3

Dzisiaj grają nazwiska i kasa, a młodość i ambicja grzeje ławę, kolejny stary dziad gra zakorzenionym systemem z poprzedniej dekady.

0

@Iniesta19820815 "Jeśli to zrobimy i spojrzymy na tabelę LaLigi, zobaczymy, że Atlético jest pierwsze, a wówczas byłoby lepiej, gdyby przegrało, aby zmniejszyć różnicę .... " nic w tekście nie ma o wygranej Atleti, jesli chodzi o wypowiedź Koemana.

0

Nowy prezes przyjdzie do Barcy, to otworzy sekcję gry w szachy, dla strategów i taktyków bez kondycji :D

0

No to poza błędami drużyny, warto wspomnieć o spadku formy lidera, te dwa aspekty kluczowe, które odzwierciedlają dokonania drużyny na ten czas.

0

@Marcello nie, klub w stan upadłości, niech szejkowie odbudują na nowo :) a propos budowy nowego stadionu, to temat był już obgadany dawno, chyba nie jesteś na bieżąco :)

1

Kotleta wywalić z drużyny a Messiego sprzedać teraz zimą.

0

@fafera to masz okazję, żeby czerpać teraz przyjemność z oglądania takiej gry, baw się dobrze :)

0

@johny11 co masz na myśli, poza obrażaniem mnie ?

0

Morata sobie dzisiaj odbije te 3 spalne i Cr7 coś dorzuci, będzie podobnie jak z Bayernem, a Messi tak spuści głowę nisko jak struś w murawę schowa, obym się mylił, ale to w styczniu zacznie sie przebudowa drużyny z trenerem włacznie, po wyborach dopiero będziemy płynąc w odpowiednim kierunku.

0

3:2 dla Juventusu

5

Z pięcioma "10" może sie nie da grać, ale Pep grał z dziesięcioma napadziorami i zgarniał całą pulę.

0

Niedługo zakwasy z psyche odpuszczą, to zobaczymy Cou świeżaka :)

0

CZyli, wystarczy wyeliminować własne błędy i będziemy mieli mistrzostwo w LL :)

0

Dopiero teraz na to wpadli, że lepiej gra młodzież od dziadków, dawać Puig'a. Szklane dziecko z Francji, rozegra kolejny sezon na konsoli ;)

8

Pozostało nam żyć wspomnieniami, co za czasy :(

0

@MesQueUnClub_87 poczekamy do Piątku, chyba, że się ktoś po Mylik ;)

0

pewnie, nikt nie chce kupic takiego przeciętnego grajka, dlatego Bartek go zatrzymał na ten sezon :D

0

A Bartek przed odejściem wiedział jaka jest kondycja klubu, więc nie pozwolił Messiemu odejść do innego klubu i załatać częściowo dziurę w budżecie odciążając klub, żeby stworzyć nowa perspektywę dla rozwoju klubu.

0

Jesteśmy, jak statek na morzu podczas sztormu bez kapitana i nie wiemy w którym kierunku płynąc. Niech ten zarząd już się powoła i ustali z trenerem priorytety na przyszłość, trzeba podejmować decyzje i ustalić finanse, to wymaga czasu i cierpliwości oraz wiary że będzie dobrze Visca El Barca :)

0

@Bulos11 w jakim świecie żyjesz? Barca jest w przebudowie nie musi teraz wygrywać, dodatkowo wiele kontuzji, nie ma wykrystalizowanego składu, ten sezon i tak jest stracony, też zmiany w zarządzie. Dopiero w następnym sezonie zacznie wszystko trybić jak się uporządkuje skład i wypracuje styl gry z nowymi zawodnikami.

0

Po co całe te laboraty o zmianach w drużynie, 2 bramki stracone po głupich błędach i tyle, pressing był, akcje bramkowe były, mimo postawionego autobusu Cadizu. Te stracone bramki ,to brak koncentracji, dzisiaj piłka jest bardzo szybka, trzeba grać w dużym tempie i na świeżości, miec cały czas dobry przegląd pola. Błędy się zdarzają, jednak nam w kilku meczach wypadło ich więcej, mamy pecha, drużyna jest kontuzjowana i w przebudowie, potrzeba czasu i cierpliwości, trudno ten sezon trzeba odpuścić, fajnie jakby udało sie w skoczyć w miejsce premiowane LM albo LE na next sezon.

3

Wywalić Kotleta i wstawić Big Sama. Busi niech idzie dzieciaki trenować, a Messiego sprzedać, jak się uda i łatać dziurę, albo młodzież kupić na przyszłość.

3

Wydawałoby się, że mamy inteligentnego trenera, jeżeli przeciwnik przejmuje piłkę, to po odebraniu mu piłki trzeba szybko skontrować, nawet płuca wypluć, zanim przeciwnik postawi mur i strzelić bramkę, tego trzeba nauczyć drużynę, bo od tego stylu gry rzygac się chce, dajcie w końcu pograć piłką przeciwnikowi !!! Druga sprawa, jak się tak głupio traci bramki, to cały wysiłek na marne.

0

Boje się jednej rzeczy, jak otrzymamy władze po wyborach, to, czy nie będą naciskać na Koemana i próbować nim trenować drużynę po swojemu.

0

@highflymind pytanie, czy zespół potrzebuje Messiego ?

0

Takie kolesiostwo na boisku Messi-Ney nie ma sensu, bo to zbyt przewidywalne dla rywali (jak oni zagrają ze sobą), potrzebujemy kompaktowej, młodej drużyny zgranej i głodnej sukcesów.

1

@Artuuuuur bijcie się, proponuje zawody w kisielu, wtedy będziecie mogli moczyć główkę :D

0

@Firestone przyspieszyli, bo pierwotnie wybory miały być w marcu.

0

@lukas10 po co ma tracić czas, jak są media społecznościowe i prasa.

9

Różnica między Koeman'em a poprzednimi 2 trenerami jest taka, że On potrafi wskrzeszać zawodników a tamci ich dołowali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?