3

Świetny ten filmik dla Messiego i te gesty na końcu :)

2

Bartek ma swoich kretów, przez to klub dalej nie może otrząsnąć się z tego gów...a

1

Potrzebujemy takiego walczaka na obronę u nas w klubie, jak obniży swoje wymagania finansowe do średniej krajowej, to można wziąć tego bezdomnego ;)

0

@Zawszewierny1991 goleadora puścliśmy prawie za darmo, do przeciwnika z Madrytu.

0

@Baks za żabki kanarki z Brazylii :)

1

Po co brać jakiś szrot i dziadków, lepiej ogrywać młodych tych co już mamy w składzie, a potem brać z La Massi jeszcze młodszych, a ci ograni wprowadzą ich do zespołu, odłożyć w międzyczasie trochę kasy i wtedy wyciągnąć jakiegoś rodzyna.

0

Po co te karne, chyba żeby drukować mecze, powinni tego zabronić i byłby święty spokój, a zagranie ręką, celowe to żółta karta i potem czerwona. Zawodnicy obu drużyn wbiegają w pole karne patrząc za piłką, jeden drugiemu obtarł but, a ten pajac daje karnego i żółtą kartkę, masakra :(

0

Zmiana i wprowadzenie Tricao było dobrym wyborem Koemana, bo Dest ledwo powietrze łapał i odstawał fizycznie od rywali. Dlatego nie zgodzę się, że zmiany niczego nie wniosły. Jeszcze w pore wymienił zagotowanego Migueze, bo by czerwoną kartkę dostał. Po meczu mam mieszane uczucia co do gry drużyny, która ma kontrole nad pilką prawie przez cały mecz, dużo okazji, których nie wykorzystuje i znowu zaczeła się gra na Messiego, żeby klub mógł wygrywać, to Messi potrzebuje przynajmniej 2 rozgrywających jak Iniesta i Xavi, bo nie może jednocześnie rozgrywać i być egzekutorem w meczu.

2

Dembus jak zwykle podaje do bramkarza przeciwników zamiast strzelać.

0

Mamy j jeden margines błędu na to spotkanie, bo żeby przeżyć i tak musimy strzelić 4 bramki, czy będzie 4-0, czy 4-1 dla nas w dzisiejszym meczu.

0

@JarekS a ja o 19 kibicem City :)

0

Kiedyś Brazylijczycy byli w cenie, widać piłka się zmieniła i teraz rządzą szybcy atletyczni i silni zawodnicy, a takie kanarki jak Neymarki leczą ciągle kontuzje albo turlają się i wyrównują murawę na boisku :)

0

Rafa Yuste będzie od spraw sportowych, jest na pierwszym miejscu w wykazie, więc nie rozumiem o co kaman tutaj niektórym?

0

Jak na Socios kochających klub frekwencja ok. 50% to żenada, widać, że co 4 fan tego klubu wybrał zwycięzcę na prezydenta, nie było nikogo, kto mógłby powalczyć z Laportą jak równy z równym. Dość barwna przeszłość tego pana gwarantuje, że sekcje żeńskie w klubie rozwiną się i osiągną szczyt swoich możliwości, albo raczej szczytowanie ;)

0

Lapuś po wyborach powinien wysłać czekoladki Bartkowi do więzienia :D

0

Znajomy Pereza.

0

Miał kopyto, może nie takie jak Alves, jak grali Brazylijczycy to miło sie ogladało, a teraz te makarony, to idzie jak po grudzie.

0

5 obrońcow, kto defensywny pomoicnik ?

0

Jutro Sevilla a pojutrze PSG :)

1

Nic nie zrobia Bartkowi, bo to agent Pereza.

0

JAk by nic Bartek nie zrobił to byśmy nie byli w takim bagnie.

7

Kto wie, jak odrobią te 0-2 z Sevillą, to może potem wskoczą na PSG i odrobią 1-4 :)

1

Podobno, jak Koeman ustalał skład na ten mecz, to tak pociągnął kreskę, że mu krew poleciała nosem ;)

0

Atleti podrzuciło nam kukułcze jajo, które gra dla swojego poprzedniego klubu, żeby Barca nie doskoczyła i nie odebrała mistrzostwa w LL, dlatego tak dużo tych setek zmarnował ;)

0

A może to zejście z wynagrodzeń tak podziałało na drużynę, że brakuje motywacji i koncentracji, hmm ???

0

Przez 3 mecze nie strzeliliśmy gola z gry, po 0-2 z Sevilla, 1-4 z PSG i teraz z jakimś Cadizem, to kompromitacja takiego zespołu jak Barca, mimo wszystko, że źle się dzieje, czekam wyborów, bo brakuje nam kapitana w Klubie, który chwyci za stery i DOKONA REWOLUCJI NA WSZYSTKICH SZCZEBLACH W KLUBIE.

0

Atletico nasz zbawiciel finansowy, niech wygra LM, to kasa będzie waliła do nas drzwiami i oknami.

0

@Magicc89PL przecież to napisałem w drugiej części co piszesz.

1

Brak Arujo i Garcii, to może brak Pepa, jak widziałem co robiło City z Evertonem, to są dwa światy, wizja footballu Guardioli wreszcie zadziałała i teraz nie ma mocnych na nich. Piłkarze robili z przeciwnikiem co chcieli, pełen luz, a zarazem pressing pod polem karnym rywala i zabawa z piłką. Trzeba się otrząsnąć, bo okręt bez kapitana nigdzie nie dopłynie, czekamy na wybory, potem na oddłużenie klubu, jakieś rodzynki z La Massi do zespołu i szlifować, za 2-3 sezony bez Messiego tworzyć drużynę.

0

Mamy dziurawą obronę, przegrywamy środek pola (brak rozegrania i kontroli gry), w ataku mamy strzelby, które podają do bramkarza drużyny przeciwnej zamiast strzelać z dystansu petardy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?