Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W niecałe pól godziny Barca strzeliła 5 bramek, yeaaahhh. Nie jestem wymagający, dlatego w następnych meczach wystarczą mi po 2 bramki, najlepiej w pierwszej połowie dla spokoju, bo nie każde serce wytrzyma taki dreszczowiec jak wczoraj ;)
0
@lunas to nie Granada nas ograła, tylko my ją, ale niepotrzebnie podarowaliśmy dwie bramki a sędzia dołożył karnego, formacje obrony do poprawy, bo zbyt dużo bramek tracimy i będzie wtedy ok. Kontuzje, brak transferów i rytmu meczowego niektórych piłkarzy, to efekt takiej męczarni, jak wczoraj.
0
@mikokarla masz swojego Big Sama, lepiej zmień zawód i przestań wróżyć ;)
1
Ale ciepło w Barcelonie, chyba lato wcześniej wróciło ;)
0
Gnoją nas w prasie, w klubie puścili z torbami, na boisku nas wycinają, a my jak na złość pniemy się w górę w tabeli, a papierowi już są z tyłu za nami obok naszego tyłka :)
0
CZyli Bartek dobrze zrobił dla klubu, że nie pozwolił odejść Messiemu, przynajmniej z punktu finansowego. Tylko sa 2 zależności, zyski z trzymania piłkarza oraz spadek jego formy, jak to się przełoży teraz na trofea i na czym bardziej zależy klubowi, bo za trofeami też ida niemałe pieniądze.
2
Zgadzam się Rivaldo, jeśli Messi odejdzie po tym sezonie za darmo, to powinni go sprzedać wcześniej, jednak uważam, że La Pulga powinien grać do końca kariery w naszym klubie.
0
Oddaj mi swój głos, za moich czasów nie było coronavirusa :D
0
A ty Ricky pójdź mi stąd, ława ;)
0
Tytuł powinien brzmieć: '' Casanova" wyeliminował papierowych z pucharu króla w dogrywce" :)
0
Te argumenty klubu uderzają w nas, bo to dowodzi, jak źle klub był zarządzany przez Bartka.
5
A sędzia nie użył siły żeby wyciągnąć z kieszeni żółtko i pokazać w stronę Basków, ehh :(
5
Trener powinien jak najszybciej "ożenić" Puig'a z Messim, jak kiedyś Pulga grał Iniestą i Xavim.
0
@DIPENNN nie obrażaj Messiego takim porównaniem.
4
Kapitan powinien dawać dobry przykład swojej drużynie i nie robić takich numerów podczas meczu.
0
XXI wiek wiedzieli jaka sytuacja i celowo zwlekali zamiast parę miesięcy wczesniej przygotować sie do głosowania wirtulanego, jak tak ten klub będzie zarządzany to popłynie i zbankrutuje, chyba, że ktoś już jest chętny na wykupienie z upadłości. Dziadostwo i znowu świat sie bedzie śmiał z nas, ehh. Nie ma nic gorszego jak brak zarządu, statek płynie donikąd.
0
Gdzie obejrzeć mecz bo z kanałów dostępnych do tej pory znikneło :(
0
JA bym wypuścił obligacje klubu dla socios i wykup akcji, tylko nie wiem kto w jakim procencie jest udziałowcem klubu, chyba, zę to już miało miejsce w przeszłości, hmm ?
4
Laporta juz wygrał, tylko pandemia na przeszkodzie, żeby objął stery.
0
Jak ma tak grać dobrze, to niech w następnym meczu ma jubileusz 700 meczy w karierze ;)
4
Idzie młodość 3/4 obrona i 1/2 pomoc, atak 1/2 :)
3
Na plecach Xaviego chce nam wjechać do klubu ten sFont, czy jak mu tam.
7
Oby nie zlekceważyć rywala, jak Atletii, którzy popłynęli tak szybko.
0
Kurcze , nie wiedziałem że Atleti przegrało mecz pucharowi i nie ma awansu.
0
Busi to taka ikona klubu, jednak już relikt przeszłości, proponuję odstawić go z boiska do muzeum klubu i będzie git :)
0
Dembus ma szybki zryw i mija kogo chce, jednak tak duże zaangażowanie włókien szybko kurczliwych jest dla niego dramatem, bo łapie szybko kontuzje.
0
To jak to jest z ta pandemia, szmaty na ryjkach nie pomagają, miało być lepiej, poproszę raport za ubiegły rok, w jakim stopniu noszenie szmat na nosie zmniejszyło ilość zachorowań (nie zakażeń).
0
Niech sie wstrzyma jeszcze z odejściem, po wyborach sytuacja może się zmieni, teraz te kontuzje, a dalej nie wiadomo jak Koemanowi pójdzie w LL i LM.
0
CZyli Gryzoń 3 x bardziej skuteczny od Gryzia :)
3
Złota myśl szkoleniowa Barcy to: trzymajmy się swojego stylu z piłką przy nodze, masakra :(