2

W niecałe pól godziny Barca strzeliła 5 bramek, yeaaahhh. Nie jestem wymagający, dlatego w następnych meczach wystarczą mi po 2 bramki, najlepiej w pierwszej połowie dla spokoju, bo nie każde serce wytrzyma taki dreszczowiec jak wczoraj ;)

0

@lunas to nie Granada nas ograła, tylko my ją, ale niepotrzebnie podarowaliśmy dwie bramki a sędzia dołożył karnego, formacje obrony do poprawy, bo zbyt dużo bramek tracimy i będzie wtedy ok. Kontuzje, brak transferów i rytmu meczowego niektórych piłkarzy, to efekt takiej męczarni, jak wczoraj.

0

@mikokarla masz swojego Big Sama, lepiej zmień zawód i przestań wróżyć ;)

1

Ale ciepło w Barcelonie, chyba lato wcześniej wróciło ;)

0

Gnoją nas w prasie, w klubie puścili z torbami, na boisku nas wycinają, a my jak na złość pniemy się w górę w tabeli, a papierowi już są z tyłu za nami obok naszego tyłka :)

0

CZyli Bartek dobrze zrobił dla klubu, że nie pozwolił odejść Messiemu, przynajmniej z punktu finansowego. Tylko sa 2 zależności, zyski z trzymania piłkarza oraz spadek jego formy, jak to się przełoży teraz na trofea i na czym bardziej zależy klubowi, bo za trofeami też ida niemałe pieniądze.

2

Zgadzam się Rivaldo, jeśli Messi odejdzie po tym sezonie za darmo, to powinni go sprzedać wcześniej, jednak uważam, że La Pulga powinien grać do końca kariery w naszym klubie.

0

Oddaj mi swój głos, za moich czasów nie było coronavirusa :D

0

A ty Ricky pójdź mi stąd, ława ;)

0

Tytuł powinien brzmieć: '' Casanova" wyeliminował papierowych z pucharu króla w dogrywce" :)

0

Te argumenty klubu uderzają w nas, bo to dowodzi, jak źle klub był zarządzany przez Bartka.

5

A sędzia nie użył siły żeby wyciągnąć z kieszeni żółtko i pokazać w stronę Basków, ehh :(

5

Trener powinien jak najszybciej "ożenić" Puig'a z Messim, jak kiedyś Pulga grał Iniestą i Xavim.

0

@DIPENNN nie obrażaj Messiego takim porównaniem.

4

Kapitan powinien dawać dobry przykład swojej drużynie i nie robić takich numerów podczas meczu.

0

XXI wiek wiedzieli jaka sytuacja i celowo zwlekali zamiast parę miesięcy wczesniej przygotować sie do głosowania wirtulanego, jak tak ten klub będzie zarządzany to popłynie i zbankrutuje, chyba, że ktoś już jest chętny na wykupienie z upadłości. Dziadostwo i znowu świat sie bedzie śmiał z nas, ehh. Nie ma nic gorszego jak brak zarządu, statek płynie donikąd.

0

Gdzie obejrzeć mecz bo z kanałów dostępnych do tej pory znikneło :(

0

JA bym wypuścił obligacje klubu dla socios i wykup akcji, tylko nie wiem kto w jakim procencie jest udziałowcem klubu, chyba, zę to już miało miejsce w przeszłości, hmm ?

4

Laporta juz wygrał, tylko pandemia na przeszkodzie, żeby objął stery.

0

Jak ma tak grać dobrze, to niech w następnym meczu ma jubileusz 700 meczy w karierze ;)

4

Idzie młodość 3/4 obrona i 1/2 pomoc, atak 1/2 :)

3

Na plecach Xaviego chce nam wjechać do klubu ten sFont, czy jak mu tam.

7

Oby nie zlekceważyć rywala, jak Atletii, którzy popłynęli tak szybko.

0

Kurcze , nie wiedziałem że Atleti przegrało mecz pucharowi i nie ma awansu.

0

Busi to taka ikona klubu, jednak już relikt przeszłości, proponuję odstawić go z boiska do muzeum klubu i będzie git :)

0

Dembus ma szybki zryw i mija kogo chce, jednak tak duże zaangażowanie włókien szybko kurczliwych jest dla niego dramatem, bo łapie szybko kontuzje.

0

To jak to jest z ta pandemia, szmaty na ryjkach nie pomagają, miało być lepiej, poproszę raport za ubiegły rok, w jakim stopniu noszenie szmat na nosie zmniejszyło ilość zachorowań (nie zakażeń).

0

Niech sie wstrzyma jeszcze z odejściem, po wyborach sytuacja może się zmieni, teraz te kontuzje, a dalej nie wiadomo jak Koemanowi pójdzie w LL i LM.

0

CZyli Gryzoń 3 x bardziej skuteczny od Gryzia :)

3

Złota myśl szkoleniowa Barcy to: trzymajmy się swojego stylu z piłką przy nodze, masakra :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?