Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Super, normalne stroje, a nie jakieś malinowo kratkowe wynalazki.
0
Mimo wszystko trzymam kciuki za naszą reprę, bo nie grali źle, były przechwyty, ofensywny football, akcje bramkowe, zabrakło szczęścia i Lewego. No i pechowy samobój. "Zołza" musi zostać i dalej pracować z kadrą, bo portugalscy trenerzy są bardzo dobrzy a ich football reprezentacyjny jest na najwyższym poziomie, zarówno w piłce seniorskiej i młodzieżowej. Potrzeba czasu i cierpliwości oraz dojrzałych decyzji.
2
A mi się podobała gra naszej repry, tym bardziej, że to drużyna na "następny sezon", bo świeżo przejęta przez nowego trenera, więc czasu było mało na prace z zespołem i stworzenie obsady na każdą pozycję w drużynie. Bardziej zaskoczył brak gry Lewego.
0
To Dumfriesa do Barcy, bo Depay po euro nie będzie już dla nas.
0
Koeman podziękuje Wijnaldumowi jak wróci do trenowania kadry.
1
Odchodzą żabki a przyjdzie holenderski ser.
1
Za te kratki i odcienie budyniu malinowego powinni dostać dożywotniego bana z zakazem wejścia na mecze Barcy. Sami dali dupy, bo kto taki shit kupi i teraz wykręcają się sianem i płaczą, że im mało zysku.
0
To Luis Figo będzie nam doradzał ;)
0
Płaczu nie będzie jak Depay ucieknie, jak wróci Fati, to mamy trzech nadzorów: Griz, Aguero i Ansu, po co nam więcej ? Statystyki Depay'a nie powalają, podobne do Griezmann'a i Suareza, tym bardziej, ze to liga francuska, więc nie wiadomo jak to wyjdzie u nas w LL. Skupić się na młodych zawodnikach głodnych sukcesów i rozwoju, tym bardziej, że nie ma kasy, trzeba podreperować budżet.
0
@andrzejeczek Może ktoś go kupi do reprezentacji za Mylika ;)
0
@Sentrosii taki norweski predator :)
2
No to straci powołanie do kadry za ten numer a z PSG to cały czas mamy na pieńku, dobrze by było ich ograć w nowym sezonie, jak przed laty.
0
Ten mecz był podobny do tego wczoraj U-21, tylko tam Hiszpanie frajersko przegrali po samobóju półfinał z Portugalią.
0
@blaugrana_36 zobacz sobie, co Kun zrobił w pożegnalnym meczu na Etihad, albo zobacz kto ma piłkarsko najlepsze statystyki, wtedy zobaczysz jak wiele "dziadków" jest w czołówce.
0
As jest lepiej zorientowany w sprawie przedłużenia kontraktu Messiego niż media katalonskie.
0
@Iniesta19820815 zobacz jakie wskaźniki mają "dziadki" w Europie i puknij się w czoło zanim coś głupiego napiszesz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
MC jest bardzo dobrą drużyną, a te detale wynikają z błędów drużyny, czasami bardzo głupich, z nieuwagi, z braku komunikacji, potrafią rozegrać wspaniałe mecze a frajersko je przegrać. Wczorajszy mecz był kopia tego przegranego wcześniej, bodajże w półfinale pucharu ligi angielskiej, tam tez jeden błąd zdecydował o porażce.
3
To kibicujemy dzisiaj piłkarką i koszykarzom .
1
Marcin pakuj się twój cel to out z klubu.
13
Da radę strzelać dożywotnio na wysokim poziomie ;)
1
Zaczyna się wymiana Francuzów na Holendrów i znajomych Messiego.
0
Czekamy jeszcze przez tydzień, jak ktoś z trenerów na odpowiednim poziomie się trafi to podziękują Koemanowi, taki zapchajdziura puki co. Jakby miał zostać ,to by nie było tyle spekulacji i dawno byłaby decyzja.
1
Szkoda Ramosa, bo taki walczak i killer z doświadczeniem, przydałby się Hiszpanii. Jednak przez kontuzję stracił końcówkę sezonu, a z jego wypowiedzi nie wynika, żeby miał pretensje o brak powołania, przynajmniej zrobi miejsce dla młodych.
0
Peeeeppppcccciiiuuuu wróć !!!
2
"Koszykarze na wrotkach Barçy zdobyli 32. mistrzostwo" ło matko, nie wiedziałem, że coś takiego istnieje, puki co na wrotkach wyjechał od nas Bartek.
0
Jak wrócą kibice na stadion, to można by pożegnać Luisa, jak należy np. w meczu obu drużyn, podobnie jak Roniego.
0
@Danchos Temu od krów podziękowano po blamażu z Bayernem.
0
@LatajacyHolender Idąc tropem Guardioli, można by spróbować powtórzyć piękną historię :)
0
Cou i Dembuś też byli wybitnymi graczami zanim nie przyszli do Barcelony.