0

@Barca1992 czeka na kasę, bo musi obrok kupic dla swojego bydła ;)

0

Widać, że smród będzie dalej się ciągnął po poprzednim zarządzenie.

1

Jeszcze niech Puig'a wykorzysta, może odnajdzie się na różnych pozycjach i na stałe się zagnieździ w drużynie.

5

Dobrze, że się zdecydował, stawiam na niego, a Font do pięt mu nie dorasta, jakieś 80-20% dla Lapcia.

0

@Visca el Barca !! Victor Miguneza

2

Przepis jest przepisem, nie ma co sie burzyć na sędziego, on jest od ich wykonywania, nie ma znaczenia, czy zawodnik zdejmuje trykot i pokazuje go babci, czy boskiemu Diego.

1

@peetwithbarca tak, widać, że nadchodzi dużymi krokami zmiana pokoleniowa, inna mentalność zawodników, inaczej gra się piłką, niż jedną, czy dwie dekady temu.

2

Jednak dobry trener potrafi wskrzesić miałkich zawodników.

0

@Marjando po LM drużyny sa zmęczone to widać po topowych klubach w ich wynikach, dlatego trzeba się cieszyć, że Barca ma komplet zwycięstw w LM.

0

Po co nam 29 latem, stawiajmy na młodych nawet kosztem sezonu, czy dwóch, zgrywajmy kadrę zespołu, szukajmy świeżych, głodnych sukcesów zawodników, teraz jest inna szkoła piłkarska niż dekadę, dwie temu, inaczej gra się w piłkę, raczej się ją odbija i szuka wolnych przestrzeni.

1

@Catalanian1991 światem rządzi kasa i tyle w temacie, nie ma się czemu dziwić, każdy dba o swoje własne 4 litery.

0

@Norbi2021 wnioski i fakty z boiska, wyluzuj, bo Ci żyłka pęknie.

0

Pewnie Pjanić potrzebuje kompana do kielicha, po co nam taki szrot, dawać młodych.

0

Z pewnością Messi się zmęczy i nie będzie biegał.

0

@Visca el Barca !! jak nie oglądasz i nie czytasz to poszukaj w kieszeni.

0

Starym gwiazdom dziękujemy, czas na młodych, tych do zarządu też młodych, a nie ciągle odgrzewane kotlety.

0

Niech idzie na emeryturę, a najlepiej niech startuje w wyborach, sam mówił, że, jak będzie trzeba, to ustąpi młodym, więc ma okazje, to zrealizować, nam szpital nie potrzebny, tylko młoda krew głodna sukcesów.

0

@Mroziu Alba nie jest boczny, tylko przedni :D tzn. taki przedni obrońca skrzydłowy :D :D :D

0

@Tomek54321 ciesz się, przynajmniej nam nie strzeli, jak podejmiemy Atletico u siebie :)

3

Fajny chłopak, dobry przegląd pola, dobrze się ustawiał i podawał. Dziadki mogą spać (leczyć kontuzje) spokojnie :)

0

@Mroziu jeszcze przegoń Albę i Desta, Tobie się stoperzy pomylili ze skrzydłowymi obrońcami.

0

Flick, Neuer, Lewy.

1

Role się zamieniły, teraz Real cieniuje w Lm, a Barca w lidze.

1

Dest, zawodnik meczu, jak ty mnie chłopie imponujesz :)

0

@Mroziu skoro tak uważasz, to porozmawiaj z Koemanem, żeby De Jonga nie dawał na obronę.

0

@george321213 ma lenia, nazwisko zobowiązuje, znak rozpoznawczy podanie do tyłu. Wymienić na Puig'a i będzie git.

0

@targai_voora zamów Szpaka, to ci Maradonę wykopie :D

0

Nowy zarząd nie będzie odpowiadał za stare długi, poza tym przedawnienie i kropka, jak nie to Bartek odda, a jak nie, to do pierdla z nim.

0

@Mroziu taka przypadłość Barcy, że mamy i mieliśmy małych wirtuozów piłki, jak choćby Xavi, Iniesta, Messi

0

Jak będą tak czekać, to ogłosi emeryturę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?