0

@Kismeth o, to ciekawe, a z tego co kojarzę Cou nie mógl u nas grać w LM, jak przeszedł z The Reds.

8

No i gitara, a nie różowa bielizna z sex shopu.

1

@Imonkey dokładnie, tak jest, ma mój kredyt zaufania, fajnie, jakby wyniki przyszły, jak najszybciej, ale równiez będzie fajnie, jak na wiosnę, kiedy ruszy 2 faza LM :)

2

Leo zimą w MC, to nie zagra w tej edycji LM, cienko to widzę, z drugiej strony dobrze byłoby go sprzedać w zimie, wtedy jest szansa na jakąś kasę.

0

@Euphoria Messi raczej zrozumial, że to przez niego i czas odejść, jeszcze z transferu mógl podreperować nam budżet, tylko Bartek go oszukał, bo nie pozwolił mu odejść, co się stanie teraz niebawem w zimie albo po sezonie.

0

Za to w LM idzie dobrze, pewnie Barca zamieniła się z Realem i odpuściła LL a Real nie wyjdzie z grupy LM.

1

Nie ma co kurczowo trzymać się stylu gry Barcelony, tylko uderzać z daleka, jak jest okazja i przerzucać piłkę nad obrońcami, żeby łamac linię spalonego, a na Messiego czas, żeby zmienił klub i odciążył finansowo Barce, zimą zakupy Depay'a, Garcie i innych zawodników. Świetnie, że mamy tyle utalentowanej młodzieży, oni robią różnicę na boisku i odciążą budżet klubu.

1

Zbiera żniwo a nikt nie zachorował :D :D :D wszscy jesteśmy zakażeni, moze czas z tym skończyc i zacząc skupiać sie na leczeniu innych potrzebujących.

2

Nic nie ma w wiadomościach o upadłości i niewypłacalności klubu, o tym, że zwołano spotkanie na temat obniżki pensji piłkarzy na 05.11.2020, które generują 70% kosztów, Barca będzie musiała sprzedać w zimie Messiego, powinien odejśc wcześniej. Bartomeu rozwalił klub doszczętnie, teraz nam grozi upadłośc, bo wątpię, żeby piłkarze zgodzili sie na obniżenie pensji, będzie wyprzedaż drużyny, ciężkie czasy :(

7

Widać Koeman robi naturalną selekcje kondycyjną, a nasze dziadki na boisku wyplują niedługo płuca i jak Lewy poproszą o zmianę :)

2

Taki skład, jakby Holender chciał się upewnić kogo definitywnie odstrzelić z drużyny.

3

Kuźwa, żeby Pianić za bardzo się nie wczuł, bo bedzie atakowal nasza bramkę ;D

0

@A_eS chcesz zabłysnąc na literówce poligloto :D

18

Cwany lis z niego, powołał się na zagrożenie epidemiologiczne, a wcześniej chcial wmieszać w to władze Katalonii, i teraz na nich sie powołuje, żeby uniknąc zakażen, dobry wujek podaje się do dymisji. Mam nadzieję, że sąd z nim się rozprawi za to, co zrobił z klubem i za jego beszczelność dezorganizującą klub i wystawiając na pośmiewisko.

0

Jeszcze jutro zwycięstwo z Juve i będzie miodzio :)

0

@AxelF wina kasy i oglądalności oraz popularnosci piłkarza.

0

Niech idzie precz, to będzie smakowało, jak zwycięstwo w LM :)

0

Skoro łamią wszelkie procedury, to do jakiego sądu, trzeba tam wejść i wykopać dziadów, tutaj nie ma juz miejsca na żadne procedury prawne, skoro sami do nich się nie stosują, na co czekać, jeszcze próbują coś zdzialać z wynagrodzeniami piłkarzy, w takiej sytuacji nie powinni juz żadnych decuzji podejmować, niech się pakują i wy..ierdalać.

1

@GolBarcaVamos Dembuś zaraża playstation :D

0

@KibicBarcy84 ciekawe, czy CR7 zagra, pewnie mu pójda na rękę z koroną.

1

Pozbyć się dziadów ,zarazić i na dożywotnią kwarantannę wysłać .

0

Typ Juve-Barca 3-1

2

Jest lepsze rozwiązanie, żeby innych nie zarazić, podać się do dymisji, proste :)

0

Dobry występ Desta i Cou, Netto i Fati potwierdzam miło było patrzć, czas zmienić Messiego jak mu nie idzie. Brak Puig'a, szkoda.

0

@DRESZCZ z Barcą dobrze się gra zawężając boisko i bronienie strefą, dziwi mnie, że grając "holenderską piłkę" nie potrafimy długimy podaniami obsłużyć napastników, zaryzykować, najwyżej będzie spalony, zamiast klepać wolno z przyjęciem.

1

@JarekS gruba kreska pasuje do Gryzonia :)

15

Odbudował się chłopak i nabrał pewności, po tym jak wygrał LM, klepnął Barce i jego pobyt w Monachium, dzięki temu mamy teraz odmienionego Cou, a nie wystraszonego grajka bez miejca na boisku.

0

Zachowuje sie jak Putler albo Łukaszenko, zreszta Hiszpani blisko na wschód.

0

Nie mógl trafić do Barcy za 8 mln, bo klub chciał go kupic za 120 mln ;)

2

Zamiast wyborów powinny iść oskarżenia do sądu na działanie Bartka przeciw klubowi i natychmiast przegonić tych niszczycieli wizerunku klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?