Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miło słyszeć, że już nie drukują dla papierowych.
4
Uff, dobrze się stało, że ten pajac nie trafi znowu do nas, wystarczy wstydu za Bartka.
0
@JarekS pożycz im kasę to kupią.
1
Przybędzie parę Deco więcej w klubie ;)
0
@Tatazolwinia w przebudowie, co najwyżej cegły nosić ;)
3
Cou 23 mln, ciekawe czy mu starcza na leki i opatrunki, jak tak często łapie kontuzje.
0
@DamianPSV no i przez włosy nie zdobędą złotej piłki :D
4
Jaki piękny moment, sędzia nie pomógł, Ramos nikogo nie znokautował, więc papierowi idą do niszczarki :)
0
@DamianPSV nie zrozumiałeś, chodzi o gwiazdy indywidualności, takie jak Ney czy Mbappe.
2
A dzisiaj w finale LM są 2 drużyny gdzie liczy się zespół a nie gwiazdy. No dobra liczy się kasa też, a może Barca udowodni, że nie ;)
0
Ney nie przyjdzie do Barcy, bo on jest łasy na kasę, a u nas pustki i bardzo dobrze. Po co ma nam destabilizować szatnię, po co ma prezentować swój egoizm boiskowy. Wcześniej grał u nas widowiskowo, ale w wielu meczach jego zabawy z piłką kosztowały nas stratę punktów. Wiem, że to wybitny zawodnik był, ale czy jest nim nadal, do tej samej rzeki się nie wchodzi, tym bardziej biorąc pod uwagę jego sposób odejścia z klubu i teraz chce uciec gwiazdeczka z zatopionego statku.
0
Mamy klasowego bramkarza w świetnej formie, to pomoże ;)
2
Messi ma kilka domków na swojej posesji, to średnia 6 os. pewnie się zgadza :D
0
Ufff niech idzie, podobno środowisko lekarskie przyjmie takie rozwiązanie z ulgą w jego przypadku ;)
1
Fajny był z niego piłkarz, szkoda, z tak szybko się to wszystko skończyło :(
0
Faul na Pedrim 100% karny, we wcześniejszym meczu, jak nasz zawodnik "zdjął but" napastnika wbiegającego, mimo, że wszyscy patrzyli za piłką, to od razu był karny, a u Pedriego było kopnięcie z tyłu w nogę (nie but).
Faul na Ter Stegenie powinien być odgwizdany, bo napastnik ściągnał go nie tyle biodrem co ręką do dołu. Bramka powinna być nie uznana.
Ręka obrońcy Valencji nie powinna być odgwizdana, bo był zbyt blisko naszego zawodnika i nie miał czasu żeby zareagować ręką.
22
1-1 i dogrywka w LM Realu, a potem bęcki od Sevilli.
0
Podsumować to, hmm ... ??? Barca bez jajca.
0
@Laza chyba meczu nie oglądałeś, Busi jechał na oparach i nie nadążał za napastnikami jak szły kontry, a obniżył loty z poprzedniego meczu.
2
Uff, dobrze, że gramy na wyjeździe, nie będzie takiej presji na piłkarzach, bo poczują się jak na wakacjach ;)
2
Paradoksalnie, ciesze się, że Elche nie strzeliło karnego Atletico, bo w razie naszych potknięć (przy naszej wygranej z nimi) wolę żeby Atletico zdobyło mistrzostwo niż papierowi.
2
Pendolino prawej strony, takich kozaków już u nas nie będzie.
1
A Alba w tym meczu grał, czy zrobił wolne ? ;)
3
Do jakiej sytuacji odnosi się reakcja Koemana używającego tych słów ?
0
@FerNiKloVe Ney czeka na rozwój wydarzeń, podobnie inni piłkarze tak robią.
0
Ney przeczeka rok, potem wpadnie na otwarcie nowego Camp Nou i pożegnanie Messiego ;)
0
@Rysiu to wiem, dlatego zapytałem, czyli czerwień z d...py :(
0
Koeman pod wielką presją nie tylko posady ale też pozostania Messiego w klubie.
0
Jak komentatorzy chwalili Busiego przy 1-0 dla nas, to przeszła mi taka myśl, że te wszystkie jego wspaniałe podania nie będą miały znaczenia jak nam strzelą golą wyrównującego, no poszło jeszcze gorzej. Może ktoś wie za co Koeman dostał czerwień bo na sportowych tylko spekulacje?
1
Mimo wszystko uważam, że te rajdy do przodu mu się należą, bo ma wielkie parcie na atak, może zrobić z niego Alvesa D.