Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brak wodza w drużynie, który krzyknie pobudzi zespół do walki i to w sytuacji kiedy trenera wyautowali. Po straconej bramce dostaliśmy nogi z galarety i głowy poszły w dół.
4
To normalne w piłce, że raz się wygrywa a raz się przegrywa, dzięki temu takie drużyny jak Atletico, Real, Sevilla i inne gubią punkty, nie wiem dlaczego miałoby być inaczej w przypadku Barcelony, jak ktoś uważa inaczej to niech się puknie w czoło.
1
A moze Koeman zaskoczy i jednak wystawi ze 2 zmienników.
0
Fajnie odpowiedział o napastnika, uspokoił Fatiego :)
0
Podpisać z nim kontrakt, to niewyprzedane koszulki po El Pistolero dalej będzie można opylić :)
0
Dokładnie wywalić wszystkich po tym gadzie i wietrzyć pomieszczenia, żeby ta głupota więcej tam nie wróciła w zarządzaniu.
0
@oskaritto nie, teraz to nasz jest treningowy, ale po tym sezonie go zamykamy dla papierowych, bo to przywilej mistrzów :)
0
@Batman12 a marny dziennikarzyna zgarnie kaskę za ten fake news z d...py.
0
Chelsea mnie rozczarowała mimo korzystnego wyniku. Dobre 15-20 min. na Real to za mało, jakby zagrali jak ostatnio z MC w półfinale, to by papierowi popłynęli już w pierwszym meczu, że nawet sędzia by nie pomógł.
1
Wtedy Messi potrafił strzelać prawą nogą ;)
5
@Wossi61FCB spokojnie, jak na stadion zaczną wpuszczać, to muzeum też w sierpniu będzie otwarte ;)
4
Real wie co robi żeby zgarnąć wygraną w LM jak wcześniej, sędzia klucz w ich tytułach.
2
To teraz odbijam piłkę w drugą stronę, dla tych co się czepiają, że DJ za nisko i tyle samo co Roberto, jakby Grizzman zmarnował takie setki jak DJ, to byście psy wieszali na nim, a jak DJ wali 3 setki w meczu i przez to nerwy do końca ,to jeszcze wybierzcie go graczem meczu, dlatego dostał mniej bo wymaga się od niego więcej i krótka piłka, proste.
1
@Kubbi9 na podwórku ;)
1
Jedzie na oparach, więc powinien odpocząć.
1
Najlepsza wersja do spier...olenia 2 setek.
0
@Kamilb1988 jest duża szansa, że konkurencja wybije się między sobą :)
0
Patrząc na rozkład meczy 4 drużyn, to mamy autostradę po tytuł, tylko u siebie jeszcze Atletico, wygranie LL powinno wrócić do nas na długie lata :)
0
Ale głupi, mógł sprawdzić varem czy powinna być czerwień ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Eryx_10 Moriba zajmie miejsce szklanego chłopca za którego możemy dostać dobre pieniądze.
0
Grizz sprzedał wirusa DJowi ;)
4
Kluczowi zawodnicy, czyli ostatnie słabe ogniwa Grizz i Pedri, albo podniosą poziom, albo ławka dla odpoczynku.
0
Trudne zadanie, ale może pójdzie łatwo, jak ich rozstrzelamy, tak jak Sociedad albo Atletic.
1
Każdy ma lepsze lub gorsze chwile, a niektórzy pecha.
1
Zobaczymy co się stanie w przyszłości z Superligą i Uefa, puki co, drużyny mają zobowiązania sponsorskie w tym tv. Uefa ma związane ręce, bo nic nie może zrobić poza zachęcaniem drużyn do uczestniczenia dalej w swoich rozgrywkach, Kasa rządzi światem, więc projekt Superliga został odłożony w czasie, dobrze że jest teraz alternatywa, bo monopol zabijał piłkę.
0
Też w pewnym momencie myślałem, że nie wygramy z nimi meczu z taką gra w drugiej połowie, bo coraz groźniej robiło się pod nasza bramką, a sami nie stwarzaliśmy zagrożenia.
0
Oddanie Gryziowi karnego przez Messiego klasa, bo zrezygnował z hat-tricka i wsparł kolegę z zespołu.
0
Lubię gościa od początku, może jego talent jeszcze wystrzeli, nowy narybek zawsze się przyda klubowi.
0
Wszystko czego się dotknie to sp....li, uff.