1

Sędzia może w każdej chwili potraktować Leo z liścia i dać żółtko od tak sobie i będzie pozamiatane z papierowymi, może lepiej nie ryzykować z Leo i poczekać na rozwój zdarzeń na boisku.

8

Od tego jeżdżenia wszyscy dostaną covida i kto przeżyje ten będzie miał Hallanda ;)

2

Bardzo dobrze, te pasy na koszulkach to autostrada do bramki realu, a nie jakieś kratki za Bartka i poziom gry mieliśmy jak koszulki wtedy.

0

Za to jego kolega Dembuś nadrabia zaległości w braku absencji Gryzia.

2

@FC1899Barca Messi to grające przedsiębiorstwo przynoszące zyski, jak złota kura, więc zysk dla klubu gwarantowany, może kilkakrotnie wyższy niż sama gaża piłkarza.

0

Tak więc Laporta zostanie osobistym lekarzem Fatiego, a ten konował straci pracę, jaki problem wyciąć część łąkotki, która powoduje opuchnięcie albo ból. Po miesiącu można ćwiczyć z obciążeniem a po 3 grać na pełnych obrotach.

0

Barca bardziej holenderska niż hiszpańska, a przede wszystkim katalońska :)

5

Nie uznali 4 LM papierowym, bo ze 3 wyciągnęli przy pomocy sędziów.

0

Luis, w tej koszulce wyglądasz niewyjściowo :)

0

Życzę wszystkim naszym piłkarzom zdrowego i bez kontuzji powrotu do klubu.

1

@Batman12 nie można wykręcić takich bramek, prawie 2 w meczu " Willimowski, Ernst 1036+ 674"

8

A na końcu napis "miłość francuska od samego wózka"

1

@Batman12 chyba odwrotnie Matches i Goals powinno być ?

0

Każdy drży o posadkę odkąd Lapka wybrali na prezesa, to się chłopaki uwijają w ukropie, żeby nie iść na transfer wymienny ;)

0

Wreszcie mamy kompaktową drużynę, szkoda, że nie miesiąc wcześniej, wtedy w LM można by powalczyć dalej.

2

@DonAndrzejos jeszcze zawodnik meczu, Lolek od meszyn :D

0

Ten karny wcześniej za obtarcie buta też z dupy, coś mamy pecha, musimy wygrywać, tak jak w ostatnim meczu, żeby wbić drukowanie sędziom.

0

Nie było spalonego, bo nie widać przed linią całego buta obrońcy, więc był bardziej wysunięty od Dębusia, var to jeden wielki przekręt, można manipulować i zatrzymywać obraz w różnym momencie i rysować linię jak się podoba, to jest takie niby alibi dla sędziów co drukują mecze, dające większe możliwości kontroli nad meczem sędziom.

1

Widac spadek formy u Basków, po takim laniu, wcześniej dostali od MU w LE, więc to nie przypadek, że wczoraj powtórzyli klapę.

17

Miesiąc wcześniej taka forma i PSG oglądałoby LM w TV.

12

Ten var to jeden wielki przekręt, narysowali 2 linie, tylko ta czerwona zasłoniła czubek buta obrońcy bo nie było widać przed linią, więc nie było spalonego, zresztą ujęcia z kamery można robić pod dowolnym kątem i zatrzymywać w dowolnym momencie, ktoś kiedyś pisał, że jeszcze pożałujemy tego varu, że wprowadzili i tak się dzieje.

1

No i se zabrałeś piłkę .......... do domu :D

0

@Pawel1980 Twoje pewnie jest bardziej oryginale, u mnie trzeba jeszcze w ziemie zbiornik wsadzić i połączyć z istniejącą instalacją przy domku :D

0

@Aveiro zapytaj Koemana, on też stawia na młodzież, bo innego wyjścia nie mamy, jesli chodzi o finanse klubu. Tylko podkreśliłem jakie są fakty i najlepsza droga dla klubu w tym momencie.

0

@JarekS zejdź na ziemię i obejrzyj jeden mecz Barcy, to znajdziesz odpowiedź i sprawdź wartość młodych piłkarzy, którzy grają w tym zespole, więc Twoje wywody są sprzeczne ze stanem faktycznym. Jakie głupoty masz na myśli ?

5

Chętnie go wypożyczę, musze szambo wybudować na działce na wiosnę :D

2

Dajcie spokój z tymi marzeniami o Halandzie Mbappe itp. Szrot nam też nie potrzebny, stawiajmy na rozwój młodych, to najlepsza droga, Koeman ich ogarnie, jak tych do tej pory.

0

@dawid141 Papierowi nie muszą wygrywać, oni mają to załatwione, cała drabinka jest pod nich do finału. W sumie mogliby dojść do finału, jak piszesz, wtedy LL by przegrali, ale zwycięstwa im nie życzę.

1

Messi zejdzie z pensji 30% a w nagrode dostanie szkolenie młodzieży :D

2

Ja jednak uważam, że krytyka jest potrzebna, ktoś powinien patrzyć na ręce temu zarządowi i prezydentowi, mam na myśli konstruktywne działania, wsparcie i mobilizację, a w szczególnych przypadkach pomoc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?