Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
U nas jest podobnie, wiekszośc kontuzji to tylna taśma szczeóglnie dwójki piłkarzy, takie dziadostwo powinni pogonić, bo przez to klub ma gorsze wyniki i cierpia piłkarze.
0
Za wcześnie te rozważania, bo Płotka odbuduje sie na kadrze i zacznie strzelać, to Lewus pójdzie w odstawkę.
0
@Gall nie do zniesienia sa te sztuczne zęby Kloppa.
0
@Midast przed mundialem
0
@Gall A Cholo do realu
0
Z tego artykułu wynika, żę Klopp ma żal do realu, że te spekulacje o możliwym jego zatrudnieniu mają charakter tylko plotek, ostatnie zdanie to tylko potwierdza.
0
Ostanio w derbach Madrytu pierwszy wjazd w pole karne viniego i nurkowanie.
0
Czyli wykartkował sie, żeby przygotować sie na mecz z Bayernem.
1
Sędzia się kajał przed Arbuzem tłumacząc ze swojej decyzji i prosił żeby nie wkładali go do zamrażarki z powodu tej decyzji.
0
Z Barcą zdobył 14 tytułów w 4 lata a tyle samo z City w 8 lat.
0
@Pustelnik Przepchnąć głową nie kolanem.
0
A co z karnym dla białych ?
0
Nawet ten zjeb nie sprawdził na ekranie tę symulkę.
2
Ciekawe czy Christi podniesie sie przed mundialem, czy dalej będzie sie wygrzewał na Barcelońskiej plaży.
0
Może na kadrze się odblokuje.
0
@Barcelonista94 i mając Clasico u siebie w maju.
0
Za mięki ten upadek Yamala, oparł sie jeszcze na obrońcy.
1
Piknikowy mecz la zabawa.
1
Po co ten dziad, szkoda hajsu, trzeba było zatrzymać Dro i go rozwijać, jak Bernala.
2
@Ignareks Nie bądź egoista, daj poczytać innym, nie bądź masochistą i nie wchodź czytać więcej o Dro.
0
Dobry pomysł na mecz i tak wbiegnie do bramki pzeciwnika i strzeli gola.
1
Będe mył okna u mamy, to pewnie po raz pierwszy w sezonie meczu Barcy o tej pierdolniętej godzinie nie zobaczę.
0
Po poprzednim sezonie sodówa uderzyła do głowy i zabawa w modę w tym sezonie.
0
A Casa do Atletico za Alvareza plus dopłata.
0
Co najwyżej pomnik z lodu.
0
Bo kasa sie liczy misiu.
2
Wolę Osimena niz tego madryckiego kartofla
0
@prodigy w Twoim przypadku napewno tak jest.
2
Kupić za 30 sprzedać za 40. Wolałbym Doku zamiast Rasha.
1
Podobno łysy zapuści włosy jak Hiszpania wygra mundial.