Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To teraz powinna iść informacja w świat jaka umowa została zaproponowana Messiemu i dalej reszta klubów będzie oferować swoje kontrakty, ciekawe, jak to sie skończy, czy ktoś przebije PSG, czy gra u boku Ney'a będzie decydująca.
0
Przestańcie biadolić, Real stracił CR7 a grali w półfinale LM, teraz meczów nie wygrywają indywidualności, tylko zespołowa gra, więc będzie ciekawie w tym sezonie, zobaczymy co się wydarzy.
0
W ten sposób reanimuje się gównianą ligę i nasz Klub.
0
@Mezocyklon87 przestań pisać bzdury, jakby Twój zakład był zadłużony, cieli by pensje o połowę, a zarabiałbyś najwięcej np 40tys zł, to dałbyś sobie odebrac 20 tys, czy zmieniłbyś zakład, który dałby Ci podwyżkę 60 tys zł?
2
Co za głąby, potrafią tylko krytykować, a sami niczego nie potrafią zaproponować, trzeba było doradzać Lapkowi jak mieli pomys zatrzymania Messiego w klubie, argumenty, że Lapek wiedział jaka jest sytuacja klubu, jak kandydował jest absurdalna, więc te argumenty do mnie nie trafiają, bo dopiero poźniej audyt wykazał, że klub jest zadłużony nie na 200 mln euro tylko na 480 mln. Patrząc teraz z perspektywy czasu, warto było sprzedać Messiego rok temu, przynajmniej klub podreperowałby finanse.
0
Atletico podpisze kontrakt z Leo i wymieni go za Griezmanna, albo wypozyczy nam Messiego, zeby obejsc limity.
0
@pienaar nie bądź pantoflarz walnij pięścią w stół ;)
0
Dopóki Messi nie podpisze umowy z innym klubem, to nie uwierzę, że odchodzi. Prędzej zrobi sobie dłuższy urlop i zimą uda się wrócić. Zobaczymy co Lapek dzisiaj powie. Skoro nie szukał klubu i nie ma ofert za niego, to potrzeba więcej czasu, żeby oczyścić tę stajnie Augiasza z kilku tranferów i znajda się środki dla niego.
0
@LuisSalvano nie kasuj konta, bo będziesz wypłatę pobierał w kasie zakładowej :)
0
@kremowka2137 w e-szachach nie ma kogo po przegranej pieprznąć w głowę szachownicą, a to też jest ruch i wyczyn :)
0
@patry295 jeszcze warcaby, chińczyk, eurobusiness, bierki itd.
2
@FilipBalwisz mamy czas do końca miesiąca, pewnie te tarcia miną i się wszyscy dogadają, bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Myślę, że Jebas nie puści Messiego gdzie indziej, bo wizerunkowo La Liga straci bardzo dużo, ponieważ nie ma już tutaj wielkich nazwisk jak w Anglii. Wiadomo kasa rządzi światem i futbolem.
1
Jednego dziada pozbyliśmy sie z klubu to drugi robal wylazł i rzuca kłody pod nogi.
1
@antymadrista1 wyluzuj, poczekamy do końca miesiąca na Messiego, on się z rodziną nigdzie nie rusza, te gierki miną i wszystko będzie dobrze, Lapek i jego ekipa wie co robi, miejmy nadzieję i bądźmy cierpliwi.
0
@mika_barca idź posprzątać kuchnię puki sezon nie ruszył ;)
0
@FCBurnley poczekaj jeszcze do końca miesiąca, to zobaczysz jaki z niego świetny taktyk.
1
@pienaar nie rób tego więcej i nie sprzątaj kuchni, bo nam zniszczysz drużynę ;)
3
@jac55 też to pisałem tylko pod innym artykułem, to sa gierki z Tebasem, więc mamy czas do końca sierpnia.
0
Kur...a nie kumam, sprowadzili innych zawodników a Messiego nie mogą, to jest jakiś cyrk.
0
A może w ten sposób chcą wywrzeć nacisk na Messiego, żeby jeszcze bardziej zredukował swoje żądania finansowe za podpisanie kontraktu, albo gierki Tebasem, jutro przed południem pewnie wszystko będzie jasne.
3
@MXFCB też tak uważam, to są gierki, Lapek wie co robi, ma układy i znajomości a przede wszystkim doświadczenie, wierzę że na to nie pozwoli, żeby stracić Messiego.
1
@antymadrista1 to nie Laporta tylko Bartek zadłużył klub, więc przestań bzdury pisać.
0
Wcześniej też odchodził i jakoś mu sie nie udało, bo tu jego dom w Barcelonie na zawsze.
0
Nowy 34 letni nabytek klubu, co oni tam robią z tymi transferami ;)
1
@Pustelnik albo wydrążyć dziurę w skale i zostać pustelnikiem ;)
0
Zesłać za karę Rudego do ekstraklasy.
0
Przy takiej obronie proponuję ustawienie 6-5-4.
0
@mikokarla Messi zaraz jak wyląduje to w nowy sezon wystartuje .
3
A kliku młodych z La Massi spakowało manatki i spi...rdoliło, warto go wziąć pod swoje skrzydła i wyszlifować ten diament :)
2
To Alves trenuje młodzieżówkę Brazylii ?