Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Podobno tylko 4 zawodników jest nietykalnych, a reszta out, w tym Neto, czyli nie będzie kim bronić. Bartomeu na bramce.
0
Ciekawe na jakich warunkach Koeman podpisał umowę z Barcą, to on powinien decydować, kto u niego zagra, a kto ma odejść, niech sprawdzi najpierw naszą kadrę.
0
Starych zawodników wywalić, wszystkich może poza Messim, którzy mają w pamięci stare sukcesy przy pomocy tiki taki, zmienić styl gry z młodymi piłkarzami, no i przede wszystkim nowy zarząd i sztab trenerski, a Bartomeu nie tyle, żeby go zwolnić, tylko postawić zarzuty za zniszczenie wizerunku klubu i jego zadłużenie oraz niewłaściwe zarządzanie na wszelkich możliwych szczeblach.
0
@Dari0G no własnie, nie widzisz tego, że topowi gracze za duże miliony przestaja nagle u nas grać na boisku.
0
Jesteśmy gorsi pod względem kondycyjnym i fizycznym, grmy na stojąco, za kadencji Bartka jesteśmy pośmiewiskiem, Messi powinie postawić sprawę jasno, albo Bartek out albo on odchodzi, bo kolejny rok czekać, brak już cierpliwości, żeby taką kaszanę oglądać.
0
Cokolwiek sie dziś wydarzy będę zadowolony :)
0
@Bisz jak wypruwasz sobie flaki dla drużyny w meczu, a widzisz, że reszta daje dupy, to co robisz, trzeba ich pogonić, sukces sam nie przychodzi.
0
Cokolwiek się dzisiaj wydarzy, będę zadowolony w kontekście zarządu i naszej drużyny :)
0
Jordan był mniej ludzki, bo potrafił "pojechać" kolegów z zespołu, żeby wznieśli sie na wyższy poziom, fajnie jakby Messi na te 3 mecze wcielił się w rolę MJ'a i nakręcił drużnę jak zegarek.
1
@Dosq lepiej, żeby Lewy strzelil od razu 4 gole, wtedy wyprzedzi Krysie, bo bedzie mial 18 goli w LM.
1
@HubertMlody mecz z Bayernem to jeszcze nie finał, moga sie potknąc później np. z City :)
3
Dla Dembusia niepotrzebny jest klub tylko dobry szpital.
6
A moze mecz rozstrzygnie się w rzutach karnych, kto wie. Dodatkowy smaczek rywalizacja dwóch reprezentacyjnych bramkarzy Niemiec.
0
Między trenerami jest przepaść, a wskaźnik zwycięstw do porażek tak samo, a w bramkach wiem że Bayern ma cos koło 82-24.
6
Niech Lewy strzeli 5 goli, to będzie miał 18 i przeskoczy CR 7, a my strzelimy 6, tak jak z PSG i będzie ok. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szkoda,ze nam się nie trafił taki trener teraz.
5
Niezłe decyzje, zostawić młodzież przy pierwszym zespole, żeby nie mogli zagrać, a ich drużyna przez to nie awansowała, takie zarządzanie moze organizowac tylko kret, żeby rozpieprzyć wszystko i zadłużyć klub, a trener nic nie ma do gadania, bo to zarząd decyduje, kto ma grać albo grzać ławę.
1
Kluczowe bedzie dla Barcy, żeby pomyśała o wysokiej zaliczce przed rewanżem, dobrze, że tych drugich meczów nie ma, więc jest szansa na wygranie LM :)
0
A co na to sprzątaczka w Barcelonie i zastępca dyrektora ?
0
@stone80 tutaj sędzia się zrehabilitował przy włożeniu nogi Leo, kiedy został kopnięty przez obrońcę.
0
Zawalił obrońca a biali chcą poprawiac atak, ciekawa logika :D
1
Ta żóta kartka pewnie zostanie cofnięta, bo podobno wszystkim zawodnikom mają być anulowane w Lizbonie.
0
@th@les zostaw te żale na przegraną i ciesz się z wygranej pesymisto, od czasu Valdka nie mamy jakości, tylko grać, żeby wygrać.
0
Trafiony wynik :)
6
3-1 dla nas w dzisiejszym meczu.
1
Rzeźnik i sędzia nie pomógł, jak mi przykro ;) i CR7 popłynął, jak pięknie, oby dzisiaj posżło wszystko dobrze. Fajnie, jakbyśmy w finale zagrali z Pepa drużyną :)
2
Ramos płacze ze szczęścia ;)
0
Dobry prognostyk, jak pokonamy Napoli, to wygramy LM :)
1
Świetny obrońca, ma dobry drybling, co prawda w ataku nie za bardzo daje radę, ale ładnie obsługuje kolegów z zespołu, niestety do Alvesa brakuje mu w ataku.