Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trzeba jeszcze jedną pozycję obsadzić w klubie ........... prezesa i wysłać na wiekuiste wypożyczenie.
0
Szampan juz sie chłodzi :)
0
Dobry jest wynik dla nas przy takiej grze, brak kontroli gry, gra szarpana, muszą się jeszcze zgrywać ze sobą w nowych systemach.
0
Można w klubie stworzyć nowy trend, jak w przypadku Cou, jak zawodnikowi nie idzie, to wysłać na wypożyczenie, tam go podrasują i wróci przydatny na boisku, proponuje Dembusia i Gryzia wysłać, a Pugia wprowadzić do gry i tego Pedriego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sergio_Devils trawę trzeba regularnie walcować na Camp Nou :D
0
Jeszcze będzie najmłodszym graczem, który wzniesie puchar LM po tym sezonie i zdobędzie tryplet :)
1
Za Grizmana Puiga i będzie git.
3
Jutro będzie większy sprawdzian, bo gramy z finalistą superpucharu europy.
0
Sevilla grała z Bayernem, jak równy z równym, więc to bedzie wymagający sprawdzian na nasz hurra optymizm po dwóch wygranych meczach.
3
Oczywiście pamiętamy kto zatrudnił tego wspaniałego trenera, Bartek zostań nie odchodź ;) :D
0
W sumie dobrze się złożyło z tą kartką, bo wymuszone zmiany, weszli młodzi zawodnicy, a Lenglet sobie odpoczął, mniej zajechany po meczu :)
0
Myślę, że za pare tygodni, jak nasi przeciwnicy zaczną rozkminiać nasz system, wtedy przestaną bronić "wszyscy grają na Messiego", dzięki temu inni będą stanoiwć o zagrożeniu, a nasz Crack będzie mial wiecej swobody i przestrzeni do strzelania bramek i dryblingów.
3
Dla mnie grupa marzeń to: Liverpool, Bayern, Roma, Juventus wszystkich klepnąć w ramach rewanżu za przeszłość, a Bartomeu zakazać wejścia na stadion jako persona non grata.
0
Dokładnie, ciśniemy aż do śmierci, śmierci komórek mięśniowych :)
1
Marca się właśnie zapowietrzyła, bo dostała odpowiedź, niech sie martwią o swoich papierowych grajków.
1
Ja bym wolał Dembusia zamiast Gryzia, ale pewnie jeszcze nie ograł się po kontuzji.
1
@Naturopata dokładnie, te wszelkie działania Bartka tylko szkodzą klubowi, nic w tym racjonalnego nie ma, licze, że jak go wyrzuca ze stołka, to jeszcze zostaną mu postawione zarzuty, m.in Barcagate i wszelkie działania i zaniechania na szkodę klubu i niszenia jego wizerunku na świecie.
2
@Peciak niektórzy wolą kogoś pożegnać osobiście albo w inny sposób.
0
Ciekawe czy nasz Luis sprawdzi się i zaaklimatyzuje w Atletico, bo Griz w przeciwną stronę puki co nie zdaje egzaminu. Swoją droga niezle transfery w obie strony i jesteśmy na minusie około 100 baniek, a ten dziad dalej grzeje stołek.
1
@cyron1 z pazurem i ząbkami :)
0
@KrystianR i sobie jeszcze potem w Juve powrzucał i nastrzelał.
4
Wszystkich zwalniają, inni próbują odejśc sami, a te małpy w zarządzie dalej siedzą na gałęzi.
2
Im mniej staruchów w drużynie tym lepeij dla klubu, z tymi dziadkami juz nic nie wygramy, tylko młoda krew i kilku doświadczonych zawodników odchodzących powoli z drużyny.
2
Alves to był killer całej prawej strony, nawet Messi czuł jego wiatr na plecach :)
0
Neto niech idzie do żabki.
1
@slipkorn właśnie kulą u nogi Gryzoń nie jest i ma zostać i grać, a te gierki przy odejściu Messiego sie juz skończyły.
2
Ten gość chyba żyje w innym świecie, cały świat sportowy z nas się śmieje, do tego brak sukcesów sportowych, klapa na rynku transferowym, a ten palant tego nie widzi.
4
Gryzoń wybrał terapię odchudzającą u Diego :)
2
Niech te 20 tys. socios weźmie wywali na zbity pysk ten zarząd, po co sie bawić w te procedury, wiadomo co za soba zostawili z naszego ukochanego klubu, powinni mieć zarzuty gnoje jedne.