Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pluszek to widać gołym okiem w ostatnich kompromitacjach w lm, brak Xaviego Iniesty, Puyola, sam Messi nie wiele zdziałał.
0
Fajnie jakby się udało wywalić dziada, wtedy można postawić zarzuty o działanie na niekorzyść zawodników i klubu.
0
@pacior95 wynik wyborów Messiemu do sądu sie przyda, że ten szkodnik został wyautowany.
0
Bartomeu oddam za free, ktoś chętny, może na wpie...dol ktoś go weźmie.
0
@weber10michal he he, dobre :)
0
Jak ja nie lubię poniedziałku :(
0
@wojtekjoe jakbyś mial sprawę w sądzie, to ciekawe, ćzy byś sie publicznie odzywał, jak kazde słowo może być przeciwko Tobie, co ma powiedzieć, że zrobił to co zrobił, czyny ważniejsze niz słowa.
2
To teraz odwracamy sytuację i sądzimy Bartomeu, jak wizerunkowo przyczynił się do upadku klubu i na jakie straty naraził Barce.
0
@Tasde każdy może tę nietypową sytuację interpretowac dwojako, ciekawe jak by Messi chciał odejść przed końcem sezonu zgodnie z wpisana datą, napewno by mu nie pozwolili, w domyśle obie strony wpisały datę 10.06 po zakończeniu sezonu, więc tutaj można przyjąc datę 31.08 bo w tym miesiącu się sezon skonczył.
0
@Sapos93 La Liga cały czas traci na tym sporze i klub.
0
@RKS1979 jakby chciał odejść do 10.06 to by go nie puścili, bo sezon w trakcie, obie strony podpisując możliwość odejścia liczyły się z tym, że data będzie obowiązywać po zakończeniu sezonu, Messi lojalny, więc go zakończył i wypowiedział, więc powinien wygrać sprawę w sądzie.
0
@kamnar wiem, że cięzko sie pogodzić z tym, że wielkie gwiazdy odchodzą, ale to normalne, także zluzuj poślady.
1
Kasa misiu kasa i sukcesy są jak magnez :)
0
Jak nie wskazali do którego roku 10.06 może odejść, to znaczy, że może opuścić klub w każdym momencie, bo jeszcze jest przed 10.06.2021 roku, więc wszystko jest zgodnie z umową :)
3
Według zarządu Messi powinien do 10.06.2020 w trakcie przedłużonego sezonu opuścić klub, wtedy byłaby niezła jazda, jakby tak zdrobił, poszedł na rękę klubowi, bo sezon sie przedłużył, grał do końca, obniżył pensję o 70% a te dziady robią mu teraz pod górkę. Messi ma wygraną sprawę i wie dobrze o tym, może zrobić co chce.
0
Moim zdaniem opozycja powinna przejąć władzę i po analizie tego całego cyrku postawić zarzuty temu pajacowi i całemu zarządowi, który doprowadził Dumę Catalonii do upadku pod każdym względem.
0
Niech Leoncjo idzie do MC,to nie będzie potrzegne wynagrodzenie z Barcy i spokój. Tych dziadów trzeba wynieść z krzesłami i odspawać te cięzkie dupska.
0
Nie kumam tego referendum, to nie mogli do tej pory zebrać już część podpisów, tylko czekają na jakiś durny wyścig z czasem, hmm ?
0
@ryba84 ostanie 5 lat Martin napisał, czytaj ze zrozumieniem :)
0
@Pustelnik Messi, dzięki odejściu odciązy klub z wynagrodzenia, klub może zarobi na nim, będzie kasa na nowych piłkarzy, same plusy i Leo będzie szczęsliwy, będzie mógł dalej grac o najwyższe cele, a nie uczestniczych przez 2-3 lata do swojej emerytury w przebudowie drużyny.
0
@gregorio66 nadal możesz być kibicem Leo, nikt Ci nie broni, skąd wiesz, może dzieki niemu, że zwolnił piłkarzy z przynależności do niego na boisku, klub zacznie grać zespołowo, bez podziału na indywidualności, do tego kasa za Messiego (jeśli transfer dojdzie do skutku) zasili kase klubu i umożliwi kupno perspektywicznych zawodników. No i najważniejsze, już przerwał hegemonie największego niszczyciela klubu, który zadłużył klub i go zrobił pośmiewiskiem na śwecie.
1
Bóg ma być wymieniony za Jesusa, to nie fair, powinni dorzucić Marię Di z psg.
0
@blaugrana158 nie może grac w otwarte karty, bo jest teraz trudna sytuacja, czas pokaże jaki tego będzie finał, teraz są przepychanki taktyczne, każdy gracz ma jakieś plany i cele, chce wyjść na tej sytuacji jak najlepiej dla siebie, może też dla klubu, takie badanie rozowju wydarzeń celem podjęcia wałaściwych kroków w przyszłości.
0
Messiego nie stać, żeby czekał 2-3 lata na powstanie u jego boku nowej drużyny, bo ma swoje lata, a chciałby cos jeszcze ugrać, więc pójdzie do MC, bo tam są ludzie których zna i poziom wysoki grania gwarantujący dalsze sukcesy.
0
@Greenalley Messi to grające przedsiębiorstwo, gwarantujące duży hajs i wysoki poziom uniwersalności na boisku. Tylko ktoś musi go sprzężyć z resztą drużyny.
0
Ciekawe, jak Bartek abdykuje, co zrobi Leoncjo.
1
@AxelF i plece bzdury, że sie kontaktował z Kloppem, a Niemiec ma inne plany i nie było żadnych szczegółów tego niby kontaktu, może spotkali sie przypadkiem na lotnisku i tyle w temacie.
2
Mogliby sprzedać Gryzonia do Espaniolu, to by dlaej mogli być przyjaciółmi i nigdzie nie mausiałby sie przenosić z rodziną.
0
@VanBarca powiedz to Bartomeu, może zrozumie i odejdzie.
2
Życze Leoncjo samych sukcesów i będą zawsze mu kibicował, bo lubię oglądać jego kunszt piłkarski. Życze Barcelonie dobrego składu i właściwego zarządzania klubem. Czass na zmiany, dobrze, że teraz, a nie za rok i tak już rok jest co najmniej w plecy.