Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jamesbond6 widocznie Duńczycy znali wynik meczu już wcześniej, więc nie było po co sie męczyć :)
3
@jamesbond6 tak gorsza, bo nie strzeliła w tym meczu bramki, nawet rzut karny im nie wyszedł a wcześniej samobój. Powinni wygrać co najmniej 7-0, a nie żeby ich sędzia przepychał dalej.
19
Nie oglądam finału za to drukowanie, wolę Argentynę z Brazylią.
7
Tebas pięknie pojechał na końcu z Pepem i taka tez jest opinia o klubach typu MC, PSG i innych tego typu projektów pompujących dużą kasę.
0
Niech zrobią po polskiemu, w stan upadłości, potem bankructwo i wykup klubu przez szejków, którzy dadzą kasę jak chcą jeszcze oglądać Messiego.
0
No i dobrze, niech robi to co umie najlepiej, czyli prowadzenie firmy, bo gra mu nie idzie.
2
@Rivaldo90 Martinez ?
2
W tym sezonie Pedri a w następnym Fati :)
0
Kuźwa, zamiast się się skupić na na przyszłości klubu, to Lapek musi sprzątać ten burdel po Bartku.
2
Drugi Neymar, zaraził sie od niego, czas zmienić klub.
0
@FCBurnley no właśnie na sporcie o tym pisałem, że skończą się mistrzostwa i wakacje, to przyjdzie nowa odmiana.
0
Skoro udowodnione jest, ze Messi przynosi zyski Barcelonie mimo dużej pensji, to w czym problem, do tego kibice wróca na Camp Nou więc będą dodatkowe wpływy do kasy klubu.
0
Pan kultura się odezwał z palcem w oku ;)
0
Ciekawe, czy do Aquero w Barcelonie dołączy Messi i czy stać klub na taki ruch.
1
Stolica Turcji Ankara ;)
4
Gdyby Messiemu zależało na klubie, to by już dawno podpisał umowę, wie, że to działa wizerunkowo na niekorzyść klubu, jednak kasa najważniejsza, czeka, żeby się upewnić ile jest wart na rynku transferowym i czy nie wpadnie jakaś ciekawa oferta z innego klubu.
1
Ten poniedziałek był mega piłkarsko, zaczynam kibicować Szwajcarom i Czechom na tym turnieju. Szkoda, że Węgrom się nie udało z Niemcami.
1
Tradycje z seniorskiej drużyny podtrzymane,
0
Fiorentino najpierw chciał przedłużyć umowe z Ramosem, potem sie rozmyślił, wcześniej chciał zwolnić Zizu, a potem się rozmyślił, starość nie radość.
2
Przynajmniej ma w garku poukładane i nie leci na szmal jak te gwiazdeczki typu Ney i Ramos.
1
Paulinio jak Vidal i odwrotnie, takich walczaków i kreatorów nam potrzeba.
0
Myśłałem, że najniższą krajową dostanie za każdy dzień urazu :D
0
Ktoś wie, czemu wczoraj nie grał Rakitić ?
0
Niedługo złożymy drużynę z rekonwalescentów: Cou, Umtiti, Fati, Dembuś, jak już Lapek zwalnia wszystkich dookoła, to może sztab lekarzy trzeba wymienić.
0
Leo sprawdzi jakie dostanie oferty i projekty jak zostanie wolnym zawodnikiem. Wtedy pozna swoja wartość na rynku transferowym. Skoro jest okazja, to czemu nie wykorzystać tego, ale z drugiej strony, gdyby podpisał kontrakt wcześniej, to tak jak mówi Lapek, że przyciągnąłby więcej piłkarzy, bo nie jeden chciałby grać u boku La Pulgi.
0
Sami specjaliści poniżej od karnych.
0
@Krystian1588 gramy tak samo a wynik to przypadek, Lewy był bardziej widoczny.
0
Pewnie celowa informacja ze strony klubu, żeby zawodnik i jego otoczenie się określiło co z transferem.
0
Ta drużyna będzie miała osiągnięcia w przyszłości, za krótki czas po takiej rewolucji, żeby obsadzić wszystkie pozycje odpowiednimi zawodnikami i zgrać ich ze sobą, Trzeba czasu dla "Zołzy", żeby wskrzesił naszą drużynę narodową.
0
Sterlinga lepiej kupić, zamiast Depaya, przynajmniej są zgrani z Aguero. Z Grizmann'a zrobić stopera i będzie git ;)