0

A może to zejście z wynagrodzeń tak podziałało na drużynę, że brakuje motywacji i koncentracji, hmm ???

0

Przez 3 mecze nie strzeliliśmy gola z gry, po 0-2 z Sevilla, 1-4 z PSG i teraz z jakimś Cadizem, to kompromitacja takiego zespołu jak Barca, mimo wszystko, że źle się dzieje, czekam wyborów, bo brakuje nam kapitana w Klubie, który chwyci za stery i DOKONA REWOLUCJI NA WSZYSTKICH SZCZEBLACH W KLUBIE.

0

Atletico nasz zbawiciel finansowy, niech wygra LM, to kasa będzie waliła do nas drzwiami i oknami.

0

@Magicc89PL przecież to napisałem w drugiej części co piszesz.

1

Brak Arujo i Garcii, to może brak Pepa, jak widziałem co robiło City z Evertonem, to są dwa światy, wizja footballu Guardioli wreszcie zadziałała i teraz nie ma mocnych na nich. Piłkarze robili z przeciwnikiem co chcieli, pełen luz, a zarazem pressing pod polem karnym rywala i zabawa z piłką. Trzeba się otrząsnąć, bo okręt bez kapitana nigdzie nie dopłynie, czekamy na wybory, potem na oddłużenie klubu, jakieś rodzynki z La Massi do zespołu i szlifować, za 2-3 sezony bez Messiego tworzyć drużynę.

0

Mamy dziurawą obronę, przegrywamy środek pola (brak rozegrania i kontroli gry), w ataku mamy strzelby, które podają do bramkarza drużyny przeciwnej zamiast strzelać z dystansu petardy.

0

Skoro z Bayernem dostaliśmy 2-8, to z finalistą LM było wczoraj podobnie, miałem wrażenie, że mieliśmy spętane nogi, brak ruchu pressingu długich piłek do wychodzących piłkarzy, a PSG zagęszczał pole na małej przestrzeni, a Barca klepała piłkę z tyłu po obwodzie. Spodziewałem się, że Koeman wprowadzi holenderski styl grania rozrywający obronę przeciwnika długimi piłkami, żeby nie mogła łapać nas na spalone.

4

Będzie dobrze, to tylko 1-4, do odrobienia, Roberto wróci dostawi nogę pod koniec meczu i wygrana będzie nasza ;)

1

Brak woli walki,granie na stojąco, tego nie można wybaczyć, nawet po wygranym meczu.

6

Kuźwa, musze na rewanż zapewnić sobie kogoś do ściskania, bo inaczej lipa będzie i Barca nie wygra ;)

0

Mój typ: 0-3 u siebie i 5-1 na wyjeździe :D

2

Słabą mamy obronę, skoro Pique zamiast z ławki gra od początku w pierwszym składzie po tak długiej absencji

0

@Elvisek jeżeli nastawisz się na najgorsze, to zwycięstwo smakuje podwójnie :)

2

Dziadki Aguero i Messi niech idą do Kobe, gdzie gra Inesta, a nie do MC.

3

Ja tam się nie nastawiam na przejście PSG, w zeszłym sezonie mieliśmy drużynę z doświadczonymi graczami i dostaliśmy 2-8 z Bayernem, a PSG grał z nimi w finale, ważne żeby rozegrać dobry mecz i ogrywać młodych w meczu o stawkę.

0

Nie ma co pompować balonika, tylko chłodno spojrzeć na sytuację naszego klubu i składu. Jeszcze te wybory przesunęli na marzec.

4

Jest zwycięstwo w Mardycie nad papierowymi, deklasacja :) oby nasi piłkarze zrobili to samo w kwietniu w LL.

3

Gramy finał pucharu króla z Realem i prowadzimy w 3 kwarcie :)

0

Gdzie pierwszy mecz, u nas ?

5

Tricao zaczął trykać na dobre :)

1

@Comentateiro zluzuj poślady, zobacz w jakim miejscu jest nasz klub i wyciągnij wnioski, skoro nie ma kasy w skarbcu, nie ma prezydenta klubu i zarządu, nie ma podstawowych zawodników, a mimo tego gra drużyny nie jest zła, tylko błędy indywidualne, albo brak formy, czy zmienników o tych bramkach przeciwko nam decydują.

0

Tak przy okazji warto wspomnieć, że dzisiaj Barca pokonała Malagę w kosza i jest w półfinale pucharu króla, jutro grają o finał, a w drugiej parze gra Real, także jest szansa na El Clasico w finale :)

3

W tym meczu wróciło wszystko stare, tzn. gra do Messiego większość piłek, sam nie rozegra i nie strzeli, bo musiałby się sklonować.

1

Na początku meczu Barca cisneła, aż mi zaimponowała, miałem tutaj pisać, ale po utracie gola, siedli wszyscy, jak kiszone ogórki.

1

Według sportu Messi będzie stał na bramce, a Ter Stegen jako wysunięta 9 :D

2

Messi wejdzie z ławki w 5 minucie meczu, strzeli 2 bramki i będzie po zawodach :)

4

Akurat ta dwójka poza Destem może nie grać, bo są bez formy.

0

Duńczykowi ewidentnie piłka przeszkadzała przy nodze, trzeba się z nim pożegnać.

22

Dają chłopaki kibicom horror w ostatnich meczach, ale takie chwile cementują drużynę, Visca el Barca :)

0

Messi nie gra, co na to sponsorzy i właściciele praw tv ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?