Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może to zejście z wynagrodzeń tak podziałało na drużynę, że brakuje motywacji i koncentracji, hmm ???
0
Przez 3 mecze nie strzeliliśmy gola z gry, po 0-2 z Sevilla, 1-4 z PSG i teraz z jakimś Cadizem, to kompromitacja takiego zespołu jak Barca, mimo wszystko, że źle się dzieje, czekam wyborów, bo brakuje nam kapitana w Klubie, który chwyci za stery i DOKONA REWOLUCJI NA WSZYSTKICH SZCZEBLACH W KLUBIE.
0
Atletico nasz zbawiciel finansowy, niech wygra LM, to kasa będzie waliła do nas drzwiami i oknami.
0
@Magicc89PL przecież to napisałem w drugiej części co piszesz.
1
Brak Arujo i Garcii, to może brak Pepa, jak widziałem co robiło City z Evertonem, to są dwa światy, wizja footballu Guardioli wreszcie zadziałała i teraz nie ma mocnych na nich. Piłkarze robili z przeciwnikiem co chcieli, pełen luz, a zarazem pressing pod polem karnym rywala i zabawa z piłką. Trzeba się otrząsnąć, bo okręt bez kapitana nigdzie nie dopłynie, czekamy na wybory, potem na oddłużenie klubu, jakieś rodzynki z La Massi do zespołu i szlifować, za 2-3 sezony bez Messiego tworzyć drużynę.
0
Mamy dziurawą obronę, przegrywamy środek pola (brak rozegrania i kontroli gry), w ataku mamy strzelby, które podają do bramkarza drużyny przeciwnej zamiast strzelać z dystansu petardy.
0
Skoro z Bayernem dostaliśmy 2-8, to z finalistą LM było wczoraj podobnie, miałem wrażenie, że mieliśmy spętane nogi, brak ruchu pressingu długich piłek do wychodzących piłkarzy, a PSG zagęszczał pole na małej przestrzeni, a Barca klepała piłkę z tyłu po obwodzie. Spodziewałem się, że Koeman wprowadzi holenderski styl grania rozrywający obronę przeciwnika długimi piłkami, żeby nie mogła łapać nas na spalone.
4
Będzie dobrze, to tylko 1-4, do odrobienia, Roberto wróci dostawi nogę pod koniec meczu i wygrana będzie nasza ;)
1
Brak woli walki,granie na stojąco, tego nie można wybaczyć, nawet po wygranym meczu.
6
Kuźwa, musze na rewanż zapewnić sobie kogoś do ściskania, bo inaczej lipa będzie i Barca nie wygra ;)
0
Mój typ: 0-3 u siebie i 5-1 na wyjeździe :D
2
Słabą mamy obronę, skoro Pique zamiast z ławki gra od początku w pierwszym składzie po tak długiej absencji
0
@Elvisek jeżeli nastawisz się na najgorsze, to zwycięstwo smakuje podwójnie :)
2
Dziadki Aguero i Messi niech idą do Kobe, gdzie gra Inesta, a nie do MC.
3
Ja tam się nie nastawiam na przejście PSG, w zeszłym sezonie mieliśmy drużynę z doświadczonymi graczami i dostaliśmy 2-8 z Bayernem, a PSG grał z nimi w finale, ważne żeby rozegrać dobry mecz i ogrywać młodych w meczu o stawkę.
0
Nie ma co pompować balonika, tylko chłodno spojrzeć na sytuację naszego klubu i składu. Jeszcze te wybory przesunęli na marzec.
4
Jest zwycięstwo w Mardycie nad papierowymi, deklasacja :) oby nasi piłkarze zrobili to samo w kwietniu w LL.
3
Gramy finał pucharu króla z Realem i prowadzimy w 3 kwarcie :)
0
Gdzie pierwszy mecz, u nas ?
5
Tricao zaczął trykać na dobre :)
1
@Comentateiro zluzuj poślady, zobacz w jakim miejscu jest nasz klub i wyciągnij wnioski, skoro nie ma kasy w skarbcu, nie ma prezydenta klubu i zarządu, nie ma podstawowych zawodników, a mimo tego gra drużyny nie jest zła, tylko błędy indywidualne, albo brak formy, czy zmienników o tych bramkach przeciwko nam decydują.
0
Tak przy okazji warto wspomnieć, że dzisiaj Barca pokonała Malagę w kosza i jest w półfinale pucharu króla, jutro grają o finał, a w drugiej parze gra Real, także jest szansa na El Clasico w finale :)
3
W tym meczu wróciło wszystko stare, tzn. gra do Messiego większość piłek, sam nie rozegra i nie strzeli, bo musiałby się sklonować.
1
Na początku meczu Barca cisneła, aż mi zaimponowała, miałem tutaj pisać, ale po utracie gola, siedli wszyscy, jak kiszone ogórki.
1
Według sportu Messi będzie stał na bramce, a Ter Stegen jako wysunięta 9 :D
2
Messi wejdzie z ławki w 5 minucie meczu, strzeli 2 bramki i będzie po zawodach :)
4
Akurat ta dwójka poza Destem może nie grać, bo są bez formy.
0
Duńczykowi ewidentnie piłka przeszkadzała przy nodze, trzeba się z nim pożegnać.
22
Dają chłopaki kibicom horror w ostatnich meczach, ale takie chwile cementują drużynę, Visca el Barca :)
0
Messi nie gra, co na to sponsorzy i właściciele praw tv ?