0

Brak wodza w drużynie, który krzyknie pobudzi zespół do walki i to w sytuacji kiedy trenera wyautowali. Po straconej bramce dostaliśmy nogi z galarety i głowy poszły w dół.

4

To normalne w piłce, że raz się wygrywa a raz się przegrywa, dzięki temu takie drużyny jak Atletico, Real, Sevilla i inne gubią punkty, nie wiem dlaczego miałoby być inaczej w przypadku Barcelony, jak ktoś uważa inaczej to niech się puknie w czoło.

1

A moze Koeman zaskoczy i jednak wystawi ze 2 zmienników.

0

Fajnie odpowiedział o napastnika, uspokoił Fatiego :)

0

Podpisać z nim kontrakt, to niewyprzedane koszulki po El Pistolero dalej będzie można opylić :)

0

Dokładnie wywalić wszystkich po tym gadzie i wietrzyć pomieszczenia, żeby ta głupota więcej tam nie wróciła w zarządzaniu.

0

@oskaritto nie, teraz to nasz jest treningowy, ale po tym sezonie go zamykamy dla papierowych, bo to przywilej mistrzów :)

0

@Batman12 a marny dziennikarzyna zgarnie kaskę za ten fake news z d...py.

0

Chelsea mnie rozczarowała mimo korzystnego wyniku. Dobre 15-20 min. na Real to za mało, jakby zagrali jak ostatnio z MC w półfinale, to by papierowi popłynęli już w pierwszym meczu, że nawet sędzia by nie pomógł.

1

Wtedy Messi potrafił strzelać prawą nogą ;)

5

@Wossi61FCB spokojnie, jak na stadion zaczną wpuszczać, to muzeum też w sierpniu będzie otwarte ;)

4

Real wie co robi żeby zgarnąć wygraną w LM jak wcześniej, sędzia klucz w ich tytułach.

2

To teraz odbijam piłkę w drugą stronę, dla tych co się czepiają, że DJ za nisko i tyle samo co Roberto, jakby Grizzman zmarnował takie setki jak DJ, to byście psy wieszali na nim, a jak DJ wali 3 setki w meczu i przez to nerwy do końca ,to jeszcze wybierzcie go graczem meczu, dlatego dostał mniej bo wymaga się od niego więcej i krótka piłka, proste.

1

@Kubbi9 na podwórku ;)

1

Jedzie na oparach, więc powinien odpocząć.

1

Najlepsza wersja do spier...olenia 2 setek.

0

@Kamilb1988 jest duża szansa, że konkurencja wybije się między sobą :)

0

Patrząc na rozkład meczy 4 drużyn, to mamy autostradę po tytuł, tylko u siebie jeszcze Atletico, wygranie LL powinno wrócić do nas na długie lata :)

0

Ale głupi, mógł sprawdzić varem czy powinna być czerwień ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Eryx_10 Moriba zajmie miejsce szklanego chłopca za którego możemy dostać dobre pieniądze.

0

Grizz sprzedał wirusa DJowi ;)

4

Kluczowi zawodnicy, czyli ostatnie słabe ogniwa Grizz i Pedri, albo podniosą poziom, albo ławka dla odpoczynku.

0

Trudne zadanie, ale może pójdzie łatwo, jak ich rozstrzelamy, tak jak Sociedad albo Atletic.

1

Każdy ma lepsze lub gorsze chwile, a niektórzy pecha.

1

Zobaczymy co się stanie w przyszłości z Superligą i Uefa, puki co, drużyny mają zobowiązania sponsorskie w tym tv. Uefa ma związane ręce, bo nic nie może zrobić poza zachęcaniem drużyn do uczestniczenia dalej w swoich rozgrywkach, Kasa rządzi światem, więc projekt Superliga został odłożony w czasie, dobrze że jest teraz alternatywa, bo monopol zabijał piłkę.

0

Też w pewnym momencie myślałem, że nie wygramy z nimi meczu z taką gra w drugiej połowie, bo coraz groźniej robiło się pod nasza bramką, a sami nie stwarzaliśmy zagrożenia.

0

Oddanie Gryziowi karnego przez Messiego klasa, bo zrezygnował z hat-tricka i wsparł kolegę z zespołu.

0

Lubię gościa od początku, może jego talent jeszcze wystrzeli, nowy narybek zawsze się przyda klubowi.

0

Wszystko czego się dotknie to sp....li, uff.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?