Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sędzia może w każdej chwili potraktować Leo z liścia i dać żółtko od tak sobie i będzie pozamiatane z papierowymi, może lepiej nie ryzykować z Leo i poczekać na rozwój zdarzeń na boisku.
8
Od tego jeżdżenia wszyscy dostaną covida i kto przeżyje ten będzie miał Hallanda ;)
2
Bardzo dobrze, te pasy na koszulkach to autostrada do bramki realu, a nie jakieś kratki za Bartka i poziom gry mieliśmy jak koszulki wtedy.
0
Za to jego kolega Dembuś nadrabia zaległości w braku absencji Gryzia.
2
@FC1899Barca Messi to grające przedsiębiorstwo przynoszące zyski, jak złota kura, więc zysk dla klubu gwarantowany, może kilkakrotnie wyższy niż sama gaża piłkarza.
0
Tak więc Laporta zostanie osobistym lekarzem Fatiego, a ten konował straci pracę, jaki problem wyciąć część łąkotki, która powoduje opuchnięcie albo ból. Po miesiącu można ćwiczyć z obciążeniem a po 3 grać na pełnych obrotach.
0
Barca bardziej holenderska niż hiszpańska, a przede wszystkim katalońska :)
5
Nie uznali 4 LM papierowym, bo ze 3 wyciągnęli przy pomocy sędziów.
0
Luis, w tej koszulce wyglądasz niewyjściowo :)
0
Życzę wszystkim naszym piłkarzom zdrowego i bez kontuzji powrotu do klubu.
1
@Batman12 nie można wykręcić takich bramek, prawie 2 w meczu " Willimowski, Ernst 1036+ 674"
8
A na końcu napis "miłość francuska od samego wózka"
1
@Batman12 chyba odwrotnie Matches i Goals powinno być ?
0
Każdy drży o posadkę odkąd Lapka wybrali na prezesa, to się chłopaki uwijają w ukropie, żeby nie iść na transfer wymienny ;)
0
Wreszcie mamy kompaktową drużynę, szkoda, że nie miesiąc wcześniej, wtedy w LM można by powalczyć dalej.
2
@DonAndrzejos jeszcze zawodnik meczu, Lolek od meszyn :D
0
Ten karny wcześniej za obtarcie buta też z dupy, coś mamy pecha, musimy wygrywać, tak jak w ostatnim meczu, żeby wbić drukowanie sędziom.
0
Nie było spalonego, bo nie widać przed linią całego buta obrońcy, więc był bardziej wysunięty od Dębusia, var to jeden wielki przekręt, można manipulować i zatrzymywać obraz w różnym momencie i rysować linię jak się podoba, to jest takie niby alibi dla sędziów co drukują mecze, dające większe możliwości kontroli nad meczem sędziom.
1
Widac spadek formy u Basków, po takim laniu, wcześniej dostali od MU w LE, więc to nie przypadek, że wczoraj powtórzyli klapę.
17
Miesiąc wcześniej taka forma i PSG oglądałoby LM w TV.
12
Ten var to jeden wielki przekręt, narysowali 2 linie, tylko ta czerwona zasłoniła czubek buta obrońcy bo nie było widać przed linią, więc nie było spalonego, zresztą ujęcia z kamery można robić pod dowolnym kątem i zatrzymywać w dowolnym momencie, ktoś kiedyś pisał, że jeszcze pożałujemy tego varu, że wprowadzili i tak się dzieje.
1
No i se zabrałeś piłkę .......... do domu :D
0
@Pawel1980 Twoje pewnie jest bardziej oryginale, u mnie trzeba jeszcze w ziemie zbiornik wsadzić i połączyć z istniejącą instalacją przy domku :D
0
@Aveiro zapytaj Koemana, on też stawia na młodzież, bo innego wyjścia nie mamy, jesli chodzi o finanse klubu. Tylko podkreśliłem jakie są fakty i najlepsza droga dla klubu w tym momencie.
0
@JarekS zejdź na ziemię i obejrzyj jeden mecz Barcy, to znajdziesz odpowiedź i sprawdź wartość młodych piłkarzy, którzy grają w tym zespole, więc Twoje wywody są sprzeczne ze stanem faktycznym. Jakie głupoty masz na myśli ?
5
Chętnie go wypożyczę, musze szambo wybudować na działce na wiosnę :D
2
Dajcie spokój z tymi marzeniami o Halandzie Mbappe itp. Szrot nam też nie potrzebny, stawiajmy na rozwój młodych, to najlepsza droga, Koeman ich ogarnie, jak tych do tej pory.
0
@dawid141 Papierowi nie muszą wygrywać, oni mają to załatwione, cała drabinka jest pod nich do finału. W sumie mogliby dojść do finału, jak piszesz, wtedy LL by przegrali, ale zwycięstwa im nie życzę.
1
Messi zejdzie z pensji 30% a w nagrode dostanie szkolenie młodzieży :D
2
Ja jednak uważam, że krytyka jest potrzebna, ktoś powinien patrzyć na ręce temu zarządowi i prezydentowi, mam na myśli konstruktywne działania, wsparcie i mobilizację, a w szczególnych przypadkach pomoc.