2

Trzeba jeszcze jedną pozycję obsadzić w klubie ........... prezesa i wysłać na wiekuiste wypożyczenie.

0

Szampan juz sie chłodzi :)

0

Dobry jest wynik dla nas przy takiej grze, brak kontroli gry, gra szarpana, muszą się jeszcze zgrywać ze sobą w nowych systemach.

0

Można w klubie stworzyć nowy trend, jak w przypadku Cou, jak zawodnikowi nie idzie, to wysłać na wypożyczenie, tam go podrasują i wróci przydatny na boisku, proponuje Dembusia i Gryzia wysłać, a Pugia wprowadzić do gry i tego Pedriego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sergio_Devils trawę trzeba regularnie walcować na Camp Nou :D

0

Jeszcze będzie najmłodszym graczem, który wzniesie puchar LM po tym sezonie i zdobędzie tryplet :)

1

Za Grizmana Puiga i będzie git.

3

Jutro będzie większy sprawdzian, bo gramy z finalistą superpucharu europy.

0

Sevilla grała z Bayernem, jak równy z równym, więc to bedzie wymagający sprawdzian na nasz hurra optymizm po dwóch wygranych meczach.

3

Oczywiście pamiętamy kto zatrudnił tego wspaniałego trenera, Bartek zostań nie odchodź ;) :D

0

W sumie dobrze się złożyło z tą kartką, bo wymuszone zmiany, weszli młodzi zawodnicy, a Lenglet sobie odpoczął, mniej zajechany po meczu :)

0

Myślę, że za pare tygodni, jak nasi przeciwnicy zaczną rozkminiać nasz system, wtedy przestaną bronić "wszyscy grają na Messiego", dzięki temu inni będą stanoiwć o zagrożeniu, a nasz Crack będzie mial wiecej swobody i przestrzeni do strzelania bramek i dryblingów.

3

Dla mnie grupa marzeń to: Liverpool, Bayern, Roma, Juventus wszystkich klepnąć w ramach rewanżu za przeszłość, a Bartomeu zakazać wejścia na stadion jako persona non grata.

0

Dokładnie, ciśniemy aż do śmierci, śmierci komórek mięśniowych :)

1

Marca się właśnie zapowietrzyła, bo dostała odpowiedź, niech sie martwią o swoich papierowych grajków.

1

Ja bym wolał Dembusia zamiast Gryzia, ale pewnie jeszcze nie ograł się po kontuzji.

1

@Naturopata dokładnie, te wszelkie działania Bartka tylko szkodzą klubowi, nic w tym racjonalnego nie ma, licze, że jak go wyrzuca ze stołka, to jeszcze zostaną mu postawione zarzuty, m.in Barcagate i wszelkie działania i zaniechania na szkodę klubu i niszenia jego wizerunku na świecie.

2

@Peciak niektórzy wolą kogoś pożegnać osobiście albo w inny sposób.

0

Ciekawe czy nasz Luis sprawdzi się i zaaklimatyzuje w Atletico, bo Griz w przeciwną stronę puki co nie zdaje egzaminu. Swoją droga niezle transfery w obie strony i jesteśmy na minusie około 100 baniek, a ten dziad dalej grzeje stołek.

1

@cyron1 z pazurem i ząbkami :)

0

@KrystianR i sobie jeszcze potem w Juve powrzucał i nastrzelał.

4

Wszystkich zwalniają, inni próbują odejśc sami, a te małpy w zarządzie dalej siedzą na gałęzi.

2

Im mniej staruchów w drużynie tym lepeij dla klubu, z tymi dziadkami juz nic nie wygramy, tylko młoda krew i kilku doświadczonych zawodników odchodzących powoli z drużyny.

2

Alves to był killer całej prawej strony, nawet Messi czuł jego wiatr na plecach :)

0

Neto niech idzie do żabki.

1

@slipkorn właśnie kulą u nogi Gryzoń nie jest i ma zostać i grać, a te gierki przy odejściu Messiego sie juz skończyły.

2

Ten gość chyba żyje w innym świecie, cały świat sportowy z nas się śmieje, do tego brak sukcesów sportowych, klapa na rynku transferowym, a ten palant tego nie widzi.

4

Gryzoń wybrał terapię odchudzającą u Diego :)

2

Niech te 20 tys. socios weźmie wywali na zbity pysk ten zarząd, po co sie bawić w te procedury, wiadomo co za soba zostawili z naszego ukochanego klubu, powinni mieć zarzuty gnoje jedne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?