daje się szansy, a takich bezproduktywnych, jak Grizz się wystawia co mecz, czas to zmienić. Najlepiej zmienić trenera na młodego z innego pokolenia tj. nowa szkoła, tak sam podziękować starym graczom, którzy poza tiki-taką niewiele wnoszą do gry, football się zmienił przez dekadę. Czas na generalne zmiany, czas na młodych. czemu tak późno te wybory :(
3
Wielki kontrast Barcy z Atletico i Hiszpanii Lucio z Germanami na 6-0, tam piłka chodziła od nogi do nogi i te huraganowe ataki, gdzie ponad połowa drużyny leciała do przodu na wolne pozycje, a wczoraj u nas widać zagubienie piłkarzy, nawet nie umieli pokryć strefowo przeciwnika, tylko stali i czekali co zrobią z piłką, brak wiary w umiejętności, te bezkrólewie nas zabije, czemu te wybory tak późno ?
1
@mikokarla jak obrońcy nasi nie zawalą to blisko remisu, tak 1-1, chyba że Leo odpali.
3
Predator ma niesamowite warunki, nie dość, że wysoki, to jest bardzo szybki, umie się zastawić, wbiec na wolną przestrzeń i strzelać gole, ma lepsze warunki od Lewego, kto go weźmie, ten będzie zadowolony z jego gry.
0
@Imonkey jak mieszka w nowym budownictwie, to niech uważa na ściany z tym jebnięciem, bo może się posypać w drugim pokoju :D
0
Napastnik - Lewy, bramkarz - Neuer, trener - Flik a reszta ...... ?
0
@Elvisek dzisiaj może spadnie tam trochę śniegu, jak zatopi ich żółta łódź podwodna :)
0
Fajnie, jakby znowu w Madrycie zaczął padać śnieg i żeby zrobiło się -5 dla papierowych.
1
Cholo dyrygując drużyną podczas meczu przebiegnie przy linii boiska większy dystans od Messiego ;)
4
@HERORICH2 niedługo skończy się era Cholo w Atleti.
0
Tendencyjny i mało obiektywny i wywiad, z drugiej strony nie ma się czemu dziwić, w końcu wypowiada się o swoich rodakach.
0
"Rykoszet od nogi Raphaëla Varane’a" po kolejnej wpadce zmieni w nazwisku V na B :)
0
@Comentateiro może Puig ma przecieki, że po wyborach nowy trener widzi go w swoim projekcie.
0
Może przyszły trener widzi go w swojej kadrze, dlatego nie chce się przenieść do innego klubu na wypożyczenie. Czas pokaże, bezsensu tak długie bezkrólewie w Barcelonie, powinni, jak najszybciej wybrać zarząd, a nie czekać miesiącami, to tylko na szkodę klubu i zawodników.
1
@catalanian09 tylko róznica jest taka, że oni nie są w stanie upadłości, bo to klub ze stolicy i mogą wydawać kasę na zawodników, a my bierzemy, co mamy pod ręką u siebie, nie twierdzę, żę to źle, bo mogą fajni zawodnicy z naszych szkółek wystrzelić.
7
JAk dobrze sie obudzić z rana i zobaczyć, że paierowi dostali 1-4, widac prezenty nie spodobały się sędziemu, no i maja w skladzie "niezawodnego" Varana :D
2
Przeprowadzając artroskopie mozna zszyć albo wyciąć kawałek łąkotki, oczyścić staw, bo jeżeli są jakies odłamy, to dalsza gra może całkowicie zniszczyć staw, taki zabieg, to standard, 15-20 min. i po kłopocie.
0
Szkoda, że Dembuś chce odejść po sezonie, bo widać jaki drzemie w nim potecjał, bo kto jak nie on, jak zabraknie innych młodych do strzelania goli.
0
@Bogan pewnie dlatego MC robi problem z Garcie'ją, bo w rozliczeniu będa chcieli wziąść Messi'ego :)
0
@Midast tylko kto bedzie spowalniał akcje zespołu ;)
0
@Bogan wtedy klub nie zarobi na nim grosza i trudniej będzie ściągnąc Depay'a i Garcie z MC.
1
Messi - po co oceniac zawodnika, który myślami jest w innym klubie i odejdzie zimą.
0
@FC1899Barca sam byłeś niewidoczny, bo robiłes w pieluchy i ciągnąleś cyca a do ekranu nie sięgałeś, jak Szewczenko pakował nam bramy i dostawaliśmy łomot po 0-4 .
0
@Shvedu a to ciekawe, bo do tej pory Laporta nie zgłosil swojej kandydatury w wyborach.
0
Dużo okazji i różnych wyborów przez piłkarzy, widać, że klub szuka środków do przełamania przeciwnika, czas, aby Koeman wykrystalizował skład i zgrywał zawodników ze sobą, wtedy będzie większa płynność w grze i mniej strat, dobrze też jakby oddali piłke przeciwnikowi, bo takie granie cały czas pod polem karnym rywala może się źle skończyć, jak trafimy na mocnego przeciwnika, a młodzi zawodnicy muszą na tym poziomie miec ograne rózne warianty. Dembele jest jak express, robi róznicę nawet przy dwóch obrońcach, fajnie, że wrócił oby nam zrekompensował te długie absencje, pewnie łatwiej będzie mu się odnaleźć w śród młodych zawodników.
0
Co za gnoje, specjalnie czekali, aż będzie u nas bezkrólewie, żeby wytoczyć proces o upadłość, niech tamten zarząd odpowiada, najlepiej zrobić po polskiemu, ogłosic upadłośc, brak pieniędzy, przekształcić klub w inny podmiot i zacząc od nowa, nie brać odpowiedzialności za Bartogate :)
0
@Kismeth o, to ciekawe, a z tego co kojarzę Cou nie mógl u nas grać w LM, jak przeszedł z The Reds.
8
No i gitara, a nie różowa bielizna z sex shopu.
1
@Imonkey dokładnie, tak jest, ma mój kredyt zaufania, fajnie, jakby wyniki przyszły, jak najszybciej, ale równiez będzie fajnie, jak na wiosnę, kiedy ruszy 2 faza LM :)