0

Stres robi spustoszenie w organiźmie trenerów, dlatego tak szybko odchodzą, albo zostają zwolnieni, bo nie pamują nad tym co się dzieje i tracą kontrolę w meczach na szczycie, jak nasz Valduś z Romą i z The Reds.

0

Diego do Argentyny, trener marzenie :)

0

Wszystko to na razie spekulacje, do lipca jeszcze kawałek czasu, to każdy coś dodaje od siebie, żeby jego artykuł był czytany, nie ma się czym podniecać, co ma być to będzie.

0

@HerKlos zapomniałeś, że jest jeszcze ten młody czarny pan od play station :)

0

Jeżeli US w Brazylii to tak zostawi, to za parę lat będzie przedawnienie roszczeń :)

4

@Mroziu to jakiś żart, zostałby zmieszany z błotem w ojczyźnie i okrzyknięty zdrajcą.

2

Na pozycji 69 :)

4

Nic dziwnego, że CR7 ma najwięcej z reklam, bo pilnuje, żeby sprzedaż koszulek nie spadła i co chwila głośno o nim, niekoniecznie jest to związane ze sportem.

5

Dobry trener potrafi z przeciętnych zawodników zrobić wybitnych, a nasz trener z nadmiaru bogactwa potrafi tych piłkarzy dołować, wniosek trener get out, Cou już się u nas nie odblokuje.

0

@Buksza :D :D :D :D :D

0

Super kolor,no mucha nie siada ;)

89

Pasy były jak innych lali, a teraz grają w kratkę, to takie koszulki będa bardziej do nich pasować :D :D :D

2

Co za czasy, że teraz piłkarz o niczym nie decyduje, tylko jego agent, przez to niektórzy piłkarze są krzywdzeni, bo nie zawsze najważniejszy jest aspekt finansowy, przekonał się Ney i teraz chce wracać do nas :)

1

Czyli wszystko jasne, prawdopodobnie Xavi obejmie Barcę za rok, a żaden nowy trener nie będzie chciał trenować i robić rewolucji w składzie zespołu, skoro po roku zostanie zwolniony.

0

Niech wypożyczą Ney'a do Barcy z PSG na rok czasu i mniejsza gaża o 30%, jak się nie sprawdzi to go odeślą  :)

0

@Yoshi94 lepiej sobie wyobrażaj Ney, Grizmann, Messi :) 

1

@rybson4891 na emeryturze :D

1

@geass  nie lubi, bo za dużo go z przodu, a za mało z tyłu, co było widać w dwóch ostatnich meczach, jak po jego błędach odpadliśmy z LM i kondycyjnie przegrał akcję bramkową z napastnikiem Valecji o Puchar Króla.

1

Jeżeli wykluczą Manchester City z LM, to może Pep objałby naszą drużynę na rok z opcją przełużenia. 

0

Może Diego Simeone z Grizmanem w pakiecie, trener z dużymi jajami jak było widać z Juve ;) jego defensywny styl pomógłby naszej obronie, bo ostatnio dziurawa jak ser. 

0

Te jego zgrania z Messim są juz czytelne i nikogo nie zaskakują, powinniśmy mieć silnego, młodego, wysokiego i szybkiego zawodnika na tej pozycji.

3

Unai Emery he he, dobre, zamienił stryjek siekierkę na kijek :)

0

Dziwi mnie to, że do tej pory trener Valverde nie złożył raportu i się nie wytłumaczył z dotychczasowych kluczowych porażek. Zarząd klubu powinien wyegzekwować od niego taki dokument i wziąść go na dywanik, a nie w nagrode dawać mu wsparcie i przedłużenie kontraktu. Co to ku..wa jest, towarzystwo wspierania sierot. Ja jako kibic żądam od klubu rozliczenia trenera z dotychczasowej pracy.

3

Brałbym trenera Ajaxu i grałbym długimi piłkami, jak gracze Valencji, potrzeba szybkich młodych zawodników i mocnych fizycznie. Do tego strzały z dystansu, a nie kurczowo trzymanie się starej ideologii wejścia piłką do bramki. Trzeba być wszechstronnym i reagować na to, co dzieje się na boisku, a nie opierać swoją grę na jednym zawodniku. 

0

Nieznoszę tego agenta, ale taka jest jego rola.

0

Oddalibyście te dwa dublety za 2 mistrzostwa w LM ?

0

Skoro za Messim znlazł się Suarez i Benzema z 22 bramkami w La Lidze, to jakim cudem Wissam Ben Yedder strzelił w tym sezonie 31 goli ?

1

Ankieta jest tendencyjna 3 odp. na TAK i 1 odp. na NIE.

0

Może Valduś w następnej LM zaskoczy i nie wystawi Leo, wtedy będziemy wygrywać po 4-1, 5-1, jak było z Realem na początku sezonu :) 

5

Po co miał gadac z trenerem na wylocie o jego powrocie do zespołu, niech lepiej pogada z Xavim :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?